Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

janulka04
13. jan 2010

mark, tak mam dve prosbicky...1.) mozes vyskusat tu plastenku?
2.)kolko vyjde nahradne koliesko?
dakujem 😉

luala
13. jan 2010

bibi alebo petraw, ako dlho trvalo kym vam kocik doviezli odo dna objednania?? informovali vas o tom vopred? a ako - mailom alebo tel.?

jagatko
13. jan 2010

Ahojte mne tiez dosiel kocik v pondelok , plastenka sedi aj na hlboku aj na sportovu cast. Ja mam taky problem, ze sa mi vanicka trochu pri rucke sklada naspat, lebo ten kovovy drot, to nie celkom dobre drzi

janulka04
13. jan 2010

dakujem jagatko 😉

jagatko
13. jan 2010

A este sa mi zda, ze ak dam v zime dieta do fusaku a zapnem nanoznik, tak sa tam dieta nezmesti, ked sedi, zda sa mi to nejake uzke

jagatko
13. jan 2010

Inac je super

bibi13
13. jan 2010

jani, ja vyskúšam, ked príde z práce, jo?
a to koliesko by ma tiež zaujímalo..

luala, ja som si to objednala po medzi sviatkami.. tušííím 27.12 (nie som si istá tým dátumom) a prišlo mi to v pondelok.. Mark mi napísal, že ide pre kočíky a že mi ich pošle v piatok.. no a v pondelok bol tu.. potom mi len zavolal kurier.. 🙂

janulka04
13. jan 2010

jagatko, si skusala na malom?
a ako myslis, ze sa vanickka sklada spat...nemozes vyfotit? 😕

janulka04
13. jan 2010

ved to, bibi...istota je gulomet a nakolko ja to mam daleko na reklamaciu, asi jedno priobjedname 😉

jagatko
13. jan 2010

Male je este v brusku, ake ked som dala opierku celkom hore a zapla nanoznik tak sa mi zdalo , ze sa tam dieta nezmesti v zime, ale mozno som len velmi zdviha opierku. Kocik mam poskladany naspat v krabici. Vanicka sa da sklopit na taku placku, a vyzdvihuje sa takymi hakmi, alebo ako to napisat. Z jednej aj z druhej strany, pri hlave sa to dava do takej plastovej zarazky. Pri rucke je ten hak, ktory sa nastavuje na take dve kovove pliesky prisrubovane ku dnu vanicky , a to mi tam celkom nedrzi.

janulka04
13. jan 2010

aha, jagatko...ja som myslela, ci si netestovala na syncekovi 😉
no, tak snad to nieje ziaden velky problem

jagatko
13. jan 2010

Maly do kocika nechcel sadnut ani za svet, a s tou vanickou este neviem co bude, ci to manzel nejak opravi alebo sa ozvem Markovi

janulka04
13. jan 2010

jagatko, je to tam zle usite, alebo to taha ten drotik? A inac, ked kontrolujete sitie, je to site dobre, kvalitne baby? Prepacte za divnu otazku, choroba povolania...kontrolovat sviky 😀 😉

jagatko
13. jan 2010

So sitim to nema nic spolocne. Je to v tom kovovom haku, ktory sa posuva naspat, nedrzi dobre na svojom mieste a tym padom sa na jednej strane ta vanicka sklada, ale len ked na vanicku zatlacis,inac to drzi na svojom mieste. Sitie aj farby su v poriadku

janulka04
13. jan 2010

dik, jagatko... 😉

bibi13
13. jan 2010

aj mne sa zdá jani, že šitie je v pohode..

zzuzullka
13. jan 2010

baby nestrašte so závadami, ja mám kočík už objednaný 😅

bibi, aj tebe sa zdá byť športová časť úzka ako to písala jagatko?

a to náhradne koliesko by zaujímalo aj mňa

bibi13
13. jan 2010

mne vôbec.. mne sa zdá ten kočík perfektný.. šak niekto tu písal, že ta športová časť je super.. že tam nasačkoval svoje tuším 2 r. dieťa a v pohode.. Zuzka nestresuj.. 😀 😀
uvidíš, ked príde

petraw
13. jan 2010

baby ja som mala v športovej časti posadeného 3 ročného syna, síce mu prevísali nohy aj hlava mu už vytrčala ale na šírku a pohodlie to vplyv nemá a také veľké deco tam aj tak voziť už nebudete 😉 a také ročné alebo rok a pol čo bude mať s tým problém určite nebude mať 😉

jagatko skús to dať manželovi aj mne nešla jedna strana na vaničke spraviť tá pri hlavičke, bolo na to treba viac síl ale manžel to spravil 😉

farby aj šitie sa mi zdajú OK akurát mi strašne smrdí byt z tých gumenných kolies 😀 😀 😀 aj vám???

janka0025
13. jan 2010

ahojte baby....je fakt pravda, že trojkolky su najvhodnejsie do mesta a štvorkolky do terénu? pre ich stabilitu? Dnes som bola skusat kociky a fakt sa mi zdalo s tou trojkolkou ist niekde k jazeru...no neviem...asi by som mala strach...a to som bola rozhodnutá pre B3

janka0025
13. jan 2010

bibi krásny kočiarik

bibi13
13. jan 2010

petraw, my máme velký dom, tam sa to stratí.. a hlavne, ked mm ubehne dym z krbu..🙂

janka, mne sa páčia aj štvor aj trojkolky... ale ja tvrdím 4 kola su 4 kola..🙂
a dakujeeem..🙂

janka0025
13. jan 2010

keďže aj nám praská ohník v krbe, ta guma by sa tiež stratila...:D mne sa tiež páčia aj, aj....ale je pravda, že 4 sú predsa len štyri....ide hlavne o bezpečnosť

ewitka
13. jan 2010

ahojte...ja som tu nová ale viem Vám povedať, že 4 kolieska sú omnoho lepšie ako 3.Mám vyskúšané a stabilita sa nedá porovnať. Trojkolka lieta a ak sa Vám druhé dieťatko zavesí na kočík tak Vám uletí...ja osobne odporúčam 4 kolesá...

zzuzullka
13. jan 2010

bibi, presne tak 4 kola sú 4 kola 😀

a s tým smradom z kolies si hlavu nelámem keďže kočík som dala priviesť k rodičom domov 😀 a tam bude až do porodu-takže stihne u nich vypáchnuť 😀 😀 😀

zzuzullka
13. jan 2010

nepísali ste niektorá markovi, že čo stojí to náhradné koliesko?

bibi13
13. jan 2010

ja nie.. ale podla mna sa ozve..

petraw
13. jan 2010

dnes aj ja dávam kočík ku mamine tak bude voniať u nej doma 😀 😀 😀

baby neni som si istá ale sa mi zdá, že náhradné koleso stojí 7 eur ale neviem, či to neni blud 😅

petraw
13. jan 2010

a s tou stabilitou kočíka - ja som mala pri Adamkovi klasickú trojkolku s pevným kolesom, pri schádzaní napr. obrubníka sa mi možno zopár krát stalo, že sa zakýval ale nikdy sa nič vážne nestalo, aj keď bol malý už vačší a sedel v ňom tak som so stabilitou nemala problém 😉 a táto B3 má kolesá zdvojené takže je to určite ešte lepšie 🙂

janulka04
13. jan 2010

ja si tiez myslim, ze stabilny musi byt..ja som sice trojkolku nemala, ale vozila som v nej krstniatko...a bol stabilny ten kocik..a tu su kolieska dve...
a inac, ono, ked sa vam vacsie dieta vesia zboku, prevazuje sa aj stvorkolka, ja som mala dvojickovsky stvorkolku...siroky a tazky a ked sa mi synovci z boku vesali, mala som co to ubalancovat..deti sa po kociku nemaju co vesat, kocik je na vozenie babatka, nie na vesanie...nikoho som tym nechcela urazit teraz, stat sa moze vselico...no moje male su dost rozumne, oni sa tesia na vozenie 😉
a mne sa zda, co sme skusali aj po obchodoch, ze s trojkolkou sa lepsie manipuluje..ale ved preto je tolko kocikov, aby si kazda vybrala ten svoj naj 😉 😵