Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

monko333
15. jan 2010

ahojte sledujem toto fórum už dlhšie a neviem nerozumiem tejto debate lebo kočíkov je teraz milióny a každý si vyberie čo sa mu páči a aká cena mu vyhovuje. Ja mám doma už B4 od spomínanej pani Luptákovej, takisto som bola spokojná s jednaním, vyhovovala mi cena dohodli sme na ďaľšom postupe kúpy a nebol nikde problém boli rýchli a pohotoví. Takže každý nech si vyberiem sám.

pipussa
15. jan 2010

odkial je pani Luptakova ? kde ma obchod

evitkamalicka
15. jan 2010

mark a musim sa zastat ppluxbazaru, co si tu pred nedavnom hanil o morbidite a podobne....tak milu, ochotnu a ustretovu pani som este nezazila, bola ochotna doviezt nam kocik aj domov osobne bezplatne keby sme si ho nemali ako odtial zobrat, takze neni o com a ceny velmi dobre

bibi13
15. jan 2010

monko, presne ako si napísala.. každý nech si vyberie odkial chce kočík kupovať..

pipussa, bol tu niekde link.. pozri si stránky dozadu..🙂

evitkamalicka
15. jan 2010

no ale samozrejme nech si kazdy kupi kde uzna za vhodne 🙂

zzuzullka
15. jan 2010

presne ako píšete, každý má právo sa rozhodnúť odkiaľ si kočík kúpi. a čo sa týka ceny- vždy to tak je, že keď si človek niečo kúpi tak to potom nájde niekde lacnejšie. to by človek nemohol nikdy nič kupovať. pre mňa je cena 300Eur super takže už neriešim či je niekdy lacnejší alebo nie

bibi13
15. jan 2010

evitkamalicka, ty už používaš Bexu? alebo Monko? zatial spokojné?

evitkamalicka
15. jan 2010

bibi ja uz pouzivam sportovu cast, hlboku az ked bude druhe, ja som velmi spokojna

monko333
15. jan 2010

Neviem, či má obchod. Spojila som sa s ňou telefonicky na základe inzerátu, ktorý som si našla. Bol to inzerát na www.megainzercia.eu pod zložkou všetko pre deti.
bibi13 som veľmi spokojná s kočíkom BEXA, ja mám konkrétne B4 vo farbe S5. Aj keď na obrázku nie je až taká pekná, ale manžel ma presvedčil a po rozbalení som bola potešená a veľmi spokojná s konečnou farbou.

zuzuj
15. jan 2010

baby kaslite na taketo doťahovania, bola som hrda na tuto temu ze sa tu clovek zorientuje ked chce vecne informacie o vyrobku a uz je to tu nejake roztahane 😀 to ked si chcem precitat ine temy o kocikoch tak ma ide porazit z tych 20 tisic prispevkov i nicom... 😝
Navrhujem venovat sa len kocikom, ich recenziam a samozrejme infoskam kde a za kolko Bexu zohnat...
Inak ta adresa na tu paniu je www.ppluxbazar.sk a Bexa 3 a 4 su od nejakej 26 strany...ma tu stranku trosku debilnu, lebo musis prejst vsetkymi strankami, nema to roztriedene podla znaciek...a ta cena je za 3 kombinaciu aj tak rovnaka ako u marka..uz tych 10 eur hore dole...
Inak evitkamalicka: ty mas Bexu A3 tusim, kukam ze v albume sa mi zdal kocik iny...asi spokojna?...mne sa paci B3 ale este sme sa s muzom nedohodli a to uz nehovoriac ze na farbe sa dohodnut...
Ideme sa mi na nu kuknut nazivo prave do tych Tvrdosoviec..lebo suhlasim s muzom, ze treba na zivo vidiet..inak ho na objednanie neprehovorim 😉 dam vediet potom dojmy...dufam ze nezabudnem meter...
Co mna by zaujimalo, ze sa pise na slovenskych strankach o rozmere vanicky 37x78 a na ceskych strankach 35x70 tak baby nepomerate...kolko je to real...?

evitkamalicka
15. jan 2010

zuzuj som velmi spokojna, mne sa nazivo B3 ani B4 nepacili, ale tak kazdy mame iny vkus, AX3 ma vnutro 77x38cm to som doma merala

zuzuj
15. jan 2010

dakujem evitka..ja zostavam zatial pri B3 🙂

zzuzullka
15. jan 2010

monko aj my sme pôvodne chceli farbu S5 ale potom sme sa rozhodli pre S10

pipussa
15. jan 2010

kocky
a tie kociky B4 su vnutry akej farby ??
nechcem aby dieta sedelo v ciernej farbe , zvnutra 🙂
aj mne sa paci ten S10, len nechcem cierne vnutro

zuzuj
15. jan 2010

pipussa kuk markov album ..nie su ciernej farby...

alenk
15. jan 2010

mne sa zda ze su krasne bleducke vnutri, ze to vnutri az ziari 🙂 teda s babatkom najviac 😉

zzuzullka
15. jan 2010

pipussa, neboj nie sú čierne 🙂

nikol_79
15. jan 2010

ahojte, mne dnes došiel kočik B3 z e-kočiky. a vyzera super 🙂
cena bola 290,- eur ale neplatila som poštovne, super rýchle dodanie len včera som ho uhradila na ich účet a dnes ho mám doma, takže som vôbec nemusela čakať 😉

bibi13
15. jan 2010

evitkamalicka a tvoja maličká má koľko? ked to všetko čítam, som viac a viac rada, že som si ju objednala..

pipussa, ja mám vnutrajšok biely a su na nom také jemnuké bledulilinko zelene (tušim) kolečka alebo čo to je.. to ani vidieť nie je..

bibi13
15. jan 2010

nikol, pofot a hod do albumu.. aku máš farbu?

evitkamalicka
15. jan 2010

bibi moj maly ma 15,5 mesiaca

monko333
15. jan 2010

bibi13 ak stihnem odfotiť skôr nikol_79 tak pripnem sem

zzuzullka
15. jan 2010

ešteže nie sme všetky z jedného mesta, to by bolo ako mesto bexa kočíkov 😀

bibi13
15. jan 2010

evitkamalicka prepáč.. ja som myslela, že máš dievčatko.. brala som podla nicku..🙂

evitkamalicka
15. jan 2010

bibi nevadi 😀

nikol_79
15. jan 2010

baby pofotim aj s babom 😉
ja mam červeny.
ja som tiež rozmyšľala nad AX3 len mi vadilo že sa neda otačať v protismere to si neviem predstavit že by som na pol ročne babo nevidela, tebe to nevadi?? pre mňa to bol podstatny detial pri vybere kočika.

evitkamalicka
15. jan 2010

nikol to mi vobec nevadi, ja som si ani stary kocik neotacala hoci sa dal, ved nech maly vidi aj von

zzuzullka
15. jan 2010

mne by tiež vadilo, keby som nevidela čo bábo v kočíku robí. aj keď sa hraje s nejakou hračkou, potom človek ani nepostrehne ked ju vyhodí von ale hlavne keď napríklad niečo papá tak aby som videla či je OK 🙂

evitkamalicka
15. jan 2010

my sme v kociku nikdy nepapali, nenavidim potom ten bordel z omrvinieka podobne

evitkamalicka
15. jan 2010

vsak staci odstriet striesku a hotovo