Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

adovic
22. jan 2010

dnes mi prišiel kočík bexa b3 zeleenočierny, zatiaľ sme nasadili len vaničku, zajtra poskúšame ostatné. ale musím napísať že som z neho veľmi milo prekvapená, čakala som že bude menší ako všetky tie nové kočíky. Ja mám 160 cm a manžel povedal, že za ním vyzerám ako pidižvík 🙂

luala
23. jan 2010

😀 adovic aj mne vcera prisla rovnaka bexicka, ale kedze som uz v nemocke, uvidim ju nazivo az za dlllho.. Si ma potesila,ze si z nej milo prekvapena, verim, ze ani ja nebudem sklamana, no uz aby sme boli doma...

fukylove
autor
23. jan 2010

babulky - tak som rada, ze ste rady 😀 lebo aj ja, ked som ten kocik videla prvykrat nazivo ked mi prisiel som bola velmi milo prekvapena 🙂

a osobne - mne sa ta vyssie umiestnena vanicka pozdava viac - uz len kvoli tomu, ze sa nemusim tolko nakladat k babatku... z tohto dovodu sme si zaobstarali aj prebalovaci pultik 😉

lebo fakt som videla aj kociariky, ktore mali vanicku tak nizko, ze som si osobne nevedela predstavit manipulaciu s dietatkom...

adovic
23. jan 2010

luala, to sa teda môžem tešiť, že som zatiaľ ešte doma, ja mám tiež ísť skôr do nemocnice, ale iba o týždeň - plánovaný CR, dnes som poskúšala aj všetko ostatné, súhlalsím s fukylove, že tá vanička je dobre umiestnená, nebudem sa musieť príliš zohýbať a celkovo je to taký väčší kočík, v športovej časti dnes vysedával aj náš 3,5 ročný Riško a v pohode. Akurát ten podvozok je taký dosť robustný, ale skladá sa úplne ľahučko.

luala
23. jan 2010

no vyborne.. a z porodnice si planujes babatko odniest vo vanicke alebo vo vajicku? ja asi vo vajicku, kedze sa da priputat v aute, skoda, ze vanicka sa neda..prisla by mi pre dietatko pohodlnejsia..

bibi13
23. jan 2010

ahojte.. ja som dnes nasačkovala moje krsna do športaku (maly ma za par mesiacov 3 roky) a nejako sa mi tam stratil..🙂.. takže športák vôbec nie je ani uzky, ani maly.. ale bol tam zlatunky.. a ked sme na neho všetci pozerali, tak len kričal, ty nekukaaj!!! 😀 😀 😀 😀

adovic
23. jan 2010

no tak to ešte neviem kde bude bábetko, keď pôjdeme z nemocnice, pri prvom ešte neboli autosedačky povinné a mali sme ju asi až od 4. mesiaca, ale nieje to ďaleko, tak zoberú obidvoje a uvidím na mieste potom.
Šporťák je naozaj dosť priestranný, ale pre taká 3 ročné dieťa to už je naozaj len na vozenie bez ležania, lebo potom tie nohy mu tam len tak visia, ale my nepoužívame už dlho kočík pri Riškovi a aj keď mal okolo 2 rokov, tak tam nikdy neležal.

mark33
24. jan 2010

bibi 😀 😀

bibi13
24. jan 2010

adovic hej.. pre také 3 ročné dieta to je len na skušku..🙂.. on by v tom už nevydržal.. to sme len skušali, či by mu nebol malý.. 😀 😝

mici111
25. jan 2010

ahojte, aj ja rozmyslam nad kupou bexy..velmi sa mi paci, len u mna je problem ten, ze neviem, ci sa mi zmesti do kufra..mam toyotu yaris a tie maju strasne malicke kufre..aj som to merala a vyslo to len tak tak, aj to na stojaka..takze sa neviem rozhodnut..a ked som tu niekde citala, ze sa im podvozok nezmestil ani do fabie, tak veru neviem..neviete mi niekto poradit? ☹

mici111
25. jan 2010

Mark33, viem ze si mal v albume nafotenu bexu, chcela som si to este pozriet predtym nez to objednam od vas, ale vidim, ze uz nemas ziadny album??? ☹ si ti to zmazal?

zzuzullka
25. jan 2010

mici a nemáš možnosť sa ísť k niekomu pozrieť a vyskúšať?

mici111
25. jan 2010

no ja som s BA a viem, ze Mark predava az z Bardejova..a nikoho kto by mal Bexu nepoznam a ani ze by sa predavala niekde v Bratislave v kamennom obchode neviem.. ☹ ja by som nerozmyslala a objednala si ju hned, len jediny problem je, co ked sa mi nezmesti nijako do kufra?? tak to mozem ist do kelu rovno potom..

zzuzullka
25. jan 2010

my máme tiež maličké auto: renault clio a tiež som váhala práve kvôli tomu či sa mi zmestí do kufra, ale manžel povedal, že ju tam nejako dostaneme a kočík sa nám strašne páči tak sme ho objednali a snáď ho tam nejako vtrepeme 🙂
napadá ma jedine sa dohodnúť s nejakou babou tu z koníka ku ktorej to máš tak nabližšie či nemôžeš prísť pozrieť.

mici111
25. jan 2010

zzuzullka, vy ste si ho teda objednali? tak prosim napis sem, ci sa ti to zmestilo do kufra, aj ked neviem ake kufre maju clia 😉 a kedy ti ma dorazit? a aku farbu si si objedala? lebo ja sa neviem rozhodnut.. 😅

zzuzullka
25. jan 2010

mici, no ja dúfam, že tento týždeň sa ho dočkám, lebo už sa na neho strašne teším 😀 my sme si vybrali farbu S10. páčila sa nám aj S7 a S9 ale to som sa bála či sa ten kočík nebude veľmi špiniť keď tam je bledý podklad a tie ostatné farby nám prišli také už opozerané, ale z tej S10 sme úplne unesený. tak som zvedavá ako bude vyzerať na živo.

mici111
25. jan 2010

aj mne sa pacia tie co si napisala, a aj S5, ale nevieeeem sa rozhodnut.. 😠 no a ten kufor auta... 😖

mici111
25. jan 2010

ozaj, zzuzullka, ked ho dostanes, nafotis a das si do albumu? by som si rada pozrela 🙂

zzuzullka
25. jan 2010

jasne hned urobim fotky a vlozim do albumu 🙂

bibi13
25. jan 2010

mici, ja mam c3.. tiež nie je velikánsky kufor.. ale ešte sme neskušali.. až ked bude vonku sucho a ja si v kufri porobím troška poriadok..🙂.. zuzka, ešte neprišiel?

zzuzullka
25. jan 2010

bibi, ešte nie ☹ to bude sranda keď zistíme, že sa nám nedá do kufra. a vy tiež 😀

bibi13
25. jan 2010

zuzulka, ja ho tam vtrepem aj keby čo bolo..🙂

mici111
25. jan 2010

kocky a ked vam pride, alebo bibi nemozem teba poprosit, nemohla by si sem hodit rozmery, ked je zlozeny? ale realne, lebo sice su na tej stranke uvedene kde to predavaju, ale z vlastnej skusenosti radsej preverujem..dakujeeeem 🙂

bibi13
25. jan 2010

mici pokusim sa.. neviem či to bude dnes, ale čo najskôr.. pri najhoršom dobehni do plaveckého štvrtka a môžeš vyskušať.. ale ako hovorím, až ked bude sucho.. 😀

mici111
25. jan 2010

dakujem bibi, ved to az tak neponahla..🙂

fukylove
autor
25. jan 2010

bibi - moji rodicia maju tiez C3 a sice som tam neskusala napchat bexu 🙂 ale sestra ma take hebedo kocik a ten tam ocino napchal... takze predpokladam, ze tam aj bexu napchate... 😉

fukylove
autor
25. jan 2010

a S10 mam aj ja doma a mne osobne sa ta farbicka pacila nazivo este viac 😀 😀 😀 uz sa neviem dockat, kedy bude drobcek na svete 🙂 a budeme chodit jazdit vonku 🙂

bibi13
26. jan 2010

no, to si ma potešila fukylove..🙂.. ale môj mm by ho tam napchal aj keby čo bolo.. ako mi povedal: "nie je problém" 😀 😀 😀 😀

pipussa
26. jan 2010

bibi13,
pls, mozes mi zmerat vnutornu vanicku na bexe B4 ?? / nechcem udaje od vyrobcu, ale skutocnu skusenost 🙂
porovnavam s camarelom....
vdaka

bibi13
26. jan 2010

pipussa môžem, ale až ked prídem z práce.. ale mark to meral a myslím, že to sedí.. (78x36)? nie som si istá.. a camarelo je myslím širšie..