Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

lizatko1009
1. mar 2010

tak to bude asi ta napodobenina bez znacky co sa u pisalo. 😨

zuzuj
1. mar 2010

lizatko: tak je to tam napisane.. tak asi je..češi maju celkovo ine rozmery tej Bexy...
aj tu napr. http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100832-kom...
zvacsa tych 35x70 u vanicky...slovensky udavaju 78 cm...tak sa rozhodni kupca....tu dlzku som merala ale som si ju nezapisala....takze neviem aka je dlzka naozaj...uz som zabudla....ale sak ty ho mas doma tak premeraj babam ten vnutorny rozmer... 😉

emmka3
1. mar 2010

mne to pride bud ako starsia verzi, alebo vyrabaju rozne verzie Bexy pre SK a CZ trh ... hmmm? aj to by bolo mozne, nie?

zuzuj
1. mar 2010

maca dobrééé pisali sme to iste..som si nevsimla 😅

zuzuj
1. mar 2010

emmka to neviem...je to mozne...ale vzorkovnik ponukaju rovnaky ...tak sa z toho vysomár...

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmka3
1. mar 2010

no ja som tiez bola predajca, ale trosku inej komodity ako su kociky 😉 ale viem, ze sme upravovali parametre, vzhlad vyrobku podla poziadaviek kupujuceho ... a ked suhlasili, zazmluvnili odber, tak sa kvoli jednemu typu kupovali aj nove stroje, takze mozne to je, ked sa pod tym isty vzhladom ponukaju len v Cechach ... este by sa mohla na to pozret feytah, ta tu napodobeninu videla na blsaku v KE, ci je to ono ...

pipka
1. mar 2010

no hold Cesi maju asi vsetko ine ako u nas 😅 😀

ale tie nase Bexy su krajsie 😵 to musite uznat 😎

mark33
1. mar 2010

emmka asi tak.. v ČR je dovozca týchto kočíkov, takže to berie vo veľkom a dováža do celej ČR tak je dosť možné, že má s výrobcom nejakú zmluvu.. ja som sa na ne pýtal výrobcu, a povedal, že iné neponúka len tieto dva podvozky + 13 farieb
Ale v českej ponuke chýba čierny s modrými kruhmi

lizatko1009
1. mar 2010

pipka jasneee ze su, v zivote by som si nekupila kocik s takymi tenkymi kolesami a mini kolieskami a este ked plastove- no zbohom vytrepat dusu.

pipka
1. mar 2010

lizatko..presne...moja rec 😎 taka jednorazovka na nase chodniky 😅

pipka
1. mar 2010

ozaj, existuje k Bexe aj skejtik na kocik? neviete niekto? lebo mala mi asi este nebude vsade so mnou vladat stale chodit pesi...nech sa kusok odvezie

mark33
1. mar 2010

originál nie

emmka3
2. mar 2010

baby, suhlasim, keby u nas bola ceska Bexa, tak ju veru nechcem ... ani dizajnovo sa mi ten podvozok nepaci a tie kolieska 🙄 fakt na vytrasenie dietatka 😒

pipika, aj ja uvazujem nad skejtom pre maleho a preto sa mi na Bexe paci, ze ma tu rucku tak dalej od vanicky, ze sa tam maly vtrepe, lebo na Cam bola omnoho blizsie, tam by sa veru nevšturil ...

bibi13
2. mar 2010

ked prídem z práce pomeriam tu vaničku.. dufam, že nezabudnem... 😅

alenk
2. mar 2010

tak baby, sirka vanicky, 32 ci 35 ci 37? ja viem ze tie rozmery tu padli uz niekolko krat, ale po vcerajsku som uz zmatena 😖

almolonga
2. mar 2010

Ahojte,
ja som tu nova a zaujala ma tato tema, tiez sa mi velmi zapacili kociariky Bexa, chcela by som sa opytat, ci nemate niektore mamicky nafotene aj deticky v kociarikoch - celkom by ma to zaujimalo, kedze sa tu viacej popisalo o velkosti vaniciek, pripadne aj sportovej casti a vajicka, budem vam vdacna.

jana828
2. mar 2010

Ahoj Bibi, Bexa B4 sa mi páči, len by som chcela vedieť aké sú vnútorné rozmerry vaničky. Prosím Ťa pomeriaš ju. Na jednej internetovej stránke bolo uvedené 77, na druhej 78 cm, tak by som to chcela vedieť presne. Dikes 🙂

lizatko1009
2. mar 2010

jana dlzka vanicky je 78cm a sirka neviem, lebo maly v nej teraz spi.

mark33
2. mar 2010

Vnútorná dĺžka: 79 cm
Vnútorná šírka: 34 cm
Hĺbka vaničky: 18 cm
Zmeral som ešte samotný vnútorný matrac: 33 cm 🙂

pipka
2. mar 2010

mark a da sa ku kociku namontovat hocijaky skejtik? Lebo viem ze su aj take univerzalne...je na to prisposobena konstrukcia? Rucka sa zda fajn, ze sa mi medzi vanicku a rucku mala zmesti, len ten spodok, na com stoji, aby mi nezavadzal pri chodeni.

pipka
2. mar 2010

http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

takyto skejtik by tam mohol pasovat, nie?

mark33
2. mar 2010

pipka nie je dobre vidieť na fotke ako sa to tam upevňuje, bexa má v strede centrálnu brzdu, ak sa to nepripaja v strede tak by to malo pasovať. Keď ti mam pravdu povedať, nevidel som ho ešte, tak neviem ako sa to tam pripevňuje.. chýbajú tam nejaké detailné fotky.

pipka
2. mar 2010

podla popisu sa to pipevnuje na bocne trubky konstrukcie a je to ohybne a vyskovo nastavitelne...tak snad by sa to dalo...
aj ja som hladala nejake detailne foto, ale nenasla som...je tam len popis 😒

mali by ste k vam do obchodu zaobstarat aj skejtiky 😎

mark33
2. mar 2010

už som našiel detailné fotky a podľa toho sa to určite bude dať na kočík pripevniť 🙂

pipka
2. mar 2010

akurat som isla napisat, ze ked tam kliknes na foto, tak je tam viac detailnych fotiek 😎

predbehol si ma 😀

mark33
2. mar 2010

😀
vyzerá že by to malo pasovať naozaj na všetky kočíky

katka888
2. mar 2010

k tomu blsaku v KE... my sme tam bexu kupili, je ako na obrazku a ma aj napisy, kde ma mat 😉

pandrholka
2. mar 2010

ahojte...až dnes sa mi sem konečne opäť podarilo prísť a poviem vám, že ma strašne zamrzelo, keď som videla, aká šarvátka tu vznikla kvôli mojej otázke ohľadom farby kočíka....tentokrát mám opäť jednu otázočku...neviete mi náhodou niekto poradiť, či sa v okolí TN nachádza nejaká predajňa, v ktorej by ponúkali aj Bexu?!?!?...sme pre ňu už síce na 99,9% rozhodnutí, ale predsa by sme radi videli naživo...viete niekto poradiť?!?!?...ďakujem