Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

lenkasop
20. feb 2010

Pekný, mm nechce trojkolku 🙂, tak vyberáme štvorkolku, ale musí mať predné otočné kolesá. Stále mám dilemu - bexa ves. Tako warrior
Mám dosť času, ale ako sa poznám nebudem vedieť aký kočík ani tesne pred pôrodom 🙂

janulka04
20. feb 2010

mm zase iba trojkolku, kedze sa snou super jazdi, on si to teda skusal a povedal, ze manipulacia jednou rukou a kocik sedel jak rit na serbli 😀 a strasne lahko sa ovladal, takze on len trojkolku, ja sa v tom nevyznam, pri malych som mala "tank", tak som rada, ze mi marka akocky vedeli tak skvele poradit 😉

lenkasop
20. feb 2010

Už som čítala na jednom fóre aj pochvalu na kočík s prehadzovateľnou rúčkou. Mala som taký pri malej - dema scout x classic - nemala otočné predné kolesá,inak bola veľká vanička,nafukovacie kolesá, len váha ☹

Nevie niekto náhodou koľko vážila tá moja dema. Pýtam sa kvôli porovnaniu váhy dema ( moja minulá) a warrior.

alenk
20. feb 2010

lenka, dema classic ma na ich stranke 16kg.

cinocka
20. feb 2010

Takže Bexa je už doma 😀 som maximalne spokojná, aj napriek tomu že som kočík nevidela predtým "naživo"..farba krásna a ovláda sa tiež super, uvidíme ako to bude v praxi 😅 aj priateľ chválil a to je už co povedať (resp. napísať)... 😀 😀

bibi13
20. feb 2010

janulka04, dufam, že ti kočík posluži..🙂) a aj nam tie naše..🙂
cinocka, u nas to bolo tak isto.. nevidela som naživo a aj mm pochvalil.. 😀

janulka04
20. feb 2010

Dakujem bibi, podobne 😉

cheerlady
20. feb 2010

cinocka aj ja mam od vcera kocik doma 😀 ale poskladali sme ho az dnes a velmi sa nam obom paci,mm vyberal farbu.ovlada sa super,je lahucky,no zatial nemam vyhrady 😀

sonatr
21. feb 2010

baby a akú farbu ste si vybrali? vyzera tak aj v skutočnosti ako na obrazku? kde si kupovala?

babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luala
21. feb 2010

no tak my uz coskoro pojdeme Bexu vyskusat, kedze sme od stvrtka na svete 🙂 🙂 🙂 potom napiseme svoje dojmy z ,,jazdy,, 😉

cinocka
21. feb 2010

sonart: tak my máme S10 a myslim že farba je ešte krajšia naživo ako na obrázku 🙂 Ale videla som kočík tejto farby (šedý so žltámi kruhmi) aj v tulipe v mt, ale iná značka a omnoho vyššia cena :(

mici111
21. feb 2010

ahojte, kocky ktore uz mate Bexu doma, ked zabrzdite, brzdi vam to obidve kolesa alebo iba jedno? mne dosla bexa vo stvrtok a teraz ju tak viacej skusam, ci je vsetko ok a zistila som ze mi to zabrzdi len jedno koleso a tym padom mozem s kocikom tocit dokola....takze neviem, ci je to chyba kocika alebo to tak ma byt..
kuknete sa na to prosim niektora? dakujeeem

mimisk
21. feb 2010

ak Vám nejde brzdiť koliesko,pozrite sa či ho mate dobre nasadené, ak ano skuste sa pozrieť či nemáte vytrhnuté lanko na brzde

simonna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mark33
21. feb 2010

Nie nemám ho doma, a vy ho máte? Keďže tiež predávate Bexa kočíky...

fukylove
autor
21. feb 2010

mici - tak ako pisala mimisk - skus omrknut tie kolieska... ja som ich prvykrat nasadila zle a cudovala som sa, ze mi kocik vobec nebrzdi... a nadavala si ako pohan 😀 😀 😀 ked som to vzdala, trosku vychladla a chcela riesit reklamaciu, tak mi to nedalo a za chvilku som prisla na to, ze su zle osadene 🙂 a bolo po probleme 😀 😀 😀

simonna - co sa tyka kocika BEXA a certifikatu kvality... osobne som take nieco neskumala pri ziadnom kociku, ked som ho zvazovala skor ako som sa definitivne rozhodla pre BEXU... ani mi to nenapadlo... a navyse - kedze som nekupovala kociarik niekde na trhu v PL, ale tu na SK, tak prepokladam, ze tak, ako to tu uz bolo napisane - kociarik je pre dietatko bezpecny a ak by to tak nebolo, tak by sa na Sk nepredaval...

apropo - kolko je mamiciek, co zbehnu do PL na trh a vyuzivaju kociky za par babiek a su s nim maximalne spokojne?

a bola by som rada, keby sa to tu zase nezvrhlo na "bitku" dvoch predajcov... 😉

lizatko1009
21. feb 2010

fukylove ani ja som to nikdy neriesila, ani ma to nenapadlo, keby som sa mala s takymi somarinami zapodievat, tak uz tu davno niesom. a potom sa bude riesit a preco ma taku latku a nie taku a dalsie nepodstatne somariny.

andrejka77
21. feb 2010

s bexou som bola spokojná do teraz co sme pouzivali vaničku ale malému uz bolo na tesno tak sme museli prejsť na sportak a musím napisat ze nam je natesno .maly tam vobec nechce byt a on miluje kocikovanie.malý ma 8,5kg kúpila som este navyše fusak s bezpečnostnými pasmi lebo vo vaničke mal obyc.fusak a som s toho nestastna ale aj bez fusaka tam nemá extra vela miesta.. ☹ tak uvidím čo s tym ..tolko moje zistenie 😠

lizatko1009
21. feb 2010

andrejka ja mam maleho vo vaicke zatial a sportiak vytahujeme az ked bude teplo, ale zasa ma tvoj viac kg. a ako myslis, ze ma malo miesta na sedenie, ci celkovo? pockaj v lete ked mu das dole overal.

andrejka77
21. feb 2010

malý je macko aj na dlzku uz ma okolo 80cm.na dlzku to je ok ale na širku ani ho moc neobliekam iba body a pancusky a dupky a nato kombinéza ale ani neak neni hruba a ked dam este fusak-lodger bunker tak koniec asi budem musiet dat iba neaku decku .mozno aj ja zle neako zapinam tie bezpecnostne pasy a mozno aj preto maly je nepokojny lebo nieco nesedi..tak ak niekto pouziva sportak a nema ziaden problem nech napise mozno ozaj iba ja ho zle zapinam .dik

lizatko1009
21. feb 2010

mas a zapnut ho mozes v pohode? mne sa neda zapnut do autosedacky, nevyhoda velkych deti, dost je velky na pol roka nas ma 72cm a 7kg.

andrejka77
21. feb 2010

joj v auto sedačke ani nesedel uz mu bolo tesno tento kocik dostal ked mal tri mesiace 😀

lizatko1009
21. feb 2010

aj my sme tak kupovali na vianoce, a nemozem ho zapnut cez ramena, len cez nohy, ale ked je v overale a ked mu dam streisku a nanoznik, tak hlavu ma rovno pod strieskou a nevidi nic.

andrejka77
21. feb 2010

no ved hlavne ze sa pise ze do 13kg.maleho som do nej usadila ked mal 3mesiace tak vrescal a to nebol ani naobliekany 😒 asi to vyrabaju pre neake modelky

lizatko1009
21. feb 2010

autosedacka je do 10kg, ale ako tak pozeram skoro kazda jedna autosedacka je taka malicka, mali by brat aj ohlad nato, ze oblecies do overalu a sme doma.

mark33
21. feb 2010

andrejka, skúsila si vybrať z autosedačky zmenšovciu podložku?
autosedačka je do 10 kg ale je individuálne, využívať ju môžeš kým dieťatku netrčí von hlava, a každé dieťa je iné, vajíčka sú všetky rozmerovo takmer rovnaké 😒

janulka04
21. feb 2010

baby...tak to je teda pravda, ono ta vahova kategoria 0 a 0+, to je vazne len nachvilku, ja som aj pri malych kupovala tie z kategorie I velmi skoro, tusim mali okolo 8 mesiacov 😉

andrejka77
21. feb 2010

tak pozerám a pise sa 0az 13kg .to som si nevsimla ze by tam bola zmensovacia podložka na vybratie ale pozriem sa zajtra dnes uz na pôjd nepôjdem. 😉 no tu co používame autosedacku od narodenia tak ta je do 18kg ale proste šimonko je macko tak tiez by som najradšej uz kúpila novu

mark33
21. feb 2010

andrejka je tam taký mäkký vankušik a po jeho vybratí ti malý spadne hlbšie do vajička a tým pádom ju vieš využiť dlhšie..
Ale neboj, aj športovu časť využiješ dlhšie, deti po pol roku už tak nepriberaju a začne sa viac hýbať, loziť atd takže určite miesta bude dosť 🙂 skus viac povoliť pasy, možno nie je zvyknuty byť priputany..