Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

julinka2787
4. máj 2011

@naninkao nie pod ne, ale ako sú ohnuté do oblúčika, tak ich len pretlač až za ten oblúčik a bude to držať ako nikdy. neviem ako to lepšie opísať a vaničku už mám odloženú, takže nemám ako odfotiť. 😒

naninkao
4. máj 2011

Ďakujem 🙂 mne išlo hlavne o to, že či to treba pchať pod tie pliešky, lebo ten oblúčik bol presne takého priemeru ako tá tyč a to ma zmiatlo. Ale už asi rozumiem, díky moc 😉

pipka
4. máj 2011

@naninkao som ti to odfotila 😉

naninkao
4. máj 2011

Ty si poklad, ďakujem veľmi pekne! Moc ste mi pomohli, baby 🙂

romy31
6. máj 2011

baby vám nevadí madlo na šporťáku? podľa mňa je dosť nízko, ja keď tam posadím malého, tak sa hnevá, lebo ho má akurát na kolenách....iné kočíky ho majú o dosť vyššie :/ keby sa to dalo aspoň nejak nastaviť.... 😠

bebaa
6. máj 2011

Ahojte, je tu nejaka mamicka co uz nepouziva sportovu cast???????? stratilla som jednu vec z koca, tam kde sa pasy zapinaju, potrebujem to zohnat niekde....

cicimon
6. máj 2011

@romy31 ja madlo nepouzivam, mala sa drzi tych "drziakov" po bokoch

pipka
6. máj 2011

@bebaa skus napisat nejakemu predajcovi, oni snad maju aj taketo nahradne diely 😉 pripadne by to vedeli objednat u vyrobcu snad 😉

bebaa
6. máj 2011

@pipka hej ale ako zistim kto je predajca???

pipka
6. máj 2011

@bebaa a kde si kupovala kocik? sem do temy chodia babykuky a e-kociky 😉 skus im napisat 😉

bebaa
6. máj 2011

@pipka v Hlohovci v aladinovi, uz som napisala babykuky 🙂))) dakujem

pipka
6. máj 2011

@bebaa jaaj a este detskekociky sem chodi, tak aj im mozes napisat, jeden z tych troch ti snad poradi 😉

pipka
6. máj 2011

@bebaa aaaa, tak super, rado sa stalo 😉

adrianave
7. máj 2011

@danu ja mám tiež vybratý TAKO JUMPER X,taká modročierna kombinácia ,ale videla som jednej pani v obchode kočík značky Tako,neviem síce ktorý,ale vyzeral dobre,ešte sa mi páčia ALPINY,to sú tiež dobré kočíky.

denne73
9. máj 2011

Ahojte . prosím vás od kedy môžem malu presadiť do športovej časti??? teraz mám 3a pol mesiaca. 😉

cicimon
9. máj 2011

@denne73 do sportaku by sa mali dat deti ked sa vedia posadit prip ked im je vanicka mala, ale to snad u bexy nehrozi , 3,5mes je prilis skoro

denne73
9. máj 2011

@cicimon juj tak to je jasne , že teraz ešte nie🙂. Čiže asi od tých 6.mesiacov,

cicimon
9. máj 2011

@denne73 ja som tam moju mala pokial sa zmestila- 9mes

pipka
9. máj 2011

my sme boli vo vanicke do 7,5 mes 😉 celuuu zimu nastastie, a teraz na jar sme sa presunuli do sportaku, sice maly este stale sam nesedi, ale paci sa mu, lebo viac vidi 😉 a v sportaku je vacsinou stale este nalezato, max na tej druhej pozicii, co je taky skoroľah 😉

julinka2787
9. máj 2011

@denne73 aj my sme bolii vo vaničke kým sa zmestila. čo bolo u nás do toho 5 mesiaca. 😅 ale páčilo sa jej aj tam aj v šporťáku 😵 no podľa mňa som si vybrala kočík najlepšie ako som len mohla. 😉

denne73
9. máj 2011

@julinka2787 jj suhlas aj my sme s bexičkou spokojné.

romy31
9. máj 2011

tak my sme využili vaničku len asi 4 mesiace, nakoľko bol môj krpček už vtedy 70 cm dlhý 😅 teraz sme v šporťáku na ležato alebo na druhej pozícii....
baby ako to máte s tým madlom? ja mám pocit, že tam mám tie úchyty namontované opačne, pretože keď to tam dám, tak ako to je myslené (gombíky zaskočia do dierok) tak malý to má strašne moc nízko, ani nôžkami nemôže pohnúť...tak to tam nasúvam opačne (koľajnice sú rovnaké) akurát to nemám zaistené o ten čudlík....tak to môže skopnúť (ale to sa musí fest snažiť)....skúsim sem hodiť prípadne foto, aby ste ma pochopili 😀

pipka
9. máj 2011

my zatial fungujeme bez madla, kym sme leziaci, tak ani netreba..ale vidis, aj ja som to tam skusala uz dat opacne a veru je to o kusok vyssie, tak to aj ja tak budem davat 😉 a ak to bude skopavat, zabavim mile madlo a basta 😀

cicus13
9. máj 2011

@pipka
@romy31 baby tak napríklad ja madlo nedávam vôbec 😀 nechýba nám a malý keď sa vezie aj tak má ruky vyložené na tých čiernych úchytoch 😀 😀
ale máte pravdu je aj dosť natesnané 😒

maryanna
10. máj 2011

ahojte, chcem sa opýtať či niekto už pral poťahy na BExu, chystám sa to urobiť, máme modročiernu kombináciu. chcem sa opýtať na koľko stupnov to dať, či pri 40 sa nestane nič, alebo radšj dať na 30? má niekto skúsenosť, či sa praním nejako neznehodnotí alebo sa farby nejak.......
dakujem

pipka
10. máj 2011

@maryanna ja som zatial prala iba to biele bavlnene vnutro vo vanicke...a to v pohode na 40° ale ako prat na sportaku potah, zatial neviem, to som zatial neskusala 😉 😒

maryanna
10. máj 2011

@pipka aha, dobre ďakujem..🙂

cheerlady
10. máj 2011

@romy31 skus to madlo pripevnit naopak - "dolehlavou". ja som ho minule dala dole a omylom som ho pripevnila naopak a bolo ovela vyssie 😉

romy31
11. máj 2011

@cheerlady hej aj ja to tak dávam 😉 len som si myslela, že mám tie úchyty na madle namontované opačne a čítam, že to tak je normálne 😀

bebaa
17. máj 2011

ahojte je tu nejaka mamicka co uz nepouziva sportovu cast bexa???????????????

bebaa
17. máj 2011

ahojte je tu nejaka mamicka co uz nepouziva sportovu cast bexa???????????????