Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

tigra440
10. feb 2012

@e_kociky chcela by som sa spytat cisa da zohnat samostatna konstrukcia s kolesami na kocik bexa ? alebo aspon ci sa neda vymenit konstrukcia zo starej bexi za novu ?? dakujem vopred za odpoved

zuzanapd
13. feb 2012

my plánujeme http://www.miminkovo.sk/kocik-bexa-b4x-fashion-... - ale sa chcem spýtať, ak ju niekto máte, béžová je naozaj béžová alebo ako na obrázku mierne do zelenkava...

baska1
13. feb 2012

bezova je naozaj bezova, videla som ho aj nazivo:o)

zuzanapd
13. feb 2012

@baska1 ďakujem za odpoveď....majú tie kočiare u nás v Prievidzi, tak sa tam pôjdem na ne pozrieť...ale jednoznačne vyhráva u nás s manželom tento na plnej čiare...

baska1
14. feb 2012

velmi podobný je aj Camarelo, ten sa mne osobne kvoli farebnym kombinaciam paci este viacej, cena rovnaka Bexe

lola77
14. feb 2012

@sisi1986 ako čítam tvoj príspevok, tak akoby som čítala svoje myšlienky 🙂 Moja prvá voľba bola tiež Cam Combi Family, alebo Cam Elegant...neskôr Cortina X3....Priateľovi sa však páči Bexa Paris Fashion a tiež v čierno červenej kombinácii. Podľa mňa to pre bábo nebude rušivé. Veď niektoré kočíky majú kadejaké krikľavé farby. Chcem ísť Bexu pozrieť niekam naživo, ale u nás v okolí ho nikde nepredávajú, tak neviem kde za ním mám vycestovať, ale zas aby to nebolo ďaleko :-/

kristyk
14. feb 2012

@tigra440 skus kontaktovat predajcou oni ti skor poradia ....ja som to raz zistovala ale stalo to nejak 120 ecok

kristyk
14. feb 2012

Ahojte baby ja by som odporucala Bexu mame ju uz 18 mesiacou a som snou velmi spokojna nemali sme zatial ziadny problem...

tigra440
15. feb 2012

@kristyk uz som skusila

kristyk
15. feb 2012

@tigra440 a nezohnala si?

tigra440
15. feb 2012

@kristyk nie vraj sa neda

lola77
17. feb 2012

@kristyk ahoj. a ktorý model Bexy máš? Takže všetko sa ti na kočíku páči? Ja som pre Bexu rozhodnutá na 90%.

kristyk
20. feb 2012

@lola77 My mame B4 S13 my sme kupovali este v roku 2010.Ja som snim nemala ziadny problem .Ak budes mat nejake otazky kludne napis.pa

lola77
20. feb 2012

@kristyk Ďakujem, že si sa ozvala 🙂 Má priestrannú vaničku a aj športovú časť, nič sa ti na ňom nekazilo? Každý mi hovorí, že je to poľský kočík, ale mne osobne to neprekáža.

cicimon
20. feb 2012

@lola77 tak my mame tiez bexu s4 s10 2010 a spokojnost, vanicka aj vajco uplne v poho, vanicka pouzivana 9mes a je fakt ako nova... jedina chyba celeho kocika bola trochu padajuca strieska na sportaku, ale to srubovak poriesi
a niektore mamy sa stazuju na nanoznik na sportaku - ja som ho ani nepouzila, bud mala nemala nic alebo som dala deku, to sa mi fakt nechcelo davat
a mienim ho pouzivat aj pri druhom, myslim ze je to dobry kocik a stav je stale super

lola77
20. feb 2012

@cicimon a aký problém mali s tým nánožníkom? Každý kočík má nejaké mínus, ale myslím si že aj tie drahé kočíky majú plno mínusom. A Bexa nielen skvele vyzerá, ale aj cena je veľmi prijateľná 🙂

cicimon
20. feb 2012

@lola77 no ze dobre nedrzi a prefukuje zboku.... ja teraz mam napr fusak a tym padom mi nanoznik netreba, v lete ho tiez nebolo treba...

lola77
20. feb 2012

@cicimon myslím, že to sa vždy dá poriešiť, aby dobre bolo. Ja chcem ísť pozrieť tú novú Bexu Fashion, ale v mojom okolí ju ani nemajú, tak si musím urobiť dlhší výlet 🙂

kristyk
20. feb 2012

@lola77 nemas zac,ja si myslim ze je dost priestranny vanicka urcite lebo v tom dlho babo nie je aspon my len asi pol rok a teraz mame sportovi ,maly ma 18mesiacou a este sa v pohode zmesti aj s fusakom a dekou akurat na dlzku je uz len tak tak.Mne to tiez nevadi ze je polsky ked je ok tak to je jedno ved aj tak je to vsetko Cina 🙂 Teraz ma napadlo ze akurat koleso sa niekedy zasekava ale iba do neho kopnem a uz je ok 😝

lola77
20. feb 2012

@kristyk a rýchlo sa kočk skladá? nezaberá veľa miesta? Ja som sa bála nafukovacích koliesok, ale keď dostanem defekt, tak hádam mi ho priateľ opraví 🙂 A s nánožníkom si ty problém nemala?

cicimon
20. feb 2012

@lola77 my sme mali defekt raz - presla som klinec, ale v poho sme to opravili. sklada sa to lahko - a zas nebudes to skladat kazdy den. moja bola vo vanicke 9mes aj s fusakom a sportak v podstate dokedy chces

lenusa87
20. feb 2012

@lola77 ahoj aj my mame bexu, konkretne BEXA B4 - S10 a maximalna spokojnost... od prvej chvile ako som ho zbadala tak to u mna vyhral... vanicka asi jedna z najvacsich z tych "modernych" kocikov, do 8mesiacov som pouzivala vanicku. sklada sa velmi lahko a rychlo a sikovne... troska mozno mi vadi mali kosik a ten nanoznik ale kvalitny fusak to spravi :DDD aj my sme vyfasovali defekt ale spravili nam ho tam kde predavaju bicykle :DDD snad ti aj moj nazor vo vybere pomoze :D

kristyk
21. feb 2012

@lola77 ahoj neviem ako sa skladaju ostatne kociky ale myslim ze je to velmi jednoduche len musis do toho prist a stym miestom neviem my mame kombicko takze tam sa vpoho zmesti ale do bratouho punta som ho uz tazsie napratala....no to mas pravdu nanoznik na sportak je nejaky divny ked maly lezi a spi je to ok ale ked sedi tak ho ani nevidno lebo je to nejak vysoko a dako to nesedi ,uz ti niekto nieco pisal lebo ja som si myslela ze ja to davam nejak zle.pa

lola77
21. feb 2012

@kristyk a kočík je aj odpružený? A kupovali ste ho niekde v LC? Tak ten nánožník bude určite divný 🙂

kristyk
21. feb 2012

@lola77 ja nevim asi trochu ano.Kupovala som ho cez internet a doviezli mi ho rovno do Lc mozem ti pozriet cez aky eshop som to kupovala ak chces?

kristyk
21. feb 2012

@lola77 ale teraz ma napadlo ze sme ho boli pozerat v Detve v jednom obchode ale neviem ci ho nezrusili alebo ho mozno len prestahovali len tam stal trochu viac...

lola77
21. feb 2012

@kristyk Ja ho veľmi chcem ísť pozrieť a neviem kam mám ísť. V obchodoch v LC ho nemajú, ale keby ho mali v DT tak ho hneď idem pozrieť lebo to nie je ďaleko 🙂

kristyk
21. feb 2012

@lola77 Obchod sa volal tusim vcela na nete je nejake cislo tak tam skus zavolat a povedia ti.

lola77
21. feb 2012

@kristyk Ďakujem 🙂 Našla som si ich stránku, tak som im napísala mail.

kristyk
21. feb 2012

@lola77 nemas zac daj vediet co si vybavila...pa