Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

sisi1986
4. apr 2012

ahojte, baby ešte nemá nikto reálne fotky tej BEXA FASHION Paris 2012? Ja som bola v jednom obchode v NZ, kde mi povedali, že ho mali 2 týždne vystavený a hneď ho aj zobrali, takže samozrejme som zmeškala reálnu prehliadku. Ak by mal niekto fotky, bola by som rada, ak by ste ich poslali alebo pridali sem. Radi by sme sa pokochali myslím aj viacerí, nielen ja sama. 🙂 ďakujem moc

romynka
12. apr 2012

Ahojte, som rozhodnuta pre kocik BEXA..neviem sa vsak rozhodnut z tych 4 verzii a neviem sa nikde docitat hlavne rozdiely(okrem kolies-to by ma tiez zaujimalo ci podla vas B3 alebo B4..)
... Neviete teda niekto z vas poradit , kt. verzia BEXY je podla vas najlepsia a preco...?
BEXA B4X, BEXA B4, BEXA B3, alebo BEXA fashion????
...uz len toto rozhodnut a o par mesiacov rovno objednam ciernobielu verziu... 🙂
Dakujem

pipka
12. apr 2012

@romynka no to tazko radit moja, ked kazda z nas mala asi len jednu z tych verzii 😀 nikto asi neskusal vsetky 4 😅 konkretne za seba...my sme mali B4 a maximalna spokojnost na paaar miniaturnych detailov, ktore si zrucnejsia zienka vie doladit su posla mna vsetky skoro rovnake, podla mna rozdiely su len v dizajne 😉

ci 3 ci 4 kolesova verzia je uz len na tebe ..ako si zvyknuta , pripadne co sati viac paci, lebo myslim, ze co do stability su stabilne obe verzie 😉

romynka
12. apr 2012

@pipka Dakujem.
Samozrejme viem ze nemate vsetky odskusane.. ale tak niekedy sa tu vyskytnu baby co maju vsetko preluskane a vedia o vsetko tak som myslela ci sa nenajde niekto kto ma aj toto preluskane ;)

weroncek
15. apr 2012

Ahojte chcem sa spýtať na pratelnosť poťahu na kočíku Bexa. Dá sa odopnúť a oprať? A dajú sa na zloženej konštrukcii odopnúť kolesá? Pretože zvažujem buď kúpu kočíku Bexa alebo Camarello Q12. Čo by ste mi odporučili vy?

cicimon
15. apr 2012

@weroncek kolesa sa daju dat dole a s pranim - ja som v pracke este neprala, tak toto neporadim, ale s vlkhou handricckou to ide ok

lullu2
15. apr 2012

Zisťovala som ten rozdiel medzi bexou b4 a bexou b4x...Rozdiel je len v predných kolesách. Model B4 má v predu kolesá rovné, B4X má oblé. B4 má reguláciu pruženia, B4X je novší model, ktorý reguláciu pruženia nemá, má ale pevnejší a väčší nákupný kôš.
A ja by som sa Vás chcela spýtať, ktorý je podľa Vás lepší?Či s tou reguláciou pruženia alebo bez...

weroncek
16. apr 2012

@sisi1986 Ahoj, počas februara si písala o jednom mieste kde maju fajn kočíky. (Ale mám tip na jedno miesto, kde dovážajú kočíky z Poľska a za fakt dobré ceny + dávajú k tomu celú výbavičku //rukavice na kočík, dáždnik, pršiplášte na vajíčko aj kočík, fusaky do autosedačky a kočíka zadarmo a kopec iných vecí). Aký si objednáte, taký vám dovezú). Mohla by si mi hodit do IP tvoje odporučenie? Ďakujem

zuzanapd
16. apr 2012

@weroncek dáš kontakt na to miesto???

alenk
18. apr 2012

joj, ja som tu ale dlho nebola. hlasim odlozenie bexy, nakolko sportak je maly (dlhe nohy) 🙂 spatne zhodnotenie: jedna z najlepsich kup za rodicovske obdobie 🙂
@weroncek potah das lavou zadnou dole (ziadne vysroubovanie, len zosuchnutie), da sa prat v pracke, no treba vybrat z podlozky na nohy kartonovu vystuz (neviem ci to maju aj nove modely), ja som prala casto, rychly program, slabe zmykanie, schlo to velmi rychlo.
kolieska sa davaju dole tiez velmi lahko, aj nastokavaju. to mi pripomina, ze sme za ten rok a pol pouzivania nemali ani jeden defekt, na bratislavskych chodnikoch.
a vlastne to hovorim o sportaku, z vanicky sa dava potah dole horsie, ale to ani netreba tak casto prat (podlozku som mozno dvakrat, boky az pri odlozeni)

weroncek
19. apr 2012

@alenk Ďakujem za obsiahle info. Včera som si ho bola na živo pozrieť. Asi sa nám páči v červenej. Ty si ho mala v akej farbe? Asi som sa rozhodla, len počkam ešte aspon mesiac do pôrodu nech mi to doma nestojí. Mala si ho ako 3 kombináciu? Pretože ani tak sa neviem rozhodnúť či 2 alebo 3 kombinaciu. Zatial som naklonená 3 kombinácii. Este sa spýtam na hlbokú časť, dá sa polohovať chrbátik? Ďakujem za info

moniga820
23. apr 2012

@weroncek
ahoj chcem sa opytat kde sa daju obhliadnut na zivo kociky Bexa B4x.Dakujem

weroncek
23. apr 2012

@moniga820 AHoj ja som bola pozrieť v Žiline v Kindercentre. Majú stránku www.kindercentrum.sk 🙂))

juska
23. apr 2012

Baby, nechcete niektorá športovú časť bez povozku vo farbe S11? viem, že čudné, ale s hlbokou vaničkou som max. spokojná a tú si chcem nechať 😅 tak keby náááhodou, IP. Ďakujem

alenk
23. apr 2012

@weroncek nie je zac, my mame belase kruhy, uz neviem co za cislo to bolo. no urcite trojkombinaciu, vanicka aj sportak su super a vajko taka klasika, to je treba tak pol roka a potom si kupite nejaku dobru sedacku. ano, vo vanicke sa da chrbatik polohovat a je to super, nas drobec este pol rocny v zime polosedaval vo vanicke a kukal na svet 🙂

moniga820
24. apr 2012

weroncek dakujem velmi pekne..hned pojdem pozriet

romynka
30. apr 2012

Ahojte, tak sme sa rozhodli kupit BEXA B4X... rozhodla nahoda.. nasla som nahodou inzerat kde predavaju skoro novu B4X vo farbe co sa nam pacila-ciernobiela.. tak sice je este na kupu dost skoro, kasleme na povercivost , bo bola by skoda tuto ponuku nevyuzit, tak si ideme po kocik uz zajtra 🙂 Dufam ze aj nazivo splni predstavy kt. o tomto kociku mame...
Ak bude vse Ok, tak ho pak odlozime u nasich..to je akoby sme ho este nemali, nie? 😀

cicimon
1. máj 2012

baby co ste uz prali kocik - ako ste prali potah z vajca - v pracke ci len tak mokrou handrickou utriet?

pandrholka
2. máj 2012

@cicimon ahoj ja som vo vajíčku poťah len vyutierala mokrou handričkou bo nebolo vôbec špinavé

fukylove
autor
3. máj 2012

@cicimon ja som prala vsetko - aj vajicko aj hlboku cast aj sportovu 🙂 🙂 🙂 bez problemov 🙂

saska1310
9. máj 2012

kde v BA alebo v okoli by som si tento kocik mohla pozriet? viete o nejakej predajni kde ho maju?

cicimon
9. máj 2012

@pandrholka
@fukylove diki, tak som to vyprala v pracke a vsetko ok 🙂

romy31
10. máj 2012

@saska1310 ahoj, ja som z ba, mám bexu S11 a aj ju predávam, tak ak chceš, tak kľudne si ju príď pozrieť. 🙂

bibi13
13. máj 2012

nazdarte.. ako bexarky??fukylove ako sa dari?? ja som bexu teda vymenila za tako (aj to bola super kupa,uz ho sice predavam,ale asi zacinam byt maniacka xixi) ale kamoska si ju odo mna kupila a ona je tiez uuuple spokojna..vobec nelutuje..bexicka je jednoducho super kocik..aj ked som pocula,ze na tych novych verziach je problem s madlom na sportovej casti..

mravvcek
13. máj 2012

@bibi13 aky problem s madlom?

bibi13
13. máj 2012

ze je dost kratke, nacapene na dietku..ale neviem z vlastnej skusenosti,pocula som..

lion13
15. máj 2012

@fukylove
@bibi13 baby vidim ze mate skusenosti s bexou tak sa Vás chcem spytat na jednu vec, uz som bola rozhodnuta pre Bexu B4 ale predavacka ma odhovarala lebo vraj bexa ma malu a nizku vanicku a ja kedze mam termin v juny tak mi ta vanicka nebude vyhovovat lebo ze v zime budem davat este male do vanicky a ta nam bude uz mala. Tak mi radi vacsiu vanicku aby nam stacila na celu zimu.Aku mate skusenost je fakt taka mala ta vanicka?

cicimon
15. máj 2012

@lion13 vanicka je akurat, moja bola celu zimu vo vanicke a fusaku a nebil ziaden problem
ved to nie je vana ale vanicka 🙂

fukylove
autor
15. máj 2012

@lion13 ked som kupovala Bexu ja, tak to bol jeden z kocikov z najvacsou vanickou 🙂 a nizko polozone nie je teda isto 🙂 praveze tie moderne znackove kociky maju casto o vela nizsie vanicku 🙂
so starsim syncekom som menila vanicku za sportiak asi po 5mes, no bol fakt velky, uz vtedy som mu obliekala vel. 74... teraz uz Bexu nemam, kvoli mensiemu vekovemu rozdielu som kupovala kocik, co sa v pripade nudze da prerobit na dvojkocik 😉
v kazdpom pripade si myslim, ze Bexa, aj napriek tomu, ze to bol polsky, lacnejsi, kocik mi bol srdcu blizsi... 😉

fukylove
autor
15. máj 2012

a inak - k teme vana a vanicka 🙂 boli sme teraz u svokry, vyhrabala na povale 30r. kocik a do vanicky toho kocika sa zmestil moj uz vyse dvojrocny syn! akoze konecna.. 😉 😉