Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

miminkopodruhe
9. máj 2010

e-kociky - děkuji 🙂, na sporták mi ta sítka stačí 🙂
zzuzullka: nám toto dělalo při kočárku X-lander XA, který jsme měli na první miminko. Nám to dělalo na chodníkách, které ale nebyly uplně v rovině a jak píše mimisk, jedno kolečko bylo trochu výš a tím pádem nekopírovalo zcela terén a kmitalo. Na absolutní rovině to nedělalo. Dělá to dost kočárků různých značek této konstrukce s předními otočnýmy kolečky, co jsem měla možnost vidět.

kuriatko84
11. máj 2010

ahojte baby ktore uz kocikujete v Bexa B3 ste spokojne s tymto kocikom, myslim ci je konstrukcne ok a aj ovladatelnost kocika? a este jedna otazocka, tie rozmery vanicky (78x37cm), ktore uvadzaju na strankach su vonkajsie alebo vnutorne? dakujem

e_kociky
11. máj 2010

kuriatko84: rozmery vaničky sú vnútorné.

kuriatko84
11. máj 2010

dakujem 😉

cicus13
11. máj 2010

Tak aj My už máme komplet vozový park pre nášho drobca doma 😀

pipka
11. máj 2010

cicus, chce to foto 😎

liaa5
12. máj 2010

ahojte.. chystam sa objednat si bexu fialovu 🙂 len by som potrebovala vidiet ten aktualny odtien, kedze zevraj ten co je nafoteny v ponuke je trochu svetlejsi... nepoznate niekoho kto ju ma nafotenu v albume?

babykuky
12. máj 2010

ahoj liaa5, pozrite si môj fotoblog 🙂

liaa5
12. máj 2010

jee, dakujem.. som strasne nerozhodna koli farbe..dlho som rozmyslala nad s02 ale na niektorych fotkach je tyrkysova a na niektorych taka modra, tak neviem....ale asi ta fialova 😀

janulka2000
12. máj 2010

liaa5 ja som tiež bola nerozhodná ale nakoniec som riskla ten fialový a môžem povedať že je fakt úžasný ale nikde nieje tá farby tak odfotená ako je v skutočnosti.Ja myslím ale že v skutočnosti je ešte krajší.Povedala by som že je trošku bledší ako na fotke čo má vo fotoblogu babykuky.Ja môžem fialový iba odporučiť a aj všetci moji známi sú z neho v úžase.

babykuky
12. máj 2010

súhlasím janulka2000...všetky farby sú skreslené monitorom, najlepšie je ho vidieť naživo...je naozaj nádherný 🙂

nikolkaa
13. máj 2010

ahoj chcem sa spytať či mate niektora aj farbu S05,chcela som vedieť aka je naživo lebo som si ju už objednala,dakujem

e_kociky
13. máj 2010

nikolkaa ak ti postačí zatiaľ foto autosedačky... 😉

lulu723
13. máj 2010

ahojte dievcata tak aj ja si chcem objednat BEXU B3 moja svagrina ho ma,ale myslim iny typ a ma praveze fialovy mne sa strasne paci ta farba,ale ma to odradzalo ked som ho videla v tej svetlej farbe.babykuky ty si mi z tym albumom pomohla moc dakujem 😉

cicus13
13. máj 2010

Tak tu je naša Bexička.....farbu vyberala moja polovička 😝

babykuky
13. máj 2010

lulu723 nie je za čo... 🙂 rada....

romy31
13. máj 2010

ahojte....chcem sa spýtať, že či ste mali niekto aj zimné bábo....že či sa do vaničky v pohode vprace mimčo s fusakom a celým babušením
dík 🙂

pipka
13. máj 2010

cicus nadherny je 😉 uz sa tesim, ked objednam ako budem cakat, kym dorazi 😎

fukylove
autor
14. máj 2010

romy - bola tu kocka - uz ale neviem nick, ktora mala zimne babo a davala ho do vanicky myslim az do 6mesiaca... nie som si ista... ak dobre ratam, tak ty by si taku ozaj zimu mala zazit 4 - 5 mesiacov - nas maly je trosku obor, v 2,5mes. nosime uz velkosť 3-6, lebo dlhy ako tyzden pred vyplatou a vazi 6kg! - a stale nam je vanicka velka 😀 este stale vyuzivam priestor pri nohach na nakupy 🙂 tak sa z toho vytesujem... aj na dlzku, aj na sirku je rezerva.... my sme asi mesiac vozili aj vo fusaku, aj v deke a pod... lebo bolo velmi zima, ked sa narodil... takze vlastne ked okupoval velkost 62, tj 0-3, tak sa tam zmestil este aj nahrubo v pohode 😉 no potom uz zacalo teplo a tak mame len deku...

viac info neviem poradit 😉 ale snad ti aspon toto pomoze...

nikolkaaa
14. máj 2010

e-kočiky ano dakujem pekne zatial to stači chcela som vedieť aka je ta farba lebo jedna pani mi povedal že je to kombinaciahnedo-žlta ale nejak som tomu neverila...tak je taka šeda so žltou..myslim si že bude pekna..
ja som si objednala s tromi kolesami dufam že nebude labilna lebo sa mi pačila viac.

lizatko1009
14. máj 2010

asi som to bola ja 😝 maly bol celu zimu v tom kociku, teraz uz sme v sportovom, ale niekedy polozim vanicku na zem dam ho do nej a trosku s nou pokolisem a uz spi a zmesti sa tam este 😉

romy31
15. máj 2010

tak potom paráda....ďakujem za odpovede 🙂 ....no začínam nad týmto kočíkom silno uvažovať, ale ešte mám dosť času 😀

nikolkaaa
15. máj 2010

cicuš 13, ahoj chcela som sa ťa spytať že či si spokojna s bexou lebo ja som si ju tiež objednala a neviem sa už dočkať tiež sui si ju objednavala cez marka?dufam že budem spokojna..dakujem

radka1188
16. máj 2010

Ahojte kocky chcem sa spytat ci sa da kocik hojdat a ci vam nefuka a neprsi do kocika ked ma tu striesku rovno???

lizatko1009
16. máj 2010

radka da sa hojdat, ale mozes hojdanie aj zabrzdit.

e_kociky
16. máj 2010

radka1188 určite ti do kočíka nenaprší, kočík je práveže perfektne krytý a prípadne si môžeš opierku chrbta dať o jednu polohu nižšie, dieťatko tak bude viac v kočíku, čiže bude aj viac kryté..

pipka
16. máj 2010

a ma strieska aj tu vyklopnu clonu? 😕

e_kociky
17. máj 2010

ak myslíš taký šiltík, tak áno, má ho aj vanička aj športová sedačka 😉

bastinko
17. máj 2010

ahojte baby,ma niektora z vas farbu kocika s7.to je ta s farebnymi kruhmi.mam ho objednany a neviem sa uz dockat. 🙂

nikolkaaa
17. máj 2010

maminy, ktora ma kočik bexa farbu SO5?už sme objednali a moc by ma zaujimal vaš nazor ako ste spokojne s kočikom my budeme mať trojkolku..dakujem 🙂