Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

mici111
23. jún 2010

ahojte, aj ja mam bexu B3 a uz aj kocikujeme a som nadmieru spokojna..zatial som nenasla ziadne "muchy" na kociku..akurat nevyhoda, mam zltu farbu a dost na to lietaju musky, to som nedomyslela, ked som kupovala kocik..ale inak som naozaj velmi spokojna..
objednavala som od babykuky - dakujem este raz 🙂

maca77
23. jún 2010

ahojte
čítam, že sa bavíte o slnečníkoch ... podľa mňa treba vyskúšať, či sa dá univerzálny slnečník pripevniť na Bexu, nielen keď je vanička, ale hlavne šporťák .. ja som si všimla, že na koštrukcia nie je z okrúhlych rúrok ale akoby ovál ... a slnečník priamo k Bexe je tomu prispôsobený - ten držiak na slnečníku nie je okrúhleho tvaru ...
.... ja som zatiaľ skúšala len ten priamo k Bexe, ale mám doma aj jeden univerzálny, tak ak by bol záujem môžem skúsiť, či bude pasovať na konštrukciu 😉

babykuky
23. jún 2010

@lucinka13 je to babykuky 🙂

anuci123
23. jún 2010

ahojte baby ja mam bexu a chcem sa opytat ci je normalne ze sa mi vanicka dost hybe ako je u vas?? podla mna by mala byt pevna nie?? dajte mi prosim vediet lebo ak ma byt pevna tak ju pojdem reklamovat .... ale inak som s nou uplne spokojna

babykuky
23. jún 2010

@mici111 🙂

anuci123
23. jún 2010

ahoj sa ta chcem opytat ze ci sa ti hybe vanicka alebo ju mas pevnu .... ja mam kocik cca 1 mesiac a dost sa mi hybe vanicka neviem ci je to normalne alebo ju mam ist reklamovat prosim daj mi vediet

cheerlady
23. jún 2010

@anuci123 urcite by sa ti nemala hybat,ja ju mam pevnu a tak ma byt.mas ju spravne priprevnenu? 😕

fukylove
autor
23. jún 2010

@anuci123 - ako pise cheerlady - isto sa nesmie hybat... ked nasadis vanicku i sportovu cast, tak to musi dobre zaklapnut pod tie cervene veci po bokoch a malo by to byt napevno...

mame za sebou prvu jazdu v sportiaku, uspesne... dokonca bol Sebko hore a vobec neplakal 🙂

kukala som do auta - mne osobne sa zda ze je to prast jak uhod, co sa tyka skladovania v aute.... lebo predtym sme mali spodok a vedla toho vanicku... teraz som dala spodok ako predtym a k tomu sportovu cast akoby na boku... zabudla som to odfotit... ale co sa tyka zaberania miesta, tak mam pocit, ze je to narovnako... lebo predtym som mohla vanicku naplnit, teraz mozem zase dat viac veci okolo sportovej casti... 😉

a ktosi tu spominal nevhodnost bexi v zime - sportova cast... pri mensom babatku... osobne mam pocit, ze ked sportak zakryjem nanoznikom, tak bude mat mensi otvor ako mala vanicka.... 😉

cicimon
23. jún 2010

fukylove - my skladame kocik tak, ze konstrukcia a na to "spucena" vanicka a okolo toho a medzi konstrukciu veci. cestovnu tasku sa nam podarilo dat uz len pod zadne sedadlo

anuci123
23. jún 2010

dakujem vam krasne za odpoved tak ju pojdem reklamovat lebo mne sa hybe a autosedacka aj sportova cast takze asi daco nebude v poriadku s konstrukciou ... dufam ze to pojde bez problemov

pipka
23. jún 2010

ja mam univerzalny slnecnik a uplne v pohode na konstrukciu pasuje, aj ked je ovalna 😉

lucinka13
23. jún 2010

@babykuky
a to som na Drienku stretla vás???? no to je sranda ak ano, svet je fakt maličký!!! 😉

luala
24. jún 2010

@fukylove fuky no super,som rada, ze sa malemu jazda v sportiaku pacila 😎 , mohla by si dat nejake fotto... na buduci tyzden ideme na to aj my.. este zhanam slnecnik,aby sme to mali komplet.. co sa tyka toho skladovania v aute, tiez som doteraz mala v kufri podvozok zvlast a vanicku vedla, pri sportiaku som chcela nechat kocik v jednom celku, bez rozdelenia, pretoze sa bojim,ze z tolkeho vyklikavania a naklikavania sa mi ten mechanizmus uz rozsype 😕 tak dufam,ze sa mi sportiak zmesti cely do kufra ked sklopim striesku a vyrovnam podnoznik, myslela som si, ze sportiak zaberie menej miesta... my kocik nechavame v aute a domov slapeme po schodoch na 5.p kedze nemame vytah 😝 ..

anuci123
24. jún 2010

kupovala som kocik v e-kociky a chcem ho reklamovat pretoze sa mi hybe vanicka nie je tam na pevno.... zatial mi neodpisali ma email

cinocka
24. jún 2010

@lucinka13 - slovany 😀 poznas??? a ty??

lucinka13
24. jún 2010

@cinocka
poznam poznam, ja teraz bývam v Mošovciach a veľmi často chodíme do Kláštora pod Znievom na zmrzku a prejst sa. Slovany sú kosoček. Ked ideme z Mt tak ideme cez Slovany 😉

babykuky
24. jún 2010

@lucinka13 veru svet je maličký 🙂 to sme veru boli my 🙂

lucinka13
24. jún 2010

@babykuky 😉 😉 😉

fukylove
autor
24. jún 2010

no - my sme vanicku neskladavali... nechcelo sa mi 😉

@luala - vidiiiiiiiiiiiiiis - takto som to veru neskusila.... vyskusam, uvidim.... len neviem, ci sa to tam zmesti na vysku... ale veru - nenapadlo mi to takto 🙂 a aj my kocik nechavame v aute, sice byvame na prvom poschodi, no mame dvoje schody bez ohladnu na to, ci ideme pesi alebo vytahom... tak to nema zmysel natahovat sa 😉

e_kociky
24. jún 2010

@anuci123 odpovedali sme ti ešte ráno, tak sa pozri na mail 😉

pipka
27. jún 2010

fuuu, pekne dlho tu nikto nebol 😕 😝

my sme dnes boli vonku konecne slniecko svietilo, tak sme aj slnecnik vyskusali a aj napriek tomu, ze je univerzalny, tak sedi uplne v pohode 😉

e_kociky
28. jún 2010

pipka testujete kočík pre drobca ? 😉
čo sa týka slnečníka, tak všetky sú takmer rovnaké, majú upínanie vhodné aj pre okrúhle aj hranaté rúrky. Bexa slnečník má tiež výhodu v tom, že je vyberateľný, keď chcete kočík zložiť, nemusíte ho dávať dole, stačí vytiahnuť hornu časť slnečníka a spodná môže zostať pripnutá na podvozku 😉

sunnessie
28. jún 2010

Ahojte, velmi sa nam paci bexa a uz sme asi rozhodnuty ze ju kupime.
Nemate ju niekto nahodou vo farbe S11? ak ano mozete mi prosim poslat realnejsie foto, lebo farby na strankach predajcov su trosku ine ako som videla v niektorych albumoch.
mail cez ip
dakujem

ica9
28. jún 2010

e_kociky Ahoj Mark. Nevies mi nahodou poradit? Mame Bexu B4-uz 3 tyzdne kocikujeme. Zatial sme velmi spokojni akurat mame pocit, ze kocik nam taha doprava. Kolesa su nafukane rovnako-0,6 baru. Diky

e_kociky
28. jún 2010

ica nie je pokryvená konštrukcia?

sunnessie ak ti postačí fotka autosedačky tak ti ju pridávam

ionera
29. jún 2010

Ahoj poradte mi ako sa da sklapat strieska na auosedacke mam BEXA B3.

sunnessie
29. jún 2010

@e_kociky dakujem, cize nie je az tak tmavo seda, lebo na mna posobila skoro ako cierna

e_kociky
29. jún 2010

@sunnessie áno je to taká grafitová šedá

pipka
29. jún 2010

@ionera strieska na autosedacke sa sklapat neda, jedine si ju mozes dat celu dole, ked ku vysunies z kostry 😉

pipka
29. jún 2010

mark ano ano...testujeme vo velkom 😀 😀 😀 nech nas maly vie, do coho ide 😀 tak mu ho sestricka predohrieva 😅 😀