Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

lola77
21. feb 2012

@kristyk Jasné, dám vedieť a ešte raz veľmi pekne ďakujem 🙂

hana147
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brca
11. mar 2012

Ahojte, máte niektorá Bexu viac ako 2 roky? Aké veľké dieťa sa v šporťáku ešte v pohode vyspí? A ešte ma zaujíma či sa do vaničky zmestí 5-6 mesačný chlapec aj s fusakom. Bola som ju skúšať v obchode, nová trojkolka sa mi neovládala dobre, ale štvorkolka super, len som čítala viac nárorov, že ten športiak je tak do 1,5 roka, tak ak máte skúsenosť dajte viedieť. Díky

cicimon
11. mar 2012

@brca moja bude mat za chvilu 2r ale uz davno v kociku nespi, proste spi doma a ani s kocikom uz nechodime, fakt vynimocne. A jasne, 5-6mes dieta s fusakom v poho do vanicky, moja bola vo vanicke vyse 9mes, koncili sme prave koncom januara

brca
11. mar 2012

@cicimon díky za odpoved 🙂

magre
14. mar 2012

Baby, ako riesite ten nanoznik, ja uz som zufala, mam chut to vyhodit cez okno. Drzat to nechce bez pripnutia a ked to pripnem, tak to ide malemu cez hlavu a samozrejme, ze sa mu to nepaci. Asi tam nasijem dajake gumicky alebo co. Ked vidim ostatne kociky, ako to tam pekne sedi, tak mam chut tu Bexu hned predat.

pandrholka
15. mar 2012

@magre ahoj, no ja čo vídam kočíky, ktoré nie sú známych vychýrených značiek, tak tiež majú tie nánožníky dosť nedoriešené a sem tam aj drahé značkové kočíky bývajú na dve veci....osobne keď sme ešte používali bexu tak som ten nánožník vyriešila tak, že ten vrch čo malému zacláňal vo výhľade som tam prišili tri či štyri cvoky a pak sa to tak pekne preložilo a malý mal krásny výhľad a tam zospodu, kde to tiež ľúbilo odstávať keď sa tá opierka nožičiek vystrela tak tam som prišila gumičku, je pravda, že keď bola opierka nôh v tej rovnej polohe tak bol nánožník trošku taký akoby zdeformovaný, tým, že je taký pevný, ale vôbec mi to neprekážalo, bo keď som videla mamičky, ktoré vozia svoje deti napr. v camarelo a v tom collection čosi ako tam tým detičkám cez tie medzere fúka bo to tam tiež nepriliehalo mala som dosť. ak by bolo potrebné môžem dodať poprípade foto,ale myslím, že to nebude potrebné

magre
15. mar 2012

@pandrholka Strasne ma to stve, ze som dala 10 tisic za kocika teraz ho musim presivat, nechapem, to ti vyrobcia nekukaju, ako to robia ??? Uz som tam nasila gumickz, na hornu cast a zahnem vrch do vnutra, tu dolnu este musim doriesit.

pandrholka
15. mar 2012

@magre plne ťa chápem, že ťa to hnevá, ani ja som tým nebola príliš nadšená (ale tak sme šikovné a poradíme si), ale ako vravím, ani drahé kočíky nie sú podľa môjho názoru doriešené na 100%. Mňa čo teraz "škrie" je, že susedka má asi tak mesačné bábo a kurník šopa má presne takú istú farby Bexy ako my 😠 . Jediný rozdiel je v tom, že oni si kúpili strieborný podvozok a my máme čierny bo sa k tej farbe lepšie hodí. No našťastie my už kočík nepoužívame dávno tak sa aspoň nepremávame s rovnakými kočíkmi 🙂

cicimon
15. mar 2012

@magre no 10tis je este z tych lacnejsich... my sme napr nanoznik vobec nepouzivali, bud bola vo fusaku alebo som prehodila cez nu deku alebo nic

magre
15. mar 2012

@pandrholka He-he, to nastve 🙂 Muzov kolega ma rovnako stareho chlapca a ti maju rovnaky 1.kocik, 2. detsku stolicku, 3. autosedacku a najnovsie aj nosic. Samozrejme, najprv mame vsetko my a potom oni 😠 Ze vraj je to jednoduchsie, lebo ja snorim po nete a obchodoch a oni len kupuju.

nadulka88
15. mar 2012

@magre
@pandrholka Mozem sa spytat na ten nanoznik...? pretoze zvazujeme kupu Bexy, bud B3 alebo Paris fashion... dakujem 😉

pandrholka
15. mar 2012

@nadulka88 no debatíme o tom, že nánožník na športovej časti je kúsok nedoriešený, bo hore kde sa pripína o striešku je moc vysoko a dieťa potom dobre nevidí, tak je potrebné to zalomiť aby sa to znížilo a keď sa dá opierka nôh do rovnej polohy tak po bokoch sa spraví taká fuga, kvôli ktorej tam pak podfukuje, ale jednou gumičkou je to vyriešené...až na tieto dve drobné chybičky krásy som bola s Bexou maximálne spokojná 🙂

nadulka88
15. mar 2012

@pandrholka dakujem krasne za objasnenie 😉 a to je tak na vsetkych Bexach?

cicimon
15. mar 2012

@nadulka88 mozno novsia kolekcia to ma lepsie poriesene

nadulka88
15. mar 2012

@cicimon kazdopadne sa nato pozriem 😉 dakujem

cicimon
15. mar 2012

@nadulka88 a ono je to fakt individualne, moja pokial bola vo fusaku tak nanoznik netrebalo - zas to s tym prikryvanim tiez netreba prehanat, potom stacila deka, v lete netreba nic....... je to aj o zvyku,

nadulka88
15. mar 2012

@cicimon a ak sa smiem spytat, vy mate ktoru Bexu??

cicimon
15. mar 2012

@nadulka88 no my tu z 2010

nadulka88
15. mar 2012

@cicimon a B3 ci B4? a inak spokojnost? 🙂

cicimon
15. mar 2012

@nadulka88 b4 - hej, spokojnost, ja sa nemam na co stazovat, ani na nanoznik , kedze som ho nepouzila

nadulka88
15. mar 2012

@cicimon to je pravda.. my cakame babatko v juli, tak neviem dokedy bude vo vanicke ale ked bude v lete v sportiaku tak tiez bude nanoznik asi zbytocny 😉

cicimon
15. mar 2012

@nadulka88 no moja sa narodila zac. aprila a bola vo vanicke do konca januara - aj s fusakom, potom sla do sportaku v overali a vo fusaku, zas tu nie je -30 a nemusi maat na sebe 15 vrstiev

nadulka88
15. mar 2012

@cicimon tak to hej.. u nas zasa cez zimu je aj tych -30 😀

cicimon
15. mar 2012

@nadulka88 dobre. ale ak ma dieta pod zimnym overalom cca 3 vrstvy, potom overal, fusak a bud vrch z kocika alebo deku resp aj aj, tak to bohate staci

a ked bude -30 tak bud nepojdes vonku vobec alebo fakt len na chvilku

nadulka88
15. mar 2012

@cicimon asi to budem riesit tak.. este uvidim ako je to riesene na tom novom modeli... dakujem 😉

demartka
25. mar 2012

Pripájam sa aj ja-s týmto kočíkom maximálna spokojnosť.Vanička priestranná,polohovateľná,autosedačka-ok,nedomyslené je pripájanie striešky-dá sa na to zvyknúť,neskôr sme používali bez striešky-niečo vyše roka.Nánožník v športovej časti-synček väčšinou spal-vtedy som ocenila,že je tá vrchná časť vysoká a keď bol hore,riešila som to tým,že som mu operadlo nedala úplne do sedu,ale do polosedu-videl a nánožník nezavadzal.Dole som nenašila gumičky,nikdy mi ho nesfúklo a tiež som nemala pocit,žeby na neho fúkalo-bol oblečený,vo fusaku,prípadne aj deka.Obávala som sa zbytočne🙂Za túto cenu sa kočík určite oplatí.Ako píšu maminky-sú kočíky aj drahšie s nedomyslenými detailami...Každá maminka si musí vybrať,čo ona pokladá za dôležité-niekto skladnosť,niekto váhu kočíka ,niekto priestrannosť,niekto celkovo manipuláciu,niekto aj visáž a ja som pozerala,či v okolí taký nejazdí🙂)Nejazdil,ani my už nejazdíme,ale odvtedy som napočítala len v našej dedine 5 kočíkov s krúžkami.Náš bol prvý a dlho jediný🙂

maca77
28. mar 2012

@nadulka88 aj náš najmenší je júlový ... máme bexu B3 .... vo vaničke bol až do apríla to mal 9mesiacov a v pohode by tam vydržal ešte nejaký mesiac, ale mm bol nedočkavý a so staršími súrodencami mu prehodili športovú časť 😉

nadulka88
28. mar 2012

@maca77 fiiiha, tak to je super, ze vydrzal az tak dlho, aj vo fusaciku 🙂 mne sa zdala byt ta vanicka super velka 😉

d_anica
28. mar 2012

Hlásim sa so správami: po pol roku používania kočíka B4x maximálna spokojnosť! Prežili sme vo vaničke celú zimu aj s fusakom a náš synček je pomerne veľké bábätko. Nevadili nám ani kopy snehu, prešli sme bez problémov. Ešte stále sa do vaničky zmestí, bude mať 6 mesiacov za pár dní, ale už sme cez víkend nahodili šporťák, lebo malý už vo vaničke plakal že nevidí, a aj kvôli bezpečnostným pásom, lebo je veľmi pohyblivý 🙂