Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

e_kociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babykuky
28. júl 2010

@lucia20 viem kde vymieňajú pri reklamácií kočíka kus za kus 😉 ....zostať bez kočíka čo i len týždeň je pre mamičku a dieťatko to najhoršie!!!!!

pipka
28. júl 2010

almolonga gratulacia k lilinke, je nadherna a v kociku vyzera ako babika 😉 ta modra jej fakt svedci 😵

e_kociky
28. júl 2010

Myslím, že pri trojročnom dieťati sa bez kočíka dá pár dní zaobísť..
predpokladám, že tam kde ich menia kus za kus, ich zasielajú zákazníkovi skôr ako on zašle tie chybné 😀

pipka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fukylove
autor
28. júl 2010

@lucia20 - si mi nieco pisala, ale vymazali to... tak neviem 😒

my sme mali problemy s kolieskom jednym pri brzde, vsimla som si to az na prechadzke s malym, kontaktovali sme dodavatela - marka a koliesko nam vymenili sposobom - zaslal nove a az ked som mala nove, tak som mu poslala to pokazene... a pravdepodobne tam bol zle zaliaty ten plast... ako som spominala - kolieska sa robia v inej fabrike ako kociky, aspon co ja viem... a vsimla som si, ze je fakt, ze rozne znacky maju rovnake kolieska... tj, nebude to chyba bexy, skor chyba na strane subdodavatela....

lucia20
28. júl 2010

@babykuky hm, zrejme sme to mali riesit inak... ja som prave toho nazoru, ze ostat bez kocika co i len jeden den pri dvoch deckach je na palicu. ale to pochopi len ten kto to pozna....

@fukylove ked ma zabijes, tak neviem, co tam bolo pisane. ja si myslim tiez, ze ostat bez kolieska je uplne na figu... a to nevravim, ze sa bojim jedneho, ze zaslem koliesko, nieco sa stane a ja nedostanem spat po par tyzdnoch nove a mozem cely kocik vyrazit do kosa......

lucia20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radka1188
28. júl 2010

Chcem sa spitat ci sa mi bude do vanicky mestit fusak velkosti 90x40cm 😕 .

lucia20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
latvia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babykuky
28. júl 2010

@radka1188 rozmery vaničky sú 78 x 37 cm

e_kociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
latvia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radka1188
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danu
28. júl 2010

Poprosim vas drzte sa temy, ak mate otazky, preco vam boli vymazane prispevky, obratte sa na nas cez ip, nie riesit to v teme, kedze je urcena na nieco ine. Ine spory, nejake otazky na predajcov, reklamacie a ine otazky si rieste cez ip.

lucia20
28. júl 2010

vraciam sa k povodnej teme. len chcem upozornit na to co mi nikto pri predaji nepovedal

citacia z IP nemenovaneho predajcu:
Mimochodom, kolesá na kočíkoch bexa sú nekvalitné, neevidujeme toľko reklamácii na všetky kočíky ako na kolesá u samostatnej bexe. Ide o najlacnejšie kolesá aké sú na trhu.

babykuky
28. júl 2010

@lucia20 - z ďaleka nezdieľam názor nemenovaného predajcu. ja sama používam kočík Bexa a nestretla som sa ešte so žiadnym problémom a to ho vôbec nešetrím, robím zaťažkávaciu skúšku.

lucia20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia20
28. júl 2010

@detskekociky tak to hej. len skoda, ze ziadny kamenny poblizku nebol.... 😖

e_kociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenk
29. júl 2010

almolonga gratulujem k dcerke, farbu kocika ste vybrali fakt super 🙂 aj my ju mame, ked som ju zbadala nazivo, bola jasna aj ked som predtym o nej neuvazovala 🙂

pandrholka
29. júl 2010

vidím,že sa tu spustila dosť živá diskusia a mnoho príspevkov bolo zmazaných...my používame Bexu4 tri mesiace a maximálna spokojnosť...nič nevŕzga nič sa nekolíše, kolesá sú v úplnom poriadku...kočík máme odskúšaný nielen po chodníkoch,ale aj po lese čo máme u nás na sídlisku a zvládol to excelentne 🙂 ...vôbec neľutujem,že sme ho kúpili...a drobcovi sa v ňom taktiež páči...vidím dennodenne či už po sídlisku abo po meste mnoho kočíkov, a nech sa na mňa nik nehnevá častokrát sú kočíky známych vychýrených značiek,ktoré majú podľa môjho názoru premrštené ceny total rozhegané,kolieska hrkotajú po rovnom chodníku a podobne,čiže vysoká cena nie je zárukou aj nejakého komfortu...mamičkám,ktoré sa rozhodujú či Bexu kúpiť by som poradila,aby skúsili zistiť či v ich okolí už nie je nejaká mamička s Bexou a išla omrknúť...my sme šli až k jednej predávajúcej bo sme sa nevedeli pre farbu rozhodnúť..ukázali kočíky,my sme poskúšali čo a ako a neváhali a kúpili...

kristyk
29. júl 2010

Ahojte!Chcem sa opytat ci ma niekto v Lc alebo okoli Lucenca kocik Bexa B3 a ci neviete ci sa da niekde v okoli kupit okolie myslim aj B.Bystricu a tak...A aky rozdiel je vlastne v B3 a B4?A ake skusenosti snimi mate aj po dlksom case co sa tyka funkcnosti ale aj farby mne sa pacia tie gulickave,jeden som tu aj videla ale bolo to Chico a bol uz dost vyblednuty.Diky