Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

romy31
16. mar 2011

ahojte....máme doma bexu b4 a máme problém s tým systémom zaklikávania- tie červené kolíčky sa nám zasekávajú a potom sa nedá kočík zložiť/ nemali ste niekto takýto problém?
a inak môj krpec má 4mesiace a už 70 centi, takže som veeeľmi rada, že má bexa väčšiu vaničku....aj keď je nám už na fest, ale do konca zimy snáď vydrží 😅

pipka
16. mar 2011

@romy31 romy a skusala si to dobre stlacit? Musi to tak cvaknut a az potom sa to da vybrat 😉
mne sa to zo zaciatku tiez par krat stalo, ze som to nedocvakla uplne a potom sa mi to akoby zaseklo, ale ked to poriadnejsie stlacim, a cvakne to, tak je to ok a bez problemu sa da odkliknut aj nakliknut 😉

romy31
16. mar 2011

to viem, že to ,usí cvaknúť...ale mne sa tam niekedy tie červené čudla asi spriečia...proste nejde mi to normálne ľahko odkliknúť. proste nedá sa mi to uvolniť len tým, že zatlačím tie červené páčky zospodu k stredu 😒 robí mi to hlavne vpredu na ľavej strane....ostatné väčšinou idú....
to akoby tam bola nejaká pružinka pokazená...

sunnessie
16. mar 2011

@romy31 ahoj, mne idu tazko vsetky 4 😠 a tak mackam naraz aj ten cudlik aj tu packu a potom to ide lahsie 🙂

romy31
16. mar 2011

@sunnessie aj ja to tak riešim....ale ide to aj tak veľmi ťažko....myslím si, že by to nemalo robiť takéto problémy....dnes som písala mail predajcovi, tak som zvedavá, čo odpíše 😒

alenk
17. mar 2011

@nikolkaaa tie pasy sa na sportovej casti daju povolit, je to trosku zlozitejsie ale daju

katka040
21. mar 2011

viete mi prosim Vas niekto poradit kde by som si mohla blizsie pozriet bexu b3? Som z BA a nenasla som tu nablizku ziadnu predajnu kde by som ju mohla vyskusat, a mam strach objednat si ju len tak na slepo cez net.

pipka
21. mar 2011

@katka040 katka jedine ze sa dohodnes s niekym z BA na obhliadku 😉 ja mam ale B4, tak popros niekoho kto ma B3 😉 aj ja som si tak bola obzriet a neskor som aj ja uz moju ukazovala 🙂

josie3331
21. mar 2011

dnes som bola na predajni v Tn a pytala sa na Bexu a povedali mi, ze prestali dovazat na SR, ze sa uz vypredavaju len kusy, co su na predajniach a neodporuca mi Bexu kupit kvoli reklamaciam.... moze mi niekto povedat, ci je to pravda?

pandrholka
21. mar 2011

@josie3331 ahoj, som nevedela, že v TN je dáka predajnňa, kde by Bexu predávali 😒 ...bo keď sme ju takto pred rokom kupovali, nebolo tu o nej ani chýru ani slychu....no osobne neviem, nič o žiadnych reklamáciách, za ten cca rok čo sledujem túto tému som sa nestratla s ničím závažným, ja osobne som ozaj max spokojná, žiaden problém sa nevyskytol a to ho teda nešetrím ani zďaleka, aj na Brezine som s ním bola a v poho, jedine čo bol problém a aj asi bude, je že sme mali už asi 5 defektov na jednom a tom istom kolese, i keď niet sa čomu čudovať, keď všade či už po chodníkoch abo popri cestách sú sklá...čiže ja som spokojná a isto by som nemenila, bo vanička má super dĺžku, dá sa polohovať a šporťák je priestranný a aj dosť veľký, takže tak, toť moja skúsenosť 🙂

josie3331
21. mar 2011

@pandrholka v starom laugariciu predavaju, ale asi nie tak dlho....
ja by som chcela fialovu bexu, ale ta na predajnach asi nebyva, tak neviem ci stiham si ju este objednat, alebo keby sa da aspon z ciech objednat.... tak ked som sa to dozvedela, tak som kukala camarelo a ma sice vacsiu vanicku, ale myslim, ze babo po tom 6 mesiaci chce aj tak vidiet na svet a aj tak pojde do sportovej casti nie? a sportova cas mi je sympatickejsia prave u bexy nez u camarela

barborka74
22. mar 2011

@katka040
nemusisi sa bat objednavat cez net, ja som si vcera objednala fialovú bexu zo stránky bexa-kociky.sk
robia aj velkoobchod a nie je pravda, že sú kocíky nedostupné... majitelka e-shopu mi vysvetlila, že len jeden konkrétny dovozca má s kocíkom problém, oni nie, dalej kocíky na sk dovážajú a nemajú žiadne problémy s reklamáciami..

babykuky
22. mar 2011

problémy s reklamáciami nemá žiaden predajca, ani ten čo sa nedohodol s výrobcom.

fukylove
autor
22. mar 2011

@josie3331 - tvoja otazka je vhodna pre predajcov asi viac - su pomerne otvoreni, tak asi by skor vedeli zareagovat ci a ake mali reklamacie 😉 @babykuky, @e-kociky... a priznam sa, ze v tejto teme som si asi moc nevsimla ineho 😉

ja osobne mam kocik od oktobra, novembra 2009 🙂 a okrem jedneho defektu (ktory urobili moji rodicia 🙂 ) som nemala absolutne ziadny problem s kocikom a vyuzivame doteraz 🙂 v sportiaku bol Sebik uz okolo 4 mesiacov, na zaciatku leta, vo vanicke mi nechcel byt, sportiak sa da dat skoro do uplneho lahu, co sme velmi ocenili... 😉 a to mam najstarsi typ bexy, co sa dovazal ako prvy na Slovensko, myslim, ze teraz uz viacere veci vylepsili, vynovili 🙂
co sa mna tyka - pri druhom babu by som nevahala kupit opat 🙂 ale vdaka bohu, tato nam postaci 🙂

katka040
23. mar 2011

@barborka74 a objednala si si B3, alebo B4. Ja som hrozne nerozhodna, pri prvej dcere som mala drahy kocik stvorkolku a bola som s nim velmi nespokojna, tak preto teraz nechcem moc investovat a cena bexi sa mi zda velmi rozumna a asi by som vyskusala trojkolku.A este sa neviem rozhodnut pre farbu , ja by som si tu maskacovu ruzovu, len ci nebude moc kikiri. No kedze mam termin tiez v maji, mam najvyssi cas sa konecne rozhodnut a objednat.

juska
23. mar 2011

ahojte baby, prosím vás, je k Bexe aj taška?

pipka
23. mar 2011

@juska ano ano je k nej aj taška 😉

e_kociky
23. mar 2011

@fukylove
@josie3331
Nie je pravda, že by sa na Slovensku stopol predaj kočíkov Bexa kvôli reklamáciám. Pár reklamácií na kočíky Bexa sa vyskytli, tak ako aj na iné typy a značky kočíkov. Všetky reklamácie ale výrobca vybavil k spokojnosti zákazníka.

josie3331
23. mar 2011

@e_kociky ja som ani netvrdila, ze sa stoplo dodavanie kvoli reklamaciam...ale v obchode mi vraveli, ze nemam radsej ani brat skladove zasoby co su, lebo dodavatel uz nebude dodavat a mohli by byt kvoli tomu problemy s reklamaciami....

juska
23. mar 2011

@pipka ďakujem, vyzerá to tak, že najväčším problémom teraz bude vybrať si farbu 🙂

pipka
23. mar 2011

@juska nooo to veru ano 😀 ale problem by sa mozno vyriesil, keby ste vedeli co cakate 😉 inak Valeria je krasne meno, aj moja svokruška je Valeria 😵

aaale, ved su aj neutralne farby, my mame z tej prvej kolekcie taku bezovu s ciernymi kruhmi a ta je aj pre dievcata aj pre chlapcov, a takych unisex farieb ma bexa viac 😉

denisece
23. mar 2011

Ahojte, chcem sa spýtať báb čo majú B3 nemali ste nikdy problem s predným kolieskom?? Mne sa odlomila ta predna tyčka, bola som v šoku.. Normalne používaný kočík. A daľšia chyba, že sa mi zasekávajú tiež tie červené čuplíky.
Aby som nebola zas len kritická, tak všetci chvália ze vanicka sa da dat do oboch smerov a ze je vacsia...

e_kociky
24. mar 2011

@denisece zreklamuj

@josie3331 aha, tak to bolo nesprávne pochopené 🙂

barborka74
24. mar 2011

@katka040
Objednala som si B3, viac sa mi páci. Ja sa nebojím trojkolky aj kamarátka mala trojkolku a jazdila v pohode, bola stabilná

fukylove
autor
24. mar 2011

@denisece nestretla som sa s takou chybou - ani u mna, ani u inych trojkoliek... a to teda nasa bexicka dostava zabrat 🙂 skor si myslim, ze je to nejaka vada materialu... tak ako pise e-kociky, treba reklamovat 😉

juska
24. mar 2011

@pipka veď to, že tých farieb je tooooľko 😀 rozhodujem sa medzi S6 a S7, bude to B3 🙂

ozaj baby ešte sa chcem spýtať, športujete s Bexou? Ja by som rada chodila na korčule prípadne behať a nechce sa mi vyhadzovať 900 eur za kočík len kvoli ručnej brzde :-P

georgia333
24. mar 2011

@juska na šport doporučujem X-RUN značka X-lander

hehena
25. mar 2011

@georgia333 ty máš x-run? zrovna jsem na něj založila diskusi a tak sbírám info... chci ho převážně do lesa na nezpevněný terén a na pole.. máš to odzkoušený i takto? 🙂 nevadí ti, že pak nejde to přední kolo odaretovat? není s tím pak těžká manipulace?
add těžiště kočárku - moc by mě zajímalo, jestli se skutečně převrací dozadu, když tam nechám tašku a vyndám dítě...
moc děkuji za odpověď

georgia333
25. mar 2011

@josie3331 keď si kúpiš bexu od babykuky nebudeš mat problém s reklamáciou, zatiaľ počúvam na nich iba chválu

georgia333
25. mar 2011

@hehena ja korčuľujem a mám ho len požičiany, lebo nemajú ho nikde na sklade