Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

zzuzullka
15. feb 2010

mne sa zdá, že kitty je buď priamo tá pani, o ktorej píše alebo má s ňou niečo spoločné a za každú cenu sa jej tu snaží urobiť skvelú reklamu a marka očierniť 😨

kitty86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mark33
15. feb 2010

lizatko nemala by sa tu dva krat registrovat, lebo je to proti pravidlam.. admini by zistili ci sa prihlasovala z tej istej IP adresy ako zuzka alebo ta druha pani.. ak na to pridu, zablokuju konta.
Ak tu napise par prispevkov a vsetky su o tom istom - ako zuzka - tak sa inteligentny clovek dovtipy.

janulka04
15. feb 2010

xixi, ludia...kam sa nasmerovalo toto forum? akoze nestiham sa cudovat...podla mna sa tu maju rozoberat klady a zapory bexy...nie klady a zapory predajcov 😕 😀

a inac, aby som ja prispela...zijem s mm v Nemecku, o Bexe som sa dozvedela tu z albumu jednej kocky, ta si sice nakoniec vybrala iny kocik, ale kazdeho volba, si myslim... 😉
mno, mna baby v mojej domovskej debate zacali presviedcat, ze na co polsky kocik a na co zo Slovenska, ved co ked sa pokazi...ako budeme riesit reklamaciu a tak...
...ja trubasom to spomenula mm a on hned, ze kukni na e-bayi, tie baby maju pravdu...tak som nahanala cely vcerajsok kociky a ukladala obrazky..ako ok, znackovy kocik by ma vysiel do 300€, ale nema zdaleka tolko funkcii ako Bexa a popr., mensiu vanicku, sportiak...proste, kebyze chcem najst nieco podobne Bexe, potrebovala by som asi 3 kociky 😀

a inac, uz ma fakt nastval mm, ze ja si tu pomaly uz neviem kolko vypisujem s Markom...a sorry pani, ci slecna kitty...ale s takou ochotou, ako tu som sa nestretla inde, kedze ja vsetko nakupujem online, nechavam si posielat ku svokre av aprili pre to chcem s mm ist na SVK...vetsinou, ked som spomenula, moju predstavu dodania, uz sa neozvali 🙄 😠
takze u mna ma mark zase 100% 😝

a ako to dopadlo s nami? mm, ked videl tie vsetky kociky, povedal, ze kasli na to, nemam na to nervy, kupme tu vybranu Bexu a ak sa aj pokazi, tak to budeme riesit potom, popr. kupime novy tu 😀
no nezabili by ste takeho chlapa? 😀

som len chcela povedat, ze internetova predajna a obchod je 1000 a jedna...
neda sa porovnavat... 😉 😵

bibi13
15. feb 2010

janulka04, vo všetko s tebou suhlasim.. 🙂.. aj s tým: no nezabili by ste takeho chlapa?
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kitty86 nič v zlom, ale očiernuješ tu marka..

janulka04
15. feb 2010

bibi... 😉
ale na druhu stranu, co by som bez neho robila? 😀 takto mi zaplnil nedelne popoludnie 😀 😀 😀 😀

bibi13
15. feb 2010

a keby nebolo jeho, nekupuješ teraz kočík..🙂.. čo robíš určite rada.. 😀

andrejka77
15. feb 2010

ahojte chcem sa spytat 🙂 tiez mam bexu a prechádzame do športovej častik. ale neviem ci tam treba fusak lebo ten co som mala do kocika nevyhovuje do sport.alebo staci deka...maleho mam v kombineze.tak teraz neviem ci sa oplati kupovat este fusak poradte.hoc ak ma kombinezu tak ak by bol aj fusak nebude na tesno:? 😲 dik za odpoved

mark33
15. feb 2010

andrejka tazko povedat ci ti staci malemu kombineza + deka, zalezi od toho ako je vonku chladno, ale myslim, ze polrocnemu dietatku vo fusaku a kombinezo tesno nebude, fusak mozno vyuzijes este buducu zimu

andrejka77
15. feb 2010

dik mark...bexu som kupovala od vas a co sa týka toho fusaka mozem kupit individuálne alebo su aj fusaky na bexu

andrejka77
15. feb 2010

objavila som ze mate aj fusaky- Fusak WOMAR - fleece moze ist do bexi3 a kocik S 10 ak ano tak neviem ktora farba by sa hodila tym ze kocik ma zzlte kruhy chcela som zlty ale neni...a mate ich alebo by sa musel objednat ...maleho uz nechcem davat do kocika dnes mi v nom iba plakal uz mu bolo tesno.. 😖 ☹ dik

lenkasop
15. feb 2010

Ahojte,

možno to tu bude od veci, ale mala som podľa vašich názorov na Bexu potešená, že bude jednoduché vybrať kočík. Po odpovedi marka na kočík V-cross mám opäť dilemu. Tak aký kočík - V-cross - bexa b4 - tako Warrior.
Moja výška je okolo 167cm,manžel 179cm.
Ak mi poradíte budem rada. 🙂

bibi13
15. feb 2010

lenkasop hm.. neviem.. ja mám bexu.. sice nepoužívam, ale zatial je super.. uvidíme časom.. ale po prečítaní príspevku sa mi pači aj ten V cross.. aj na neho som pozerala, ale už neviem prečo som si ho nevybrala.. na nom sa mi tiež niečo nepačilo, ale ako hovorím, mark čo tu popísal, tak sa mi zda tiež super.. tako warrior moc nepoznam.
no moc som ti nepomohla..xi

mark33
15. feb 2010

bibi ty mas B4 takze asi preto si nevybrala v-cross - to je trojkolka ako B3
V-cross je trosicku tazsi ako bexa. je na nom par veci co by mohla mat aj bexa - hm napr. foliu na opierke noziciek 😒

Lenkasop - tako warrior ma vynovenu termo vanicku, udrziava idealnu teplotu, v lete chladok v zime teplo, je väcsia ako vanicka pri klasickom taku jumper cca o 5cm. Tiez ma rukovät kocika potiahnutu kozou, madlo foliou a sportova cast ma vyberatelnu podlozku ktoru si môzes po zaspineni oprat. Je uz fakt premakany, taska ma termovrecusko na flasu.. je ale drahsi. Co sa tyka vysky, najvyssi je v-cross trojkolka, b4 a warrior je to priblizne rovnako. Ale nie su to nizke kociky, takze pri manzelovej vyske v pohode vsetky tri co si si vybrala 😉

Andrejka, fusak womar fleece by ti v pohode do bexi pasoval

lenkasop
15. feb 2010

Mark.... ďakujem za radu. Tak v tom prípade môžem vyberať iba z dvoch - bexa a tako. V- cross je trojkolka a to manžel nechce ☹

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lizatko1009
15. feb 2010

kenkasop vyska nieje problem ,moj ma 185cm

emmka3
15. feb 2010

lenka, mna by od Taka odradzala jeho vaha 😅

kladimir
15. feb 2010

ahojte, aj my kupujeme....vyberame priblizne z tych istych typov..... 😝 .....ozaj je ten tako ovela tazsi nez tie dalsie????dakujem

emmka3
15. feb 2010

kladimir, cca 3kg ... ako nie je to vela, ale niekedy aj to zavazi, ked tisnes do kopca babo a plny kosik nakupu 😉

sonita
15. feb 2010

ja si vyberám teraz medzi bexa b3,dexter x3 a v-cross to som už povedala že nechcem no už som si neni istá no neviem sa rozhodnúť.Ešte uvidím,lebo manžel povedal že najviac času ja budem stráviť z malím nech ja vyberiem.Ale pôjdeme pozrieť a pôjde somnou určite aj aj dcérka

mark33
15. feb 2010

kladimir novy tako nie je tazsi ako stare taka. ale je tazsi od bexi cca o 3 kg.
no ale warrior je uz super premakany kocarik 😀

kladimir
15. feb 2010

no ja len ze sme sa dnes boli pozriet nazivo a ten tako nam prisiel najpevnejsi, najstabilnejsi...
jasne ze kazde kilko zavazi... 😎

kladimir
15. feb 2010

ozaj cim sa odlisuje od jumper gt...?teda cim je premakanejsi? 😀

janulka04
15. feb 2010

mark, warior vyzera dobre, ale farby nic moc.... 😒

beteva
16. feb 2010

Ahoj Mark, tak teraz mam nad cim premyslat..ten Vcross prosim ta je v podstate zhruba to co Bexa asi, ako tak na to pozeram. Iba ze ma krajsie farby ako Bexa, teda mne sa viac pacia. Tak definitivne mi prosim povedz nazor. Je lepsi resp. pevnejsi ako Bexa? Lebo manzelovi sa Bexa zda stale labilna. A kolko u vas stoji V-cross s autosedackou? dakujem za odpoved

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkasop
16. feb 2010

Mark..... môžeš mi povedať, ktorý z tých troch kočíkov - bexa b4, warrior a V-travel má tie predné kolesá najväčšie? Všetky majú nafukovacie?
Ktorý by si si vybral ty osobne a prečo? Viem, ťažká odpoveď, ale poprosím ťa skús na ňu odpovedať.
Ďakujem. Lenka

lenkasop
16. feb 2010

Môžete aj vy ostatné poradiť 🙂

bibi13
16. feb 2010

Mark, hej, môže byť.. 😀
už tu spomínate vela kočíkov.. nesmiem už pozerať na iný, ja už mám jeden doma.. 😀 😀 😀