Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

krish
3. nov 2010

@cicus13 tak fajn 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
3. nov 2010

@cicus13 no super, tesi nas 😀

gabikab
4. nov 2010

@nika147 dakujem za info 🙂 A da sa objednat aj typ 2010 ale farba r. 2009? 🙂 Asi uz moc spekulujem 🙂

gabikab
4. nov 2010

@nika147 dakujem za info 🙂 A da sa objednat aj typ 2010 ale farba r. 2009? 🙂 Asi uz moc spekulujem 🙂

babykuky
4. nov 2010

@gabikab dievčatá konštrukcia je tá istá len si vyberiete kolieska aké chcete a aj farbu...čiže všetko je pôvodné len sú nové kolieska.

nika147
4. nov 2010

@gabikab farbu si tiež môžeš vybrať akú chceš aj z 2009 🙂

fukylove
autor
5. nov 2010

@pandrholka - par stran dozadu som pridavala fotodokumentaciu aj tohto riesenia a uz to tu viacere oskusali 😉 idem pohladat, hodim stranu 🙂

pandrholka
5. nov 2010

@fukylove ďakujem ti...viem,že si to sem dávala,ale akosi som to prehliadla pri prezeraní strán dozadu 😀

fukylove
autor
6. nov 2010

@pandrholka - za malo 😀 apropo - ja ked davam maleho teraz do kocika, tak castokrat mam "zapnuty" iba ten spodny gumovy lem, tie boky nie, lebo drzia aj same 😉 to len ze odporucam najskor vyskusat iba ten spodok, co je pod nozickami 🙂 mozno bude uplne stacit 😉

mlsdlisaci
7. nov 2010

přeji pěkné nedělní odpoledne,nevíte zda se pořídí tento kočárek též v Polsku v Kudově Zdroji?Chtěla bych si tam příští sobotu pro něj zajed,ale nějak nevím zda pořídím 😕 .Popřípadě pokud některá víte jaké kočárky tam mají děkuji všem za radu Léňa

zlatik
12. nov 2010

Ahojte baby, chcem sa opytat, ci ste niekto zazili zimu resp. sneh s Bexou B3? Ako zvlada sneh?????

fukylove
autor
12. nov 2010

@zlatik - ja som zazila iba posledny minulorozny sneh, neboli ho nejake extra haldy... ale bol... pri vacsim snehu som mala pevne - zaaretovane - koliesko... pokial bol uslapany na zemi, tak normalne v pohode 😉 celozimne skusenosti ma zatial iba cakaju 🙂

era25
12. nov 2010

ahojte neviete mi povedať, kde by som ho mohla naživo vidieť bexa b3 -trojku. Som z Ružomberka v najbližšom okolí. Ďakujem

era25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cicus13
15. nov 2010

Ahojte....baby chcem sa opýtať.....pri kočíkovaní mi pravá strana kočíka vŕzga niekedy nie vždy....už som to celé obehala VD-čkom, ale sem tam mi to robí 😕

maca77
16. nov 2010

ahojte
ja mám tiež prosbu...ako vyberem z vajíčka tú novorodeneckú vložku? pásy nie je problém, ale vpredu to neprejde cez zapínanie 😒

fukylove
autor
16. nov 2010

@maca77 - ten pruh medzi nozkamis sa da uvolnit zo spodu 🙂 je tam taka kovova spona (ak si dobre pamatam),ktoru musim trosku pootocit a pretlacit cez otvor a das to cele prec a aj tu vlozku novorodenecku a potom to das naspat... 😉

@cicus13 - s tym vrzganim neviem, my sme iba raz striekali kolieska a vsetko VDckom... inak vsetko OK:.

maca77
16. nov 2010

@fukylove díky už som to skúšala aj zo spodu, tak skúsim ešte raz 😉

fukylove
autor
16. nov 2010

@maca77 idem skusit kuk do skrine a mrknem 🙂

fukylove
autor
16. nov 2010

@maca77 ak pomoze 🙂

mimuka
16. nov 2010

ahojte...mne sa tiež pozdáva kočík Bexa...neviete mi prosím poradiť kde by sa dal vidieť v Bratislave naživo??

maca77
16. nov 2010

@fukylove dík zlatá si, vyskúšam 😉

fukylove
autor
17. nov 2010

@maca77 zvladla si? 🙂

zienky - neviete ako je mozne k teme pridat fotoalbum a ci je to vobec mozne? lebo sa tu hromadia kadejake fotecky - vid tie moje posledne a bolo by to ovela prehladnejsie, keby sa vytvoril fotoalbum s temou BEXA

maca77
17. nov 2010

@fukylove áno zvládla 😉 ja som predtým potiahla len tú kovovú sponu a nie aj tú umelohmotnú, preto mi to nešlo

fukylove
autor
17. nov 2010

@maca77 super, tesim sa... mne sa zdalo, ze staci tu kovovu a az ked som sa na to kukala, tak som zistila,ze to cele treba 🙂 tak som rada 🙂

mici111
18. nov 2010

ahojte, viem, ze ste to tu uz urcite riesili, ale leniva som citat tolko stran dozadu..asi mam defekt 😲 vcera vecer sme fukali koleso a dnes je zasa makke 😠 neviete mi poradit, kde sa to da dat opravit??? dakujeeem..
a inak, na sportovej casti mi vyletela niekde skrutka od striesky, tak mi ta strieska cela vypadla 😠

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mici111
18. nov 2010

@detskekociky no, len ja som to objednavala cez net a predajca @babykuky sidlia kdesi pri ziari nad hronom 😕

mici111
18. nov 2010

jo a ja som z bratislavy 🙂 takze tudy cesta nevede 🙂

babykuky
18. nov 2010

@mici111 som tu pre Vás 🙂