Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

bibi13
8. mar 2011

@zuzikkaa mne sa tiež nezdá, že by bol problém s tou opierkou..

cicus13
8. mar 2011

@pandrholka vidíš slnečník som nejako neriešila.... 😕 asi budem musieť na leto dokúpiť....len musím nejaký nájsť niekde 😅

denne73
9. mar 2011

Ránečko. Dievčatá chcemsa vás opýtať . V bexe 3 vo vajičku máte novorodenecku vložku?? lebo my sme kupovali cez MK a nemáme. No malička sa vo vajičku ide doslova straťiť 😉 😉 😉 . A zda sa mi moc hlboke bez tej vložky. mala má 1.mesiac a 2.týždne

pandrholka
9. mar 2011

@denne73 fúha tak to je dosť zlé, že vám nezaslali aj s tou novorodeneckou vložkou bo to má každé jedno vajko...verím, že malá tam lieta ☹
@cicus13 no my sme dostali slnečník rovno pri kúpe ku kočíku...no keby si si ho chcela zladiť s bexou máš najlepšie kúpiť ho u predajcu, ak si nepotrpíš aby ti to ladilo tak mám pocit, že slnečníky sú univerzálne 🙂

ewwik
9. mar 2011

Ahojte holky 🙂 ,
přemýšlíme s manželem o koupi kočárku BEXA B3 a tak bych se Vás chtěla zeptat, jak jste s ním spokojené? Četla jsem, že to dvojté přední kolečko není dobré do sněhu, že se nedá dobře jezdit? Určitě už máte zkušenosti, tak bych Vás chtěla poprosit o zkušenosti 😉 . Přidám fotku, který se nám líbí.
Předem Vám moc děkuji 🙂

babykuky
9. mar 2011

@ewwik ja mám B3 a nemala som vôbec problém na snehu. Keď bol nerovný povrch tak som si koliesko zaaretovala a bolo vyriešené 🙂

ewwik
9. mar 2011

@babykuky Děkuji moc za odpověď. Dnes jsme se byli s manžílkem na něj mrknout a jsme nadšení 🙂 !!! Zkusili jsme po obchodě pojezdit i s B3 i s B4 a teď nevíme pro který se rozhodnout!

alenk
10. mar 2011

@pandrholka slnecnik, uplne som nan zabudla, hlavne ze som ho v lete dodatocne kupovala 😀 hlava derava

pandrholka
10. mar 2011

@alenk 😉

ninkaa89
12. mar 2011

mamicky mam na predaj bexu B4 so zltymi kruhmi... kto by mal zaujem, napiste postu a poslem blizsie info 😉

lizatko1009
14. mar 2011

ja taky mam na predaj bexu B4 so zltymi kruhmi, nikto nema zaujem?

tehuli
14. mar 2011

@jamer dobrý den, chci se zeptat jste s kočárkem spokojena?i se s sportákem?je lehký?dobře ovladatelný?dají se kolečka zaaretovat nebo jsou jen neustále otočné?děkuji moc, moc...potřebuju lehky, skladný kočárek do auta..docela dost budem asi jezdit.

děkujii moc;)

tehuli
14. mar 2011

holky nevíte kde se na něj mrknout v Olomouckém kraji?děkuji moc za info...

mici111
14. mar 2011

@tehuli no podla mojho nazoru bexa rozhodne nepatri k tym lahkym a skladnym kocikom..ja som kupila na tuto prilezitost golfac peg perego si..a bexa skladna rozhodne nie je.. ☹

julinka2787
14. mar 2011

@mici111 medzi kombinovanými kočíkmi je medzi tými ľahšími. nuž na golfky sa nechytá, to je jasné. 😉 ale poznám kočíky približne rovnakej veľkosti a sú hooodne ťažšie. poznať to aj na ovládateľnosti. takže @tehuli pre mňa je bexa dobre ovládateľná, kolieska sa dajú zaaretovať, veľká spokojnosť aj s vaničkou aj šporťákom. a skladnosť do auta? no záleží na tom aké auto máš na mysli. ale je pomerne skladná, len treba rátať s tým že zaberie buď celý kufor alebo aspoň značnú časť. 😉 inak som maximálne spokojná. 😉

tehuli
14. mar 2011

@julinka2787 děkuji za info ještě zvažuji camarelo Q12 jsou na něj od maminek dobré ohlasy...a byli jsme na něj kouknout a přijde mi dobrý...jen zkouším alternativy a názory maminek...🙂

tehuli
14. mar 2011

@julinka2787 jinak máme fabii combi🙂

julinka2787
14. mar 2011

@tehuli do fabie combi sa vám zmestia aj dve bexy. 😉 tam problém so skladnosťou nebude. už sa len rozhodnúť a vybrať ten správny kočík 🙂 ale ako pozerám ešte máte času dosť. tak šťastný výber prajem 😉

tehuli
14. mar 2011

@julinka2787 jj času dost...ale už je dobré to pomalu vybírat🙂...než na poslední chvíli🙂...děkujííí;)

julinka2787
14. mar 2011

@tehuli ja som obzerala kočíky ešte pred tým než som vôbec bola tehu. 😀 😅 a v 23tt tehu už bol kočík doma. je fajn mať dosť času na to najsprávnejšie rozhodnutie 🙂

tehuli
15. mar 2011

@julinka2787 díky🙂 to mě uklidňuje🙂jj já jsem schopná ho mít taky už ve 23.tt:) uplně tím žiju tak od dvaceti jsem chtěla mimi a ted se to neplanovaně podařilo o to víc je to super🙂tak si to užívám...

mici111
15. mar 2011

@tehuli len moj postreh, ja by som rozhodne bexu uz nekupovala.. 😉 ale som mozno jedna z mala, ktora s nou nie je uplne spokojna 🙂 a mam pocit, ze ked tu niekto v minulosti vyjadril nespokojnost s tymto kocikom, tak ho tu zviezli pod ciernu zem 😀 😀 😀

tehuli
15. mar 2011

@mici111 jj díky moc...zvažuju spíš camarelo Q12 teďka..slyšla jsem moc dobré ohlasy..sice se píchají kolečka ale tomu se asi u těchto kočárku s nafuk.koly občas nevyhnu...chce to jen dostatečnou péči....nepřefukovat atd..

denne73
15. mar 2011

@cicimon ty si polohovala aj vaničku?? ja som na to uplne zabudla že sa dá. 😀 😀 😀 . My máme bexu 3 no ja doteraz maturujem stale mi ju akosi berie do stany. ked chcem vyjsť na vyšši schodik tak mi s nou balancuje. no musim trenovať. Inak spoko 😉 😉 😉 . juj a ešte vadi mi ten mizerne maličky košik dole , nič mi tam nevojde ked idem na menši nakup

julinka2787
15. mar 2011

@mici111 nikto nemá právo ťa zvoziť za to, že nie si spokojná s kočíkom. každý má predsa iné požiadavky na kočík a každéme vyhovuje iný.veď preto je ich na trhu táááák veľa. 😉 teraz si našla taký s ktorým si spokojná a ak sa páči aj sárinke, tak nie je o čom. 😉

cicimon
15. mar 2011

@denne73 hej, polohovala som vanicku ale az tak od 6mes... a moja bola v hlbokom 9 mes takze od toho 5-6mes kym nespala bola par min v polosede a potom som ju sklopila
a kosik.... na chodim na velke nakupy a zmesti sa mi tam toho hodne
zas treba brat do uvahy to, ze ked tam natrepes vela, ze o to je ten kocik tazsi..

alenk
15. mar 2011

baby, polohovanie vanicky je genialne, nasmu drobcovi sa vo vanicke teraz sedi lepsie ako v sportaku (je uzsia a tak sa chyti bokov a kuka a nanoznik mu nezasahuje do vyhladu tak ako nanoznik na sportaku), tak sme po dvoch mesiacoch v sportaku, aj vdaka otepleniu, znovu presli na vanicku 🙂 ja to nechapem, ta vanicka sa asi nafukuje abo co. ja som tu riesila ze uz v novembri prejdeme do sportaku a aha, 8mesacny chlapina (75cm dlhy) este vojde do vanicky, samozrejme ze nie vo fusaku ci overale, ale aj tak je to sila.
inak nakupny kosik je aj pre mna maly a ked ho moc nalozim, tak sa mi zospodu sucha o predne kolieska. tak chodim castejsie nakupovat a na velke nakupy posielam muza 🙂 a nezabudajte ze ten kosik ma nosnost len 2kg (ja som ho parkrat pretazila a zacal sa mi parat na boku, zosila som a teraz poho, snazim sa tam nedavat viac ako take 3 - 4kg 🙂)

nikolkaaa
15. mar 2011

ja mam bexu vaničku som použivala 3 mesiace maly mi tam bol strašne nepokojny nechcel tam byť,prešli sme na športovu časť ta je už lepšia je vnej spokojnejši ale ja ho ešte priputavam tymi pasmy aby mi nevioadol lebo on je take žive dieťa ale nadaju sa povoliť tie pasy takže ho to asi už bude tlačiť..da sa povedať že som celkom spokojna ale ak by si mam vybrať ešte raz vyberem si iny kočik.. 🙂

nikolkaaa
15. mar 2011

ja mam ešte fusak na sportovej časti ale ked už sa takto otepluje tak co mate namiesto toho fusaka len nejaku deku?alebo podložku dakujem

pipka
15. mar 2011

my sme tiez este v hlbokej vanicke a tiez nevychadzam z uzasu, ze sa mi tam stale vmesti, dokonca vo fusaku 😕 😕
ale dnes sme uz fusak odlozili(uvidime dokedy, bo vraj este hlasia zimu 🙄 😝 ) a dala som mu len deku na spodok, maly v takej fleecovej supravke a dekou zakryty a super...vyvaloval sa ako v postielke 😉
on bol dnes vlastne prvykrat bez fusaku od narodenia 😅 😎