Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

pipussa
11. jan 2011

@e_kociky
no, ved s ami to nezdalo...
tie starsie madla boli lepsie

luala
11. jan 2011

ja by som zase brala toto nove madlo.. to stare sa strasne tazko dava na konstrukciu, zakazdym ked ho potrebujem dat dole a naspat, si pricviknem prsty.. nebolo to moc premyslene, asi preto to vylepsili takto.. no ako vidim, zase na ukor miesta v kociku 😒

e_kociky
11. jan 2011

@pipussa hej, ale to staré malo negatíva preto bolo nahradené novým 🙂

@luala presne tak, dávalo sa veľmi ťažko aj na konštrukciu aj z konštrukcie dole, takže preto to bolo zmenené 😉
Ale určite tam nemôže byť veľký rozdiel v mieste pre dieťatko..
Dá sa to vyriešiť jednoducho v zime tam madlo byť nemusí, dieťatko stačí pripútať bezpečnostnými pásmi a je to ok.

pandrholka
11. jan 2011

@luala @e_kociky no ja mám na kočíku staré madlo a som s ním maximálne spokojná....vôbec nie je žiaden problém pri jeho pripevňovaní ani skladaní...teda ja nemám problém...ide mi to úplne ľahko a v pohode 🙂

e_kociky
11. jan 2011

@pandrholka to je super 😉
nie každé madlo robilo problém, niektoré boli akoby na ten kočík ani nepasovali 😝

pandrholka
11. jan 2011

@e_kociky ako aj ja som pri tom prvom nasadzovaní mala kapánek problém,ale akosi som sa naučila, že ako naň treba ísť 😀

mici111
11. jan 2011

ja si vzdy vsetky nechty dolamem ako davam tam a dole to madlo 😠 este som neprisla na ten spravny grif..

jamer
12. jan 2011

Ahojte. Velmi sa mi paci kocik Bexa B3 aj cenovo je super. Chcela by som vediet ako ste s nou spokojne pripadne nespokojne. Pripadne ci tu nieje niekdo s Bexou B3 v okoli Martina alebo niekdo kdo by ju mohol lepsie nafotit lebo na internete to vzdy trochu skresluje ako v skutocnosti. vopred dakujem

nice202
12. jan 2011

@jamer ahoj, cela tema je o bexe. staci zacat citat

fukylove
autor
12. jan 2011

@jamer - ja som zo ZA, len akurat pozeram, ze mam uz starsi typ kocika... tak by nemuselo byt vsetko tak, ako je teraz na tych novsich... ale tu v ZA je predajna, kde som videla Bexu nazivo, ak by ste mali cestu, napisem ti do IP...

kika87
17. jan 2011

Ahojte tak my uz mame bexu doma a velmi sa z nej tesime, uz aby sme aj malicku v nej vozili 😀

e_kociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e_kociky
21. jan 2011

Ešte doplním že nový typ kočíka sa volá Bexa C4X

magre
22. jan 2011

Ja som si dnes bola po moju bexu a uz mam tu novu a vyzera fajn, eko-koza na rukovati vyzera tiez dobre, len si ju natrite nejakym kremom, aby vam v mraze nepopraskala a neprimrzli ruky, pena tak nechladi 🙂 Chcela som sa vas akurat opytat, ake mate skusenosti s vajickom od bexy, teraz som si ho poriadne obzerala a zda sa mi strasne take prehnute a hlboke, neviem, ako to mam vysvetlit, mam pocit, ze ak tam dam babo tak sa prelomi a bude tam strasne zhrbene... Napadlo mi niecim to vypodlozit, lebo ani s tou novorodeneckou vlozkou sa mi to nezda. Keby ste mohli aj niektora obetovat svoje babo a strcit ho don, aby som videla, ze je to O.K, velmi by mi to pomohlo... 😝 😝 Zartujem 😀

pandrholka
22. jan 2011

@magre no naša skúsenosť s vajkom je dobrá...vôbec sa mi nezdá, že by tam bol býval malý dáky prelomený, obzvlásť s tou novorodeneckou vložkou...skúsim pozrieť či nemám dáke foto z toho obdobia 🙂

magre
22. jan 2011

@pandrholka Dakujem, velmi by mi to pomohlo, aj ked asi som len prehnane uzkostliva...

pandrholka
22. jan 2011

@magre lepšie som u mm v booku nenašla...snáď pomôže

magre
22. jan 2011

@pandrholka Jej, je perfektny 🙂 A vyzera tam spokojne... Tak hadam bude aj moj drobec... Dakujem, si velmi zlata...

pandrholka
22. jan 2011

@magre ďakujem...no jemu sa vo vajíčku hroooozne moc páčilo...niekedy keď sa nedalo inak som ho doň musela dať aj doma aby zaspal...len som ho tam položila a za chvíľočku spal, potom som ho zobrala a dala pekne do postieľky....ale isto sa bude aj tvojmu drobčekovi páčiť vo vajíčku 😎 ....držte sa a veľa šťastia prajem 🙂

cicus13
22. jan 2011

Baby ako zistím, že v športovej časti mám tú rukoveť starú, alebo novú....šporťák som totiž ešte neriešila kedže mám malého ešte vo vaničke.
@marge ale máš pravdu, keď mám malého vo vajíčku na ruke tak je trochu to vajko naklopené dopredu 😒 myslím keď ho mám na predlaktí, lebo je už dosť ťažký tak ho musím nosiť tak.

pandrholka
23. jan 2011

@cicus13 asi máš na mysli madlo, nie?!?!?....no staré je také, že ho pripevňuješ rovno na konštrukciu športiaku a ak sa nemýlim tak nové madlo spočíva v tom, že z konštrukcie športiaku čosi vytŕča a tam ho následne ty pripevníš...pár stránok dozadu bola foto toho nového madla tak podľa toho najlepšie zistíš 😉

pipka
23. jan 2011

@cicus13 nove madlo mas priamo na sportaku a stare sa pripevnovalo zvlast na celkovu konstrukciu kocika 😉

babykuky
23. jan 2011

pre zaujímavosť: nová konštrukcia popisovaná ako C4X nie je certifikovaná a nespĺňa požiadavky normy STN EN ISO 1888:2004/A1/A2/A3 a môže ohroziť bezpečnosť vášho dieťatka!!!!

Bohužiaľ niektorí slovenskí predajcovia si to neuvedomujú ☹

cicus13
23. jan 2011

@pandrholka samozrejme som myslela madlo, len som to nejak divne napísala, teraz ani sama neviem ako ma napadlo slovo rukovat 😀 😀 😀 😀

Idem teda kuknúť aké mám, lebo šporťák mám ešte zabalený 😉

pipka
23. jan 2011

@babykuky ako sa moze na SK predavat nieco, co nesplna normy? 😕 😒 🙄 a ako to vobec vyrobca moze vyrobit??? 😕 😲

pipka
23. jan 2011

@cicus13 asi preto ta to napadlo, ze si tam deticky davaju ruky 😀 😀 😀 😀 😀 😉

pandrholka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babykuky
23. jan 2011

@pipka pre zavedenie výrobku, v tomto prípade daného kočíka na trh, je potrebné v prvom rade kočík vyrobiť následne ho dať do nato určenej skúšobne, podrobiť rôznym testom, aby kočík a jeho vlastnosti boli zhodné s normou nato určenou v tomto prípade je to norma EN ISO 1888:2004/A1/A2/A3 alebo STN EN ISO 1888:2006/A1/A2/A3 a musí byť označený značkou CE alebo CESK (napríklad na obale). Ak spĺňa všetky požiadavky danej normy, je mu vydaný certifikát kvality a môže byť zavedený na trh. Na danú konštrukciu nebol doteraz vydaný certifikát kvality a teda sa nedá posúdiť, či daný výrobok nie je zdraviu škodlivý a neohrozuje bezpečnosť zdravia Vášho dieťatka.

e_kociky
23. jan 2011

Pre ostatné mamičky uvediem, že výrobca vyrába kočík Bexa C4X v súlade s normami EN 1888:2004 so všetkými potrebnými dodatkami, na certifikát čaká, certifikát je vydávaný po dlhých mesiacoch, trvá pol roka a aj dlhšie, kým ho získa. Predpokladám, že ak tento kočík podľa vás tieto požiadavky nespĺňa, ponúkať ho nebudete alebo sa mýlim?

babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz