Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

trillianka
18. máj 2011

@maryanna no ja som prala vsetko na 30 a v pohode....

juska
19. máj 2011

baby videli ste novinku? Bexa white? je parádna, len myslím, že dlho taká biela asi neostane 😖 inak dnes sme s manželíkom objednali B3 S11, tak sa teším, už aby bol rýchlo júl, aby sme mohli "bexovať" 😉

kika87
23. máj 2011

ahojte 🙂 chcela som sa spýtať, keď skladáte bexu do kufra auta, tiež musíte oddeliť šport.časť od konštrukcie? ☹ Ja som dúfala, že nebude treba a zmestí sa to v kope 😝

mici111
23. máj 2011

@kika87 no zalezi aky velky kufor mas 🙂 ale bexa je obrovska ked ju zlozis aj so sportovou castou nakliknutou.. 😝

janka46
23. máj 2011

ahojte Bexáčky, tiež mám taký malinký dotaz, stratili sa nám tie "cuplíky" so slnečníka dá sa to niekde dokupiť, alebo zohnať???
Inak sme s kočíkom veľľľľľmo spokojní 😉

kika87
23. máj 2011

@mici111 no myslela som, že dost veľký, vždy sme tam všetko napratali 😝 mame mazdu 326 😒 asi máme smolu

bebaa
23. máj 2011

@juska je kraaaasny...
@kika87 ani nam sa to nezmesti, my mame taky maly kufor ze musime mat sportovu cast na prednom sedadle a konstrukciu mame v kufri 🙂

kika87
24. máj 2011

@bebaa nám sa chvalabohu zmestí všetko do kufra 😝 tak aspon niečo 🙂

adik64
26. máj 2011

Ahoj kočky, mám otázočku - aký je rozdiel medzi Bexou B4 a B4X? Podľa popisov sa mi zdajú rovnaké, len u tej B4X je vyššia cena...

e_kociky
27. máj 2011

@adik64 hlavný rozdiel je tam v type podvozku, tiež na B4X je už lepší systém naklikávania vaničky. Vanička, športová sedačka a autosedačka sú ale rovnaké ako pri modely B4

milluska
1. jún 2011

Baby, neviete ci sa da kupit kocik aj v okoli TN? Alebo nejaky zoznam predajni? A mate ho niektora priamo z Polska? Dakujem 🙂

milluska
1. jún 2011

@e_kociky tie typy kolies su viacere, myslim tie puklice, ci ako to mam nazvat, videla som na niektorych take hrubsie tie "spajle" a na niektorych take tensie, da sa vybrat?

smejko26
1. jún 2011

@milluska dá sa kúpiť v TN v starom lauigariciu pri priore

josie3331
1. jún 2011

@smejko26 no neviem, samizda sa tam uz nepredava

lizatko1009
1. jún 2011

@zuzikkaa tak nakoniec som objednala chipolino optima sportovu cast a neda sa porovnat so sportovou castou bexa, vanicka bola fajn, len na sportiaku mi vadilo vela veci.

lucia20
1. jún 2011

@maryanna ja periem na 40 a v pohode. presne tu kombinaciu co si napisala.

zuzikkaa
2. jún 2011

@lizatko1009 noo ved sportak je nedorieseny- strecha,madlo ,,opierka... 😒
ale na tom chipoline nemas nafukovacie kolesa,ze? nevadi to??

smejko26
2. jún 2011

@josie3331 možné to je, ja som tam bola obzerať asi pred 5 mesiacmi a predávali ho tam, ale nakoniec som objednala cez net, bolo to lepšie, lebo nemáme auto a doviezli mi ho až domov a vyniesli na 4. poschodie

lizatko1009
2. jún 2011

@zuzikkaa zatial nie, lebo kolesa su velke a potiahnute gumou a zatial nehrkaju dufam, ze ani nebudu, lebo im ho poslem naspat, ale uplne inac vyzera nazivo ako na obrazku, ale ved kazdy kocik sa casom akoby rozhrka mne bexa neskutocne vrzgala aj ked sa namastila arozlietane to uz potom bolo od casteho naklikavania.

milluska
11. jún 2011

@smejko26 dakujem skusim am kuk a dam vediet, ci ho tam maju...

d_anica
13. jún 2011

Neviete mi prosim poradit, kde v ZA, alebo okoli sa da Bexa B3 vidiet v predajni nazivo?

fukylove
autor
15. jún 2011

@d_anica pri metre je predajna pre deticky - medzi metrom a maxom... ak potrebujes blizsie info - napis mi pls IP... lebo inak by ma asi zmazali ze robim reklamu...

@janka46 - cupliky - myslis tie platove drobceky, na ktorych je nasita latka a je to tym pripevnene ku kovovej konstrukcii slnecnika? skus nejaku galanterku 🙂 alebo tak nieco... viem ze take nahrady na dazdniky sa dali kupit v galanterkach 🙂

d_anica
15. jún 2011

@fukylove vdaka, viem kde to je, urcite sa pojdeme pozriet 🙂

janka46
15. jún 2011

@fukylove ano presne to čo píšeš, pár sa mi podarili prišiť, ako som zistila že odpadávajú, ale dve sme už stratili nadobro...OK skúsim Galantérku 😉 Vdaka.
Inak som s kočarikom VEĽMI spokojná a všade Vás vychvaľujem 😉 😉 😉 😉

fukylove
autor
16. jún 2011

@janka46 - to som rada... aj ked tu bolo zopar nespokojnych a zopar velmi nespokojnych maminiek - vacsina sme sa zhodli ze kocik je v pohode - mne dokonca ani sportova cast neprekaza 🙂 ja som s nou spokojna 😉 akurat manipulaciou a nosenim po schodoch sa mi uspesne podarilo predne zelezo oskriet celkom kvalitne - tak mm kupil ciernu farbu v spreji a prestrieka mi konstrukciu... asi celu... alebo nejaku cast... a budeme mat cierno - striebornu konstrukciu 😀

janka46
16. jún 2011

@fukylove ja si myslím, že za tú cenu je to kočík úúúplne pre spokonosť maminiek , teda u mna splnal väčšinu požiadaviek čo som od kočíka očakávala... a tie "odreniny" tomu sa asi na žiadnom kočíku nevyhneš, ten náš už tiež pár takých utrpel, ale zatial služi v pohode...a čo sa týka hlbokej časti, fakt nemožem povedať asi ani jedno negatívum 😵

deyana
16. jún 2011

Tak jsem testovala u kámošky, naše malá má asi 83cm a sporťák má dost krátkou opěrku zad, hodně přečuhovala hlavička.. takže dejme tomu do roka by to mohlo stačit, ale co potom.. Co bylo další divný, když připoutala mimi v sedě a pak ho chtěla položit, musela nejdřív pásy povolovat.. to by mi vadilo.. a za třetí - v terénu při zaaretovaném kolu je to boj 😀 Ale jinak dobrý.

mbamb
17. jún 2011

Ahojte Bexacky, co sa tyka tej sportovej casti, je ozaj s kratkou opierkou? Ja budem mat zimne dietatko takze vanicka pocas zimy no a potom uz nastupuje sportova cast, na ktorej si chcem dat zalezat aby s nami "rastla" a aby sme s nej netrcali ...

pipka
17. jún 2011

no neviem, mne sa az taka kratka vobec nezda. Ja som v nej mala aj starsiu dceru, ked mala dva roky a v pohode sedela a aj lezala v kociku 😉 A to je dlha ,ked mala dva roky mala 99cm 😉

deyana
18. jún 2011

@pipka no sedí tam ale hlavičkou se neopírá.. nemyslíš že když je dítě unavené, chce si hlavičku opřít? Možná na ležení se to natáhne, ale ten sed by mi vadil.. asi jsem moc náročná, ale když si vzpomenu na casualplay, který to má taky tak, tak maminy ho kvůli tomu dost často dávají pryč.