Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

pipka
15. máj 2012

@lion13 bexa teda urcite nema malu vanicku..podla mna je to jedna z najvacsich vaniciek tychto typov kocikov 😉
moj maly je septembrovy a teda velkyy a dlhyyy a bol vo vanicke od narodenia az do konca aprila! a to prosim este aj s fusakom, takze vanicka je dost velka, to sa nemusis bat 😉 a nizko teda nie je 100% je to klasicka vyska hlbokeho kocika 😉
ako pise @fukylove bexa bola srdcovka a vyhovovala maximalne 😉 😵

bibi13
15. máj 2012

lion13 Bexa je podla mna super kocik.. Alex bol v aprili a my sme na zimu mali uz sportiak,tak ti presne neviem povedat..ja som pri druhom dietku vymenila kocik,ale nie preto, ze by sa mi bexa nepacila,podla mna je super..ja som ju vymenila za ta tako captiva slide a tam sa mi ale napr zda,ze je sportova cast viac kryta.. teraz ho zase predavam,asi zacinam byt mqniacka do kocikov a kupila som si len sportiak jane slalom a musim napisat,ze ma trosku sklamal..oproti tomu lacnejsiemu kociku tako ci bexa..

bibi13
15. máj 2012

fukylove ty mas druhe baby??som nevedela..gratulaaacia

cvokynka24
21. máj 2012

ahojte...potrebovala by som vedieť ako odmontujem z kočíka to vnútro...potrebujem ho oprať a neviem to rozobrať...za rady vopred ďakujem...

ileas
21. máj 2012

ja mám tento kočík bexu trojkolesový a som veľmi spokojná,vanička je veľká a priestranná,dá sa polohovať
môžeš si dať v smere aký ti vyhovuje
športová časť je tiež veľká aj pre väčšie deti a tiež môžeš si vybrať v akom smere chceš,má 3 polohy a 5 bespečnostné pasy
len má jednú nevyhodú,že má menší nakupný košík

ileas
21. máj 2012

@cvokynka24 z vaničky ide jednoducho a zo športovej časti musíš odzipsovať tie zipsy a na bokoch mač cvoky ktoré odopneš

cvokynka24
21. máj 2012

@ileas no ja potrebujem vybrať to vnútro z vaničky a neviem ako na to...

zuzka_julka
21. máj 2012

ahojte,,, prosim vas babky, da sa na vajicku dat strieska dole, lebo nikde na obrazku to nevidim a pride mi ze je to tam zafixovane na pevno a neda sa to sklopit, dik za info

cicimon
21. máj 2012

@cvokynka24 to chces dat von ten molitan ci z coho je ta vypln? to asi len vyparat

bibi13
21. máj 2012

@zuzka_julka ta strieska ide len vytiahnut,sklopit sa neda..je to tam len vsunute..

fukylove
autor
22. máj 2012

@bibi13 - vsak ja som tu uz hodne dlho nebola 🙂 🙂 🙂 a ano - mame uz druheho drobceka, bude mat 5 mesiacov 🙂 dakujem za gratulaciu 🙂
a inak ako pises... mna Phil&Teds sklamal v porovnani s Bexou... Bexa bol lacny kocik pre mna a bol ovela viac prespekulovany ako tento drahsi co mame teraz... mozno je to aj o tom,, ze pri PT som mala samozrejme vacsie ocakavania... vzhladom na cenu 😉

@cicimon - nie, Mimka potrebuje vyprat tu vnutornu vlozku vanicky, na com lezi babo a ak sa nemylim, tak to sa da vybrat tak, ze sa odmontuje strieska a potom sa vyberie cele vnutro... ked som mala Bexu, prala som to iba raz a aj to ked som ju predavala (Mimke 🙂 ), tak ja si uz presne nepamatam...

bibi13
22. máj 2012

@fukylove ja som si kupila slalom,lebo som po nom tuzila od zaciatku,ale bol dost drahy,tak som sa na to vykaslala..ale hovorim,dost ma sklamal oproti bexe ci taku.:(

cvokynka24
22. máj 2012

@cicimon potrebujem dať vonku to vnútro z látky, čo je okolo celého vnútra kočíka...ale vraj treba rozobrať striešku a potom to pojde...no uvidím, večer to vykúšam, ked prídeme z vonku...

momamo
23. máj 2012

Ahojte kocky potrebujem surne poradit, lebo ma sibne ...☹ Od zaciatku mame s muzom vybratu Bexu, len som sa rozhodovala ci Bexa Fashion Chromme 2012 alebo B4, tu prvu som videla aj na zivo ale tento najnovsi typ Bexi mi prisiel dost nizky a malicky vanickou ... A chcel by som vediet ci aj tieto starsie modely Bexi ako B3 alebo B4 si su konstrukcne take iste, mam na mysli velkost vanicky a vysku kocika ...Prosim poradte mi🙂

momamo
23. máj 2012

A este by som dopisala, nakolko sa maly narodi v auguste tak celu zimu budeme vo fusaku a samozrejme vanicke, tak to ma dostava do pomykova ci tam vobec maleho zmestim ....

maca77
23. máj 2012

@momamo tie nové modely som nevidela ... my máme B3 .. a v porovnaní s B4 sú rovnaké - veľkosť vaničky a výška ... môj syn je narodený začiatkom júla a vo vaničke sme boli 9mesiacov... teda celú zimu v pohode aj s fusakom

keyka
23. máj 2012

Ahojte babule, citala som skoro celu diskusiu a viacere sa vyjadrujete ze 3 kolesova Bexa je o nieco lepsia...viete mi povedat o co? bo ja som si ju vyhliadla ale manzel mi stale hovori ze ma horsiu stabilitu ako stvorkolesovka ;)

fukylove
autor
24. máj 2012

@keyka co sa tyka 3-kolesoveho a 4-kolesoveho kocika - to je asi o zvyku 🙂 ja mam doma golfac stvorkolesovy a mne sa s nim nie dobre beha 😀 mala som Bexu B3 a teraz mam tiez kocik 3-kolesovy a maximalna spokojnost 🙂 ja si na tie "stvorkolky" akosi neviem zvyknut 🙂

pipka
24. máj 2012

@keyka ja som mala B4 a ked som skusala trojkolkovu, tak mne bola ta 4-kolkova stabilnejsia , ale je to len o zvyku..mala som aj jane trojkolku a da sa na to zvyknut 😉 treba najst system na schadzanie a vychadzanie na obrubnik, inak je to v pohode 😉
podla mna tak tyzden ked budes jazdit s akymkolvek kocikom, tak si proste najdes svoj system a bude ti vyhovovat 😎

trdielko009
25. máj 2012

Ahojte!My sme kupili Bexu b4x a ma funkciu hojdania s moznostou blokacie.A v manuale o tom nic nieje a ani netusim,kde a ako sa to od/blokuje.Ak by ste mi vedeli poradit.Dakujem 🙂

pipka
25. máj 2012

@trdielko009 vedla brzdy dole medzi zadnymi kolesami mas pri kazdom zadnom kolese taky kruzok alebo packu, tym otocis a bud odblokujes alebo zablokujes hojdanie 😉
dufam, ze je to pochopitelne vysvetlene 😅 skratka pri zadnych kolieskach hladaj cim sa da otacat alebo zatlacit...my sme mali B4 ...tak mozno uz B4X ma inovovanu verziu 😅 😉

trdielko009
26. máj 2012

@pipka dakujem pekne 🙂 skusim to popozerat 🙂

renik28
31. máj 2012

ahojte ja sa tiez chcem informovat, vcera nam dosla nasa bexa b4x, zatial skusame vsetky "pačky" 😀 ide krasne lahko, ale brzda sa nam zda za ide dost tazko, resp. dole ju zatisnem normalne, ale hore len rukou, lebo ani tolko sil v nohe nemam, zeby som to odblokovalo, neviem ci to tak ma byt, na inych kociarikoch som neskusala alebo sa to vychodi? mate s tym niekto susenost?

sisi1986
31. máj 2012

čaute baby, nemá niekto odfotený ten najnovší typ BEXY (Bexa Fashion 2012, to je jedno či Chrome alebo Paris) alebo už najlepšie nejaký skúsenosti s týmto modelom? Ja budem mať zimné bábo a preto by som potrebovala vedieť, či je vanička dostatočne postačujúca, vaše názory o výhodách a nevýchodách. Vďaka

merilin
8. jún 2012

baby rozdiel medzi bexou B4x a alpina riko... viete mi povedat? Ta bexa B4x ma pruziny na kolesach alebo len popruhy?

fukylove
autor
9. jún 2012

@renik28 ja ked som mala Bexu, tak som brzdu obsluhovala iba nohou 😉

renik28
9. jún 2012

@fukylove uz som sa ju medzicasom naucila odbrzdit 😎 ale musim trosku akoby kopnut silou do toho 😉

sisi1986
20. jún 2012

@momamo tiež som na tom rovnako, len ja som ešte ten nový typ nevidela. Nemáš ho náhodou odfotený? Veľmi som chcela tento kočík, no už začínam uvažovať aj nad inými značkami.

momamo
20. jún 2012

@sisi1986 ahoj tak ja som si bexu nakoniec kupila ale B4 farba S1, tu starsiu konstrukciu a som maximalna spokojna, je uplna taka ista ako tento novsi typ BX4, jediny rozdiel je v spodnej ,,tycke" nova Bexa ju nema a starsia ma co je vyhodou, lebo konstrukcia je spevnena viac 🙂

bettya
26. jún 2012

ahojte, ja sa neviem rozhodnut medzi Bexou a DOrjanom. Dorjan je drahsi, ale dost vela ludia pisu negativne recenzie na brzdu a športiak. Prosim vas pri Bexe je sportiak tiez take ohreblo? tu v ziline nemam kde tieto kociky porovnat, videla som len bexu na zivo a paci sa mi, takisto aj Dorjan, no športiak vyuzijem viac ako vanicku, takze neviem , viete mi poradit? dakujem