Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

kiakocikovsvet
28. nov 2012

@dudi30 autosedačky sú dodávajú vo farbe kočíka

dudi30
29. nov 2012

@kiakocikovsvet dakujem ti velmi pekne, budeš zlatá ak mi ho poskytneš 🙂 ... lebo včera som to hladala na nete a našla som iba nejakého pána... tak neviem či to je majitel či co 🙂

dudi30
29. nov 2012

@hanica11 no super, tiež som pozerala že kúpim na MK alebo bazos... ale ked pozriem ceny, to si možem rovno kupit nový,... teda pokial ma to zase neprejde.. lebo raz tak, raz inak 🙂 ty si ho v akej cene kúpila?

kiakocikovsvet
29. nov 2012

@dudi30 nech sa páči 903 211 301

dudi30
29. nov 2012

@kiakocikovsvet dakujem velmi pekne, si zlatá 🙂

tosijo
29. nov 2012

baby, ak by ste mali záujem, ja mám tento kočík práve na predaj, trojkombináciu Bexa S11. Ja som s ním bola veľmi spokojná, určite by som si ho kúpila znovu!

hanica11
29. nov 2012

@dudi30 Ja som kúpila kompletku za 180,v super stave🙂

majal
3. dec 2012

@kiakocikovsvet dobrý den, neviete mi poradiť, kde v Nitre by som mohla vidieť kočík Bexa spacer? Vdaka.

kiakocikovsvet
3. dec 2012

@majal V Nitre neviem ale dodávame ich do Hlohovca, Trnavy, Bratislavy,

majal
4. dec 2012

@kiakocikovsvet škoda, aj tak dakujem velmi pekne za info...

stabel84
4. dec 2012

@georgia333 Ahoj, Bola som na Bottovej, ale tam je jedine sukromný byt a korešpondenečná adresa pre GaMi s.r.o....

georgia333
4. dec 2012

@stabel84 prepáč ja som tu adresu vyčítala z dokladu o kúpe ale oni majú predajňu na adrese DeTičKovo
Garbiarska 4417
031 01 Liptovský Mikuláš

dadda02
2. jan 2013

Mate niektora kocik Bexa Sport? Ako ste spokojne? dakujem

saska247
7. jan 2013

bexa je super,nemozem povedat pol slova..mame fashion colours,cerveny s bielou konstrukciou...vajco som pozila pat krat,sportovu cast vobec...ak by ste niektora chcela,chystam sa predat,budeme kupovat len dajaky golfac,a neplanujeme dalsie babo,aby nam nezavadzala vanicka a vajce..inak by som ho nedala,je super 😉

tonka61
10. jan 2013

sestra si kupila bexu asi pred mesiacom. Porovnavala polsky a slovensky trh s cenami, ale ze vraj ziadne rozdiely. Kupila to na stranke www.predieta.sk

ivet_ivetka
18. jan 2013

@kiakocikovsvet ahoj, môžeš mi prosím napísať, kde je v BA predajňa, kde sa dá BEXA B3 pozrieť ? Ďakujem 🙂

kiakocikovsvet
18. jan 2013

skús zavolať a upresniť si čo majú na predajni

zuzimao
18. jan 2013

Prosím Vás viete mi poradiť, čím dofukujete kolieska na Bexe? Je potrebné kúpiť špeci pumpu, alebo stačí nejaká obyčajná s nejakým nadstavcom?

fukylove
autor
24. jan 2013

@zuzimao ja som fukala klasickou pumpou, teraz mam iny kocik s dofukovacimi kolesami a kedze sa mi pumpa rozpadla, tak chodim dofukavat na benzinku tym pumpou na auta 😀 😉

zuzimao
24. jan 2013

@fukylove Ďakujem za radu. Hneď budem referovať manželovi. ;)

vincp
25. jan 2013

@bettya Ahoj, ako si si nakoniec vybrala? My tiez vahame medzi Dorjanom a Bexou a stale ma to taha k Dorjanovi, aj ked je drahsi... V kamennom obchode mi vsak odporucali Bexu, ze je spratnejsia :(

bettya
26. jan 2013

Ahoj, nakoniec cam dinamico a z toho co som videla by som dala prednost bexe, dorjan sportiak je ako traktor

kiakocikovsvet
27. jan 2013

@vincp najlepšie si vyskúšať jeden aj druhý, priestranejší je dorjan, má aj pevnejšiu konštrukciu, pri tomto type výrobca myslel na pohodlie dieťaťa, čo pri ďalších modeloch sa nedá vyzdvihnúť

vincp
27. jan 2013

@kiakocikovsvet Dakujem, my sme sa isli pozriet do Detickova v L. Mikulasi, ale ani Bexu, ani Dorjan nemali na predajni....

ivet_ivetka
1. feb 2013

v BA na peknej ceste 3 BEXA kočík nemajú, akurát sme tam včera boli, pani mi povedala, že ho iba raz objednávala a že bol aj reklamovaný, takže odvtedy ee..trošku sme boli zarazení, také staršie papiernictvo a zopár kočíkov vystavených....neviem , prečo sú bexy také zriedkavé v predajniach, keď sú na základe recenzií také dobré 😠

maca77
1. feb 2013

ahojte
my máme BEXU B3 a nebol s ňou jediný problém ....
... keďže od leta ju nepoužívame, lebo malý už chodil všade peši, mám ju na predaj ... máme ju vo farbe S12 (komplet vanička+šporťak+vajíčko+taška, slnečník, sieťka proti hmyzu+plášť do dažďa)
.... v prípade záujmu mi napíšte IP 😉

kaprkapr
2. feb 2013

ahojte, chcela by som sa spytat,ci maju kociky BEXA taku tu piskotovu vanicku (taky tvar,ze v strede je akoby zuzena) alebo je rovnako siroka v celej dlzke.dakujem za info.uvazujem o tomto kociku,ale bohuzial nemam moznost pozriet si ho nazivo a jeden kocik som uz kvoli tomuto vracala.v tej zuzene casti mal len 23 cm.tam by som babo vo fusaku nenarvala ani omylom

cicimon
2. feb 2013

@kaprkapr no urcite nema v strede zuzenu vanicku.... moja ma 5,5mes a je v nej aj s fusakom uplne pohodlne

kaprkapr
2. feb 2013

@cicimon super dakujem,realne na tym kocikom uvazujem,konkretne by som chcela bexa B4X,tak dufam,ze bude v pohode a nebude dalsi,ktory budeme posielat naspat 🙂

cicimon
2. feb 2013

@kaprkapr no ja mam este tu starsiu 2010 verziu ale som spokojna, je v nom uz druhe diera 🙂 odkial si?