Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

katka888
3. feb 2010

zuzka8301, mark33
ziaden kocik nie je bez chyby, ani na 100% super, vzdy ide pri vybere kociara o kompromis - a samozrejme, BEXA je cenovo nizsia kategoria, takze uz to znamena, ze musim pri rozhodovani brat do uvahy pomer cena - vykon. co za tu cenu chcem, coho sa viem vzdat, ako pri vybere manzela napriklad 😉
diskusia je tu na to, aby mamicky napisali svoje skusenosti a ine sa podla toho rozhodli, takze rady si precitame aj negativa, ak nejake niekto vie, nech ich kludne napise. ale osocovanie jedna druhu a tretia stvrtu..... na to si treba zalozit novu diskusiu a niekde inde.

takze sem s postrehmi, ktore mate, radami a verim, ze to urcite aspon jednej mamicke pomoze.

mark33
3. feb 2010

katka ja tu nepisem ze bexa je super bez chyb atd.. chyby sa ukazu az pouzivanim, a ak ma nejaka mamicka skusenosti - aj negativne, nech ich kludne napise, ale ak tu zuzka klame a zavadza, potom to treba aj ukazat a vyvratit, nech nemyli svojimi nazormi ak ich nema podlozene, ak si si precitala jej prispevky, v jednom si kupila bexu a chvalila do nebies, a o par stranok na to, napise ze jej kamoska ho mala a rychlo sa ho zbavila 😕 😕 tak sorry ze mi to pride ako zavadzanie
ved nie je nic lahsie ako vytvorit novy nick a napisat tu to a to

bibi13
3. feb 2010

katka888, mark ma pravdu.. ja ked ho začnem používať a zistím negatíva, tak ich sem určite napíšem.. a myslím, že nebudem jedina.. ale zavadzať fakt nikto nemusí.. a ono to tak vyzerá po tých príspevkoch.. 😅

mici111
3. feb 2010

ano, suhlasim s markom aj s bibi..

lizatko1009
3. feb 2010

ta zuzka je dobra krava, raz pise tak a raz onak, asi trpi schizmou, alebo zavidi 😀 lebo ju nema. ved jasne ze kazdy kocik nieje bez chyby a tie umele vanicky a mini kolieska su otrasne. nejak sa tie bexy rozrastli, asi uz ju predam 😀

lizatko1009
3. feb 2010

a tu som videla aj taky kocik co kupili babatku normalne rucku malo nejak tak pokrutenu ze vyzerala ako na nasom stacionarnom bycikli a kolieska tiez pokrutene ako na kancelarskej stolicke a CIERNY!

cicimon
3. feb 2010

bibi - mm ma presne ten isty nazor, ze to nejako vopcha do kufra 🙂)

willi - kolega ma V-max, 2 mes a uz bol2x reklamovat ten podvozok, presne ze nejako zabaca...

bibi13
3. feb 2010

cicimon, ja som zvedava tiež...🙂.. určite sa ozvem, ked ho tam budeme davať..🙂

mark33
3. feb 2010

moja svagrina ma bexu b3, pôvodne chceli kupit tako ale ked videli cervenu bexu, tak ju hned brali 😀
Nechce sa zapajat do fora, ale preberali sme spolu ako jej vyhovuje a je s nou spokojna, aj sme riesili stabilitu a to predne dvojkoleso, byvaju na dedine, takze nerovne polne chodnicky, rozbite cesty a pod. teraz vela snehu.. a nestazovala si. Mala ma tri mesiace a zatial su vo vanicke. Minule sme jej len nastavili pruzenie, lebo bexa ma dva stupne odpruzenia, jedno mäkke a druhe tvrde a jej sa zda na tom tvrdsom lepsie, vraj sa jej zda pevnejsi ked je na tvrdom pruzeni, inac si na nic nestazuje.

soniada
3. feb 2010

mark tak to je teda pekne nechutne robenie si reklamy / ta ,,zuzka,,/ ...smutne 😔

pplux
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pplux
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zzuzullka
3. feb 2010

mám bexu b4 a síce ju zatiaľ nepoužívam,ale som s ňou spokojná, je to krásny kočík a myslím, že aj praktický. samozrejme, že keď ho budem používať, tak zistím,že niečo na ňom možno mohlo byť inak, ale žiadny kočík nie je dokonalý...

bibi, tiež som zvedavá či ho vôbec dostanem do kufra, tiež sme ešte neskúšali 😀

lizatko1009
3. feb 2010

ja ho pouzivam zachvilku 2 mesiace som zatial spokojna. tiez sa mi ten kocik velmi paci u nas som ho chvalabohu este nevidela a ked uvidim tak budem nastvana 😀

babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babykuky
4. feb 2010

podľa našich informácií sú na Slovensku aj iný predajcovia kočíkov Bexa. Čo sa týka reklamácií, doposiaľ ani my žiadnu neevidujeme.

janka0025
4. feb 2010

babykuky a kde konkrétne? môžem poprosiť ip?

lenkaaninka
4. feb 2010

ahojte chcem v blizkej dobe kúpiť B4 viem že jeto výborný kočik len sa neviem dopátrať k nejakej predajni v okolí PN alebo TN neviete poradiť?

alebo z netu ste niekto objednávali?
poprosím z ktorej stránky do IP dakujem vopred velmi pekne 😉

lenkaaninka
4. feb 2010

ešte chcem vedieť či je zvlášť vlastne vanička potom športová časť a či je vo vaničke polohovatelná opierka?

bibi13
4. feb 2010

lenkaaninka, ja som objednávala cez net a to cez marka.. viem, že tu niekto objednával aj cez pplux (teda myslím).. a hej, je zvlášť vanička a zvlášť športová časť a vo vaničke je polohovatelná opierka.. 😀

lizatko1009
4. feb 2010

aaaa mama mi prave oznamila, ze dnes videla bexu po namesti, kua a ja som sa tesila, ze zatial ju po meste nevidim, mam nerf.

bibi13
4. feb 2010

lizatko a určite to bola bexa? mne to tiež švagrik zadrel.. a dokonca ho malu dvaja ludia.. ha ha ha.. ma pobavil..

lizatko1009
4. feb 2010

jj bola ta nova farba S12, ze videla dnes po meste zensku s tym kocikom kurňa 😠

janulka04
4. feb 2010

baby, tak to ja mam stastie, bo tu v Nemecku neni nikde....som skusala aj E.bay aj vyhladavace a nic 😝 😀

bibi13
5. feb 2010

zatial ani tu nič..🙂

janulka04
5. feb 2010

inac, som sa chcela aj opytat, ze ci to teda bude velke negativum pre babo narodene koncom maja, ak bude vo vanicke, ktora nema vetranie v strieske...kedze chceme aj ten cierny...pri malych som vetranie mala a boli spotene o dusu, tak to bola ozaj vyhoda...tak neviem....vie mi niekto napisat, ako to riesil? 😕

lizatko1009
5. feb 2010

cierny kocik?

janulka04
5. feb 2010

lizatko, hej...col.12, to je tusim ten najtmavsi, nie?s tymi modro.striebornymi kruhmi
cisto cierny ani zadarmo 😀 😝

lizatko1009
5. feb 2010

ja som sa zlakla, ze cisto cierny jj viem ktory, ten je krasny, to nie velmi dobre do leta a este bude pripekat nam v tom ti ja neporadim, lebo nam sa narodil v auguste a tiez bolo este teplo, ani ciapku som m unedavala iba lezal na zavinovacke v bodoch. tak budes chodit kocikovat po dazdi 😀

mark33
5. feb 2010

janulka kocik je vyrobeny z latky zvanej spylon, je to latka ktora odpudzuje vodu, nebledne a udrziava idealnu teplotu.. takze ziadne obavy, ze bude na kocik pripekat viac ako na svetly. Dokonca bol na nete aj clanok o tom, ze robili vyskum s ciernymi kocikmi - bolo dokazane, ze cierne nepritahuju viac slnka ako svetle - a ze v nich nie je teplejsie ako vo svetlych kocikoch. Vetracie okienko by bodlo, napr tako ho ma je to super, pomôze napr sklopit striesku a namiesto nej pouzit slnecnik