Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

lizatko1009
2. mar 2010

nie nieje.

pandrholka
2. mar 2010

a ešte k tým rozmerom...hneď na prvej strane tejto témy je príspevok od fukylove,ktorá sem vložila aj link,v ktorom sama natočila Bexu ako sa skladá, je tu aj pofotená a uvádza aj vnútorný rozmer vaničky...prikladám ten link: http://picasaweb.google.com/Tazkovci/KocikBEXAB...

bibi13
2. mar 2010

ja som to tiež merala a vnutorná dlžka je 75 a šírka presne v strede je 34-35..

lizatko1009
2. mar 2010

bibi a mark napisal ze dlzka vanicky je 79cm a mne vyslo 78cm jeden cm som sa sekla.

bibi13
2. mar 2010

hm.. neviem, ja som to merala presne v strede vnutri..

lizatko1009
2. mar 2010

bibi ale dlzku vanicky

mark33
2. mar 2010

šírku vaničky som meral určite dole, dokonca som odmeral aj šírku iba matraca.
Dĺžku si ale teraz nie som istý, kde som meral, ja som sa zameral hlavne na šírku keďže sa tu riešilo či ma fakt 37 cm

bibi13
2. mar 2010

ja viem, že dlžka vaničky.. vnutorna..

fukylove
autor
3. mar 2010

babulky 🙂

idem sa iba pochvalit - Sebastianko nas trosku prekvapil a od pondelka sme uz na svete 😀 😀 😀
o 12tej nas prijali, o 14hej prepichli plodovu vodu a o 16tej sme uz boli na svete... 3020g a 50cm 😀

takze uz budem pridavat skusenosti z praxe 😉 😉 😉

a tie detaily bexy - rozmery su priblizne, lebo som mala storocny skladaci dreveny meter a fakt sa mi nedalo to zmerat uplne presne 😀

janulka04
3. mar 2010

fukylove, srdecne gratulujem a prajem drobcekovi aby rastol, vam rodicom, aby kocik sluzil co najlepsie...
super ste to zvladli...aj ja som takto supsup rodila male.... 😉 😵

maca77
3. mar 2010

fukylove, Sebastianko sa asi už nevedel dočkať, kedy sa bude voziť v kočiari 😉 ... aj odo mňa srdečná gratulácia a určite budeme radi, ak napíšeš skúsenosti s kočiarom v praxi

zuzuj
3. mar 2010

fukylove: gratulujem a prajem vela zdravicka, bezproblemove papanie, pekne priberanie a vela sily maminke v zaciatkoch.... 😉

jana828
3. mar 2010

fukylove, srdečne blahoželám k vašmu Sebastiankovi, nech vam v zdraví, láske rastie, nech vam dáva iba štastie a maminke prajem rýchle zotavenie 😉

fukylove
autor
3. mar 2010

teraz tak tyzden, dva budeme skor zabiehat doma 😉 ale uz sa tesim ako ho zacnem skumat - zatial ale iba vanickovu cast... sportovu som kazala nechat este u babicky, lebo sme nestihli ani prerabku dorobit 😀 😀 😀

ale tesim sa, ze budem moct uz aj ja aktivnejsie prispievat do debaty a najma s praktickymi skusenostami 😀

emmka3
3. mar 2010

fukylove, aj my gratulujeme, nech ste zdravucki 😵

pipka
3. mar 2010

fukylove gratulujeme a drzime palceky, nech su skusenosti s kocikom len dobreeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

lizatko1009
3. mar 2010

jeeeeeej fukylove gratulujem k malickemu, aby vam len radost robil.

mark33
3. mar 2010

pripaja gratulaciu, a zelanie hlavne zdravicka 🙂

maca77
3. mar 2010

ešte niečo ma ohľadom bexy napadlo ... či je na strieške šporťáku zvrchu nejaké okienko ... aby sa dalo bábo skontrolovať, ak nie je sedačka otočená k mamičke, ale v smere jazdy ....

fukylove
autor
3. mar 2010

maca - myslim, ze ma - ale ista som si veru nie 🙂))))

ale isto niekto odpovie fundovanejsie ako ja 🙂 a kocky, vytvorila som albumcek na temu nasho drobca - len pre info... 🙂

fukylove
autor
4. mar 2010

a este mi napadlo - ja som taky barbar... kukam, ze som sa ani nepodakovala za gratulacie... ste zlatucki 😉 dakujeme moc...

mark33
4. mar 2010

maca77 nemá, je tam len zipsom odopínateľná zimná časť striešky - kvôli vetraniu. ale to by si dieťa videla len ak by bola opierka chrbta v ľahu

emmka3
4. mar 2010

fukylove, maly je krasnuckyyyy 😵 😵 a na to, ze sa narodil tak skoro mal aj krasne miery ... vela zdravicka 😵

maca77
4. mar 2010

dík za odpovede 😉

eulaliaba
4. mar 2010

Ahoj vsetci 🙂 , len teraz sa zacinam rozkukavat po kocikoch. Neviete mi prosim niekto poradit, kde v Bratislave sa daju pozriet kociky Bexa, Tako a V-travel (V-cross)? Chcela by som si ich najskor fyzicky "odskusat", kym sa rozhodnem a kupim.

bibi13
4. mar 2010

eulaliaba - Bexu v obchode v Ba neuvidíš.. myslím, že tako a V-travel je na každom rohu.. treba trošku pogooglovať..

maca77
4. mar 2010

eulaliaba, ja som včera videla v obchode v-cross a keď som zistila akú má maličkú vaničku, tak mi viac netrebalo ...

almolonga
5. mar 2010

fukylove, pripajam sa tiez ku gratulaciam, malicky je nadherny, nech je na radost rodicom 🙂

fukylove
autor
5. mar 2010

ahojt babulky 🙂

tak - necakala som to, ale mam prvu otazku - ohladne autosedacky...

ako sa da dat prec ta zmensovacia vlozka, co je v nej? - pytam sa len pre info... samozrejme ze ju budeme potrebovat... ale chcela som tam dat novorodenecku univerzalnu vlozku miesto tej zmensovacej a akosi mi nesla dat prec z tej spodnej strany, kde je ta cast, co mam babatko medzi nozkami... 😀 😀 😀

zatial som to vyriesila tak, ze mam aj tu zmensovaciu, aj tu novorodenecku, kedze sa drobcek narodil taky mensi, tak mu to asi ani vadit nebude 🙂 a asi domov dnes este nepojdeme, kedze od vcera tak naozaj zltackujeme...

ale v kazdom pripade budem rada za rady 😀 😀 😀

marketa137
5. mar 2010

Dneska poprvé vyjedeme s kočárkem. jsem ráda že jsme vybrali tenhle. Jsem zvědavá jak dlouho malej se vejde do hluboký vaničky, naštěstí je docela velká tak snad do toho 6 měsíce. prostě já asi malý miminko nikdy mít nebudu. Tomášek měl v 36tt 4140gr a 50cm 😀 a nějak rychle roste do dýlky 😉