Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

emmka3
19. apr 2010

ja este na margo toho, ci predajcovia mozu radit, alebo nie ... chodim aj do inych tem o kocikoch napr. Teutonia kocarky a tam tiez radi prevazne len jeden predajaca, dokonca ma v nicku nazov obchodu ale este som tam veru nezaregistrovala taketo trenice 🙄 nechapem to, a pritom su to o dost drahsie kociare ako Bexa, takze este viac zalezi za co prachy vyhodis ...

emmka3
19. apr 2010

takze spat k teme Bexa ... jedna moja tehu znama uvazuje nad jej kupou, takze ak nakonic kupi, tak sa vytesujem, bo ju uz konecne budem vidiet nazivo, B3jecku 😵 no uvidime ...

baka super, a ked zacnes jazdit, tak pridaj skusenosti 🙂 tesime sa ...

baka13
19. apr 2010

určite sem pridám svoje postrehy z praxe 😉

emmka3
19. apr 2010

baka a mas B3 alebo B4? a ktoru farbu?

baka13
19. apr 2010

emmka mám B4 farba S10, na B3 som sa akosi necítila 😀

pipka
19. apr 2010

no ja som dnes isla po Dubravke v Bratislave a z auta som zbadala Bexu, skoro som sposobila havarku 😅 😀 tak som pribrzdila, ze auto za mnou skoro nestihlo 😝 ale nastastie vsetko dobre dopadlo...keby som tak vedela, kto ma v Dubravke bexu...hned by som sa nanominovala na osobny kukuč 😀

cicus13
20. apr 2010

baka...tak to máme spoločné fára 😀 😀 dokonca aj s farbou...ale ja ešte len čakám na ňu. Za koľko Ti prišla domov? Lebo ja sa už neviem dočkať.. 😀

baka13
20. apr 2010

cicus
hej?náhodička 😉 tak to je fajn 🙂 máme podobný vkus. Prišla mi ani nie za týždeň. Tiež som bola nedočkavá. V nedeľu sme objednali a v piatok som ho mala.Ako tešila som sa jak malá 😀

hannah04
21. apr 2010

Ahojte, tiež som tu po dlhšom čase, prečítala som si zase dosť nepekných príspevkov (mimo témy) ☹ Rada by som už pridala skúsenosti z praxe ale ešte nejazdíme 🙄 - ešte týždeň do termínu tak držte palce. Potom určite niečo napíšem. Inak dnes sa ma kamoška pýtala aký mám kočík normálne som zabudla tie farby koliesok len som povedala šedý - keďže je schovaný, tak už aby som vozila 🙂 Máme S8 - je aj v albume ak chcete pre inšpiráciu pozrieť, len stále tam nie sú všetky fotky, nie je čas ☹ . Prajem všetko dobré.

cicus13
21. apr 2010

Jeej baby čo ste ešte neobjednávali, teraz majú na e-kočíky akciu ku kočíku Bexa B4 lehátko, alebo stolička zadarmo, škoda ja som už objednala ☹

alenk
22. apr 2010

ahojte, musim pridat jeden nie velmi uzitocny postreh, ale velmi ma to potesilo.
kamoska zo Ziliny mi vcera pise (bezdetna a kociky ani detske veci ju vobec nezaujimaju), ze asi videla nas kocik, ze mal take kruhy, zlte (fuky, mozno si to bola ty 😉 ) a ze tak pekny kocik este nevidela. ze to je presne ten typ, co udre do oci a zapamatas si ho 🙂
tak ja len tak, ze ma to potesila 😀

fukylove
autor
22. apr 2010

alenk - neviem, kde sa ta tvoja kamoska "tulala", ale mozno videla moju maminku, ta vcera bola hlavny kocikovac 😉 ale vsimla som si, ze tu v ZA je este jeden kocik velmi podobny Bexe - len ja mam zakladnu farbu ciernu + ta cast, kde su kruhy ma zaklad sedy + kruhy na tom...
a tento druhy je cely sedy a tam, kde su kruhy je cierny... aj podvozok ma velmi podobny, aj kolesa... tak ze osobne si myslim, ze to tiez bude kocik dovezeny z PL 😉 len nema oznacenie Bexa 🙂

alenk
22. apr 2010

no ktovie kedy to videla, ale isto to bola bexa, ked ju tak oslovila 😀

julinka2787
22. apr 2010

ja som si u nás v meste všimla kočík takej istej farebnej kombinácie ako mám ja (s7), tak som sa zľakla, že čo si to tá maminka dovolila, aj keď teda ona už kočíkuje, ja ešte nemám čo... 😀 ale potom som si všimla, že je to jumper. čiže úplne iný podvozok a iné kolieska. tak ma to potešilo, lebo moja bexička je o poznanie krajšia aj vyzerá taká pevnejšia. a to som pôvodne rozmýšľala nad jumperom! no som rada, že som to prehodnotila a mám krásnu bexičku doma. tak sa teším, kedy ju konečne vytiahnem na svetlo sveta a pekne hor sa do ulíc! 😝

maca77
22. apr 2010

ahojte ... ja som videla tiež Tako jumper čierny s kruhmi .... z diaľky sa zdá veľmi podobný bexe, ale keď som ho videla zblízka, tak v porovnaní s fotkami bexy je predsa len iný ...

pipka
22. apr 2010

no kraasne su tie fotky vsetky 😵 vidim, ze sa mam na co tesit 😎 a to sa tesim na bexicku cim dalej tym viac 😉

uz len aby ste aj babatka kocikovali, nech mame postrehy aj z praxe, lebo bez babatiek su krasne ale s babatkami budu este 100x krajsie 🙂

alenk
23. apr 2010

tak sa od vcera tiez hlasim k majitelkam bexy 🙂 sme sa s nou vcera s muzom hrali asi hodinu, vsetko poskusali. zatial sama spokojnost. uvidime ako sa bude pacit prckovi. a mame nakoniec S12 🙂

baka13
23. apr 2010

alenk:
gratulujem 😀

pipka
23. apr 2010

alenk, kraasna je 😵

riska
23. apr 2010

ahojte, tak mne prave dorazila bexička, jupiiiii 😵 😵 len musim počkať na mm s vybalovanim, lebo som mu to slubila 😀
inak ale sa rozrastame s tými bexami, čo? 😉

alenk
23. apr 2010

riska a dokazes nerozbalit pokial pride manzel?? ja som musela vcera cakat asi 10 minut, vyslovene mi zakazal co len skatulu otvorit, a myslela som ze ma urve 😉 som nakukala cez dierku v krabici a vytesovala sa jak mala 😝

cicus13
23. apr 2010

tak to Vám závidím ☹ alenk pekná je, len ja stále nič 🙄

weri1
23. apr 2010

holky mě se nejvíc líbil z barev ten S12. Měla jsem ho i zamluvený ale nakonec jdu do jinýho kočárku 😀

riska
23. apr 2010

alenk, ved aj ja nakukam 😀 dufam, že už o chvilu pride, ani jesť nedostane 😝
cicus, kedy si objednala?

cicus13
23. apr 2010

riska...minulý štvrtok , aj ja sa už chcem vytešovať... 😀 😀 lebo baka ho mala za 5 dní doma...

movin
24. apr 2010

ahojte, konecne sa mozem pridat k vam, prave mi dorazila Bexicka v takejto farbe, v skutocnosti je to tmavsia farba ako na fotke, taka tyrkysova, nadhernaaaaa.

bibi13
24. apr 2010

čauteee, sa mi pači ako sa tu rozrastame..môjmu drobcovi sa v kočíku páči a aj vo vajíčku..🙂.. aj svokor bol kočíkovať a nestažoval si.. takže zatial žiadne negatíva..🙂)))

pipkaa hej, som šikulaaaaaaaaaaaaaaa..🙂))))

pipka
24. apr 2010

bibi 😀 no to je fakt, aj nas dedo je najlepsi kocikovac, tiez som zvedava ako bude komentovat novy kocik a jeho funkcie 😀

bibi13
25. apr 2010

pipka, určite bude spokojny..🙂))))

cheerlady
25. apr 2010

ahojte,tak my sme boli vcera prvy krat kocikovat a bolo supeeeeeer 😀