Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

maca77
25. apr 2010

ahojte

my sme boli v sobotu okuknúť Bexu na živo, v skutočnosti je krajšia ako na fotkách 😵 ... už to vidím tak, že s objednávaním isto do júna nevydržím 😀

riska
26. apr 2010

aj podla mna je bexa krajšia v skutočnosti 🙂 ja mam moju s09 v albume 😉
cicus, už ju mas doma???

cicus13
26. apr 2010

😠 😠 stále nič.... ☹ ☹ dúfam, že na mňa nezabudli 😝

alenk
26. apr 2010

a viete co je super? ze nesmrdi 😀 akoze uplna blbost, ale cakala som, ze to bude smrdiet, viete, tak ako z fabriky... a nic, vanicku a konstrukciu mame pod postelou a nic nie je citit 🙂 teda len kolieska, ale tie smrdia ako guma co je normal, tak su v pivnici.
cicus, neboj, dockas sa!

baka13
26. apr 2010

cicus: neboj určite sa dočkáš. asi toho majú teraz trocha veľa 😉

pipka
26. apr 2010

riska, no konecne ma niekto aj moju vysnivanu farbu, super fotky 😎 juuuuj uz sa neviem dockat 😉

cicus...vyderzaj pianer 😀

fukylove
autor
27. apr 2010

cicus - vsak napis dodavatelovi - nech vies, kedy asi sa zacat tesit... 😉

cicus13
27. apr 2010

Už mi písal sám, 😝 majú veľa požiadaviek na farbu S10 a S12 takže musím čakať.....takže vytešovanie bude do dvoch týždňov....
Hádam to vydržím 😀 😀

fukylove
autor
27. apr 2010

cicus - tak myslim na teba 🙂 nech sa ti dorazi cim skor 😉

S10 - to je asi to, co mam ja 😀 😀 😀 😀 tak sa pridi kochat ku mne 😉

ica9
27. apr 2010

Aj my uz mame bexicku doma-je skvela!! Vybrala som ju po kompletnom precitani vsetkych prispevkov - a v skutocnosti je este suprovejsia. Uz som ju odskusala aj na nasom krstnati 🙂 Perfektny pomer cena, kvalita a vzhlad.

pipka
27. apr 2010

ica a aku mas farbu?

stana9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mini11
28. apr 2010

Ahojte baby,

aj mne sa velmi paci Bexa 🙂 Dokonca som tu u nas stretla jednu mamicku s Bexou, tak som sa s nou hned dala do reci 😀 Ona je velmi spokojna....
V ktorom tyzdni ste kupovali? Ja som uz nedockava, ale asi je este skoro....

riska
28. apr 2010

stani, IP 😉

babykuky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
28. apr 2010

zase sa tu mazu prispevky... 😅 toto je nejaka sledovana tema 😒 😠 to co ma byt?

fukylove
autor
28. apr 2010

mini - ja som kupovala kocik po prichode z dovolenky, v 13tt 😀 a prisiel mi asi za dva tyzdne 😉 vsetci sa cudovali,ze tak skoro, no fakt je ten, ze v 25tt som uz mala vybavicku komplet a ked mi uz zacalo neskor zavadzat brusko, tak som nemusela nic riesit a zhanat a vsetko som uz mala doma 😉

cicus13
28. apr 2010

Fuky dávam Ti za pravdu, aj ja som myslela, že kúpim kočík až na koniec, že čo ak.... 😨 ale teraz som rada, že už celú výbavičku skoro mám, lebo som uťahaná a po hodine behania po obchodoch aj spotená...
Mini.....takže nikdy nieje skoro na kočík a ak aj sa bojíš tak ho šupni k babke aby si ho nemala na očiach 😀

mini11
28. apr 2010

mna to uz tak laka, baby... 😎 🙂 Ale clovek stale mysli na to "co ak"... mozno po morfologickom utz, idem o dva tyzdne 🙂 hadam uz aj budem vediet, co to bude, zatial vieme pohlavie len s otaznikom a potom si vyberiem farbu 🙂 do uzkeho finale postupuju cierna so zltymi kruhmi, potom s modrymi a fialova bexicka 🙂

luala
29. apr 2010

My kocikujeme na B3 uz skoro 2 mesiace a uplna spokojnost, len nam na tu zelenu idu trosku viac muchy a ina haved, no s tym som mala asi pocitat, aj vajicko je vyborne, trosku mi vadi, ze strieska nie je sklapacia, ale zase sa lahko vybera, cize po celkovom zhodnoteni sme s Bexou spokojni a tesime sa na sportovu verziu niekedy v lete 🙂

ica9
29. apr 2010

pipka: zeleno-cierny. Ked budem stihat, pridam nejake foto 😉

pipka
30. apr 2010

mini vidim, ze mas termin skoro ako ja...presne tiez zvazujem, ze po morfologii uz nevydrzim a objednam 😎 to budem v nejakom 22- 23tt, kym to pride, tak to je v pohode. A pripadne sa vyhovorim na to, ze sportak este moze zatial pouzivat aj nasa hanka...aspon ho zabehne 😵

fuky, dobra taktika 😀 ja v podstate vybavicku uz mam komplet, tak uz len ten kocik 😎

ica oki, tesim sa 😉

babykuky
30. apr 2010

dievčatá ja mám síce termín už za týždeň, ale Bexu som už mala vybratú v treťom mesiaci 🙂 celá rodinke sme sa tešili ako malé deti...pipka myslím si že to je výborná taktika a Hanka sa bude vytešovať určite 🙂

mini11
30. apr 2010

pipka, to mas dobre vymyslene 🙂 ja si myslim, ze vybavicku treba kupovat postupne... 😉 uz nech mam po tej morfo 😎

e_kociky
30. apr 2010

je to na osobnom pocite každého.. myslím, že je uplne normálne ak má niekto pocit, že kočík netreba kupovať veľmi dopredu, veľa ľudí je poverčivých..
My sme mali ešte pred narodením malého doma už druhý kočík, najprv totiž manželka kupila značkový - nehorázne drahý cez internet, a nám sa teda potvrdilo, že čo je drahé nemusí byť až také super.. takže sme ho predali ešte pred tým ako sme ho začali použivať 🙂

pipka
30. apr 2010

mini a uz vies co to bude? Aku farbu ste nakoniec vybrali? 😉

my sme sa nakoniec ujednotili na S9, tak dufam, ze ak ju bude pouzivat uz nasa hanka, ze bude milostiva a nezaspini ho pre braceka 😅 😀 ziaaadne papanie v kociku 😝 😀

mini11
1. máj 2010

pipka, este stale nevieme...na najblizsi ultrazvuk, ten morfo, idem az 11.5. Snad sa nam tam ukaze 🙂 V 17tt to vyzeralo na dievcatko, ale len s otaznikom, lebo sa nechcelo babo velmi ukazovat 🙂 Takze este ani farbu sme nevybrali...

pipka
1. máj 2010

mini aj ja idem na morfo 11.5. ale nam sa nas fifik ukazal uz v 16tt, doki mi hned hovori...ze to co vidite v detaile, veru pupocna snura nie je 😀 😀 😀 tak sme sa zasmiali...ale nam je to uuuplne jedno, dievcatko uz mame, tak bude do paru aspon 😉
akurat miesto ruzovych sukniciek som musela ake take modre vecicky nakupit, nech chudacik nechodi ako cukrik len v ruzovom 😅 🙂
esteze tie kociky maju aj v takych neutralnych farbach, ze aj keby sa doki naaaahodou pomylil, tak sa nic nedeje 😵

penelopee
1. máj 2010

Ahooojte dievcata, chcem sa vas opytat ci sa da u kocika BEXA kupit len sportova cast, teda bez autosedacky a vanicky? Moja mala bude mat o dva tyzdne 1/2 roka a chcem si kupit nejaky fajny soprtovy kocik, ale skor rozmyslam o stvorkolke. Bexa ma dost zaujala.

pipka
1. máj 2010

penelopee myslim, ze ked chces novy, tak sa asi neda, aspon co ja som videla, tak sa predavaju len sety vanicka a sportak, bez autosedacky...

ale keby si nasla na inzerat, mozno pouzity niekto predava aj sportak samostatne 😉