Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

lizatko1009
29. jún 2010

e_kociky potrebujem dalsie duse, znova defekt uz asi 5-ty len prelepujeme.
@pipka lepsie je ked je strieska na rucke 😉

fukylove
autor
29. jún 2010

@lizatko1009 - preboha! vy kade chodite???? my sme mali vdaka bohu iba jeden, potom som si hned kupila dve nahradne kolesa a sa smejem, zatial sme nepotrebovali.... 😉

a co sa tyka defektu - ako je to s reklamaciou? to sa myslim neuzava... apropo - u nas v marcovej teme sme sa zabavali, lebo jednej z kociek na predajni povedali, ze keby si kupila drahy kocik a nie polsky, tak by s defektami nemala problem... a hups... babulky maju aj znackove, drahe kociky a veru, defekty sa robia tak ako na tych obycajnych kocikoch 😀 v tomto smere je to asi prast ako uhod...

fukylove
autor
29. jún 2010

@lizatko1009 - a k tej strieske - to je recht... my mame autosedacku aj od Romer a tam je na rucke, to je zuuuuzo... len tu pouzivam iba ked nepotrebujem nakliknut autosedacku na kocik... je o nieco vacsia, tak maly je v nej ako kral 😀

lizatko1009
29. jún 2010

@fukylove normalne po cestach ja neviem, ale teraz som sa tak vytocila, ked som videla cele sfuknute koleso, ze dovi dopo.

fukylove
autor
29. jún 2010

@lizatko1009 hmmm - a neskusala si pozriet ci je OK vonkajsi plast kolesa...? lebo my teda kocikujeme statocne a vdaka bohu, zatial iba jeden defekt a aj ten mi spravil moj tatinko 😀 ze nechapacka...

pipka
30. jún 2010

boze, nestraste s defektami 😅 my klop klop tiez zatial bez ujmy 😉

ale inak to je pravidlo, ze ked kupis duse do zasoby, tak sa ti uz defekt nespravi 😀 😀 😀
ja tak mam aj riady...vzdy 7 kusov miesto 6 aby sa mi nerozbijali 😀 😀 😀 a funguje uz x rokov 😅 😝 😀 😀

fukylove
autor
30. jún 2010

@pipka - jaaaaaaaaaaaaaj - tak uz chapem, v com je pes zakopany 😀 kym som rozmyslala, ze by som si pre istotu kupila do zasoby koleso, tak sa urobil defekt, na zaklade ktoreho som sa rozhodla...
ale radsej navyse a nepouzit ako nemoct kocikovat 😉

maja_25
30. jún 2010

kde ste kupovali tie nahradne duse?

e_kociky
30. jún 2010

maja kúpiš ich aj v cykloservise, tam ti v prípade potreby defekt aj opravia takže to budeš mať bez práce

fukylove
autor
30. jún 2010

@maja_25 - ako pise e_kociky 🙂 moj jediny defekt opravovali v cykloservise... ale rovno odporucili miesto lepenia novu dusu... a asi aj preto tak "drzi" 😉 a najpohodlnejsie bolo to, ze to bolo bez prace 😉

pipka
30. jún 2010

my tiez v normalnom bicyklovom obchode 😉

jankab29
1. júl 2010

ahojte,chcem sa spýtať či ešte stale nepredavaju bexa b3 v obchode niekde okolo Za.strašne sa mi páči ale chcela by som ho vidieť aj naživo.dakujem 🙂

maja_25
1. júl 2010

dakujem Vam zatial teda defekt nemame si idem radsej zaklopat.len som chcela vediet keby nahodou.inak som s bexou uplne spokojna a ani chrobak sa nestazuje 😉

binaural
1. júl 2010

Zdravim,

nevedeli by ste poradit kde by sa dal kociarik bexa b4 vidiet niekde v sirsom okoli BA? S manzelkou premyslame nad kupou, ale chceli by sme ho vidiet aj nazivo ;). Vdaka

fukylove
autor
1. júl 2010

@jankab29 - myslim, ze sa tu nepredava nikde, som priamo zo ZA, byvame na Vlcincoch, ak by si chcela prist pozriet osobne - rada ukazem... 😉 ak sa nemylim, tak mame farbu S9... ak, tak mi napis tu alebo IP... zajtra ideme mimo SR, tak budem na PC asi az vecer... aaaaaaaaaa - mame B3...

e_kociky
1. júl 2010

fukylove ty máš tuším S10 - čierny so žltými kruhmi ak ma pamäť neklame 😉

fukylove
autor
2. júl 2010

@e_kociky - joooj - tak potom ano... ja uz si veru ciselko nepamatam a akosi som bola vcera leniva kukat na nete 😀 tak sa opravujem - mam S10 😀

pipka
3. júl 2010

@binaural ja som v BA a mame bexu B4, uz som jednu predvadzacku robila a nemam problem spravit dalsie 😀
kludne cez IP dohodni termin, lebo sa chystame na dovcu k babke 😉

pipka
3. júl 2010

fuky...S9 mame my...tak mi ju nekradni 😀 😀 😀 😀 😀
bezovy s ciernymi kruhmi 😉

e_kociky
3. júl 2010

no pipka a takto sa nadväzujú konikove kamarátstva 😀

fukylove
autor
3. júl 2010

@pipka - jooooj, prepaaaaaaaaaaaac 😀 slubujem, ze uz nebudem 😀 kto si to ma tak dlho pamatat?????? sak to uz bolo taaaaaaaaaak davno, ked som rozmyslala nad farbami... 22.jula som sa dozvedela,ze cakame Sebka a o mesiac som uz zvazovala kocik 😀 a o dva mesiace som uz objednavala - ak sa nemylim, tak dakedy koncom septembra som objednavala 😀 (alebo oktobra? uz ani neviem, ale bolo to daaaaaaaaaaavno... 😀)

pipka
3. júl 2010

@fukylove fuky...odpustam ti 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
3. júl 2010

@e_kociky ano ano presne 😀

fukylove
autor
4. júl 2010

@pipka - jooooj, ty si taka zlata 😀 a veru kukam, ze uz ste v 29tt - to je ale krasa... co nevidiet budete uz kocikovat 😀

pandrholka
4. júl 2010

ahojte....my vo veľkom kočíkujeme už dva mesiace a zatiaľ nemôžem Bexe nič vytknúť...sme s ňou velice moc spokojní....zrovna dnes,keď som bola s drobcom na prechádzke som u nás na sídlisku v TN videla inú Bexu....takže zdá sa,že na našom sídlisku sme dve,ktoré tomuto kočíku podľahli...tá druhá mamička mala tú s hnedými krúžkami a musím uznať,že bola velice pekná...snáď sa ešte niekedy stretneme a vymeníme si infošky nielen o kočíku,ale aj o našich drobcoch... 🙂

pipka
4. júl 2010

@fukylove veru veru...uz sme cvicne naklikli vanicku a kocikujeme s hankou macka 😀 namontovali sme aj skejtik, nech si slecna zvyka 😅 😀 ze sa nebude uz v kociku rozvalovat 😝 😀

fukylove
autor
5. júl 2010

jeeej a aky skejtik ste kupovali? chcela by som aj ja neskor ku kociku, ak sa nam zadari babatko druhe 😀

cinocka
6. júl 2010

@lucinka13 - sak to sme "skoro susedy"...takze ked zbadam bexicku na kupku, si to ty? 😀 😀 sice neviem ci sa tento rok na kupko vyberiem...asi az na rok radsej, bo plavky si este netrufam navliect 😀 😀 😀

inak, my sme mali tiez defekt a po zalepeni duse stale sfukovalo...no a nakoniec boli zapichnute trne v plasti 😅 😅 a odvtedy uz brazdime ulicami bez problemov 😵 3x klop 😝

pipka
6. júl 2010

@fukylove LITAF, taky univerzalny, ale sak kym ty budes mat druhe babo, tak ja ti predam ten moj 😵 my ho uz dovtedy snad nebudeme potrebovat...ci planujete uz? 😕

fukylove
autor
6. júl 2010

@pipka - juuuuj, zatial nie... ak vsetko pojde podla planu, tak budeme "pracovat" na dalsom az buduce leto - najlepsie na dovolenke 😀 a dufam, ze nas neprekvapi skor 😀 ako Sebko 😀

ja len ze by sa mozno inym zienkam zisla ta informacia, preto mi napadlo, ze by sa to tu mohlo napisat.... - ked budes predavat, daj vediet 😀 budem mat mozno zaujem 🙂