Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

cheerlady
24. nov 2014

@maca77 presne tento som mala pri malom,bol genialny! 🙂

cheerlady
3. dec 2014

Baby,neviete,ci sa ta nova Bexa vyraba aj ako 3-kolka? Nemate ju niektora? Chcem vediet,ci ten nanoznik na vanicke sa pripevnuje na zips (predtym to bolo na cvoky) 🙂

oblecenieavecicky
13. jan 2015

Dobrý deň, nemá niekto náhodou na predaj koleso na Bexa B3? Ďakujem 🙂

jankastubka
25. jan 2015

Nemate niekto skusenost so skejtom na bexu? Ktory typ pasuje, mam Bx4.

88angelika88
9. mar 2015

Ahojte žienky máte niekto skúsenosť s kočíkom BEXA line ? Hlavne čo sa týka športovej časti. Ďakujem za vaše postrehy

lenikub
25. mar 2015

Ahojte baby, tiež by som rada získala nejaké užitočné info (recenziu) na kočík Bexa Line 2015... páči sa mi rozmerovo, farbovo... Máte s ním niektorá skúsenosť? Ďakujem

patkah128
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erinka30
26. apr 2015

Ahojte baby my sa tiez rozhodujeme medzi Bexa line 2015 a medzi x-lander 2013 co poviete ?

majulik6
26. apr 2015

@erinka30 Ahoj 🙂 my ideme dnes objednať Bexu line. Videli sme ju v predajni a veľmi sa nám páčila. rozhodovali sme sa aj medzi inými značkami ale nakoniec sme sa rozhodli pre Bexu line. Popravde neporovnávali sme ju s x-lander 2013 tak v tomto smere neviem pomôcť. 🙂 Keď nám príde rada sa podelím o skúsenosti aj ju môžem pofotiť 🙂 Erinka, nájdi si tu na modrom koníkovi tému Kočík Bexa Line, tam už aj baby písali svoje skúsenosti s týmto kočiarikom, možno ti to pomôže pri rozhodovaní. 😉

erinka30
26. apr 2015

@majulik6 Dakujem velmi pekne za info a az mozem vediet za aku cenu a z kade ste ju objednali. Este raz Dakujem 🙂

majulik6
26. apr 2015

@erinka30 za maličko 🙂 Objednavame ho z Prešova lebo to mame najbližšie keby nahodov bol nejaky problem s kočiarom. Maju aj web stranku a eshop www.babybabo.sk Trojkombinacia stoji 375€ a ktomu davaju darček buď za 1€ tvdu podlozku na prebalovanie alebo monitor dychu za nejakych 44€ sa mi zda.

erinka30
27. apr 2015

@majulik6 Tak to je dobra cena a este aj darcek dole klobeuk. Dakujem este raz za info a drzkajte sa a vela zdravicka 🙂

majulik6
27. apr 2015

Za maličko 🙂 ďakujeme, napodobne aj Vy sa držte a všetko dobre prajem.🙂

syrik
17. jún 2015

Baby, aký skejtík sa dá upevniť na tento kočík? Vďaka

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

ako ho hodnotíte teraz : niekto kto ho používa už nejaký ten rok ??? http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

adriana155
20. dec 2015

Ahojte baby, prosím vás máte niektorá ku kočíku BEXA (royal) vajíčko? Potrebovala by som poradiť ako ste vybrali tú vložku. Ďakujem

gabuchah
27. dec 2015

Ahoj 🙂 potrebovala by som poradiť natoľko mám dilemu či kúpiť bexu paris alebo camarelo q12 🙂 ktorý je väčší? 🙂 ďakujem

bdianiskova
25. jan 2016

@fukylove prosim vas viete mi povedat ci sa da na vanicke dat dole ten potah a presit zips?

smolenice
26. jan 2016

Prosim vas ako mam dat dole predne koleso mam bexa kocik sportovy

smolenice
26. jan 2016

Neviete my poradit neviem dat dole kolesa predne

fukylove
autor
26. jan 2016

@bdianiskova pekny den 🙂 uz mam deticky vacsie a kocik nepouzivam nejaku tu chvilku... tak bohuzial ja osobne neviem poradit... kocik sa casom zlepsil, vyvinul a tak neviem... skuste sa opytat dodavatela 🙂

mirkamalova
8. feb 2016

Priatel urobil video o nasom mame Bexa Line vo farbe L1 taka seda, 3 kombinacia do 400eur

https://www.youtube.com/watch?v=OsXI9H33Sz0
gabrielita3
25. máj 2016

Pouzivsm bexu line 2015 uz takmer rok a musim povedat ze na par negativ je kocik velmi dobry odskusane mame vsetky tereny a presiel ich bez akychkolvek problemov. Vanicka je uplny top priestranna velka hlboka nefuka do nej. Sportovu cast pouzivame teraz a nemozem sa stazovat velka priestranna. A vajicko ma vyhodu striezky a nanoznika. U nas spokojnost.

laurinka_21
13. júl 2016

@mirkamalova prosím vas ako ste spokojní s týmto kočíkom?

njanan
22. júl 2016

@gabrielita3 dobrý večer. Viete mi odmerať veľkosť športovej časti? Podľa vašej skúsenosti je dostatočne veľká aj na ďalšie používanie? Teda, aby som nemusela kupovať iný väčší šporťák. Ďakujem.

gabrielita3
28. júl 2016

@njanan dobry den, celkova dlzka je 100 cm sedacia cast ma 30 cm opierka 50 cm sirka sedenia 32-34 cm je tam taka vlozka ked ju date prec ma okolo 33-34 cm takze je aj pre vacsie dieta ... Moja ma rok a v pohode tam sedi ma dost miesta

lenikub
28. júl 2016

Ano, intenzivne pouzivam bexu uz vysse roka a maximalna spokojnost. Prejde kazdy teren, kocik je priestrany aj pre vacsie dieta. Vacsinu golfacov "neodsoferujete" jednou rukou, ale bexa je v tomto top. Dieta v ruke a kocik je plne mobilny a je ho jednoduche ovladat. Vajicko ma striesku, co ocenite v lete, ked svieti slnko alebo aj ked trosku prsi. Nanoznik sme moc nepouzivali, nakolko sme mali letne dieta, ale pre pripad chladu super vec. Hlboka vanicka je priestrana a dieta ma dostatok miesta aj ked je naobliekane alebo ma na sebe deku a zmestia sa mu tam aj hracky.

njanan
30. júl 2016

@gabrielita3 ďakujem za odpoveď.

dzubo
19. máj 2017

Ahojte 🙂
Prosim vas,aky tazky je kocik Bexa line alebo Bexa ideal?
Na SR stranke pisu konstrukcia+koliecka+hlboka vanicka 12 kg. Na CR strankach pisu 15 kg a plus vnutro vanicky dlzka 77 cm.
Dakujem :-*

hiwatari
16. jún 2017

Ak by mal niekto zaujem, predavam bexu ideal v bezovej bodkovanej farbe