Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

evitkamalicka
7. jan 2010

mne sa paci aj to koliesko, nuz kazdy mame iny vkus

bibi13
7. jan 2010

lizatko, hej, bude pre mna najkajšie.. už teraz je.. 😀
luala, takže objednávala som to v podstate cez e-kociky, ale nie priamo cez tu stranku ale cez marka.. a napísala som tam všetko, čo chcem a čo si myslím, že by mal kočík obsahovať. Neviem, či to bolo potrebné ale ja som to tam radšej napísala.. a budem platiť až ked mi ho privezu, ja osobne to mám tak radšej.. 🙂

lizatko1009
7. jan 2010

bibi ten mark je od nas ja som si bola pozriet aj kociky a aj som si po nho zbehla, no ja som mu uz napisala, lebo som ku kociuku nedostala plastenku a este chcela by som aj daznik ku kociku, uz zachvilku by si mala vediet pohlavie, co? mena vybrate?

bibi13
7. jan 2010

no ja bývam na zahorí, takže som nemala šancu vidieť kočín naživo.. ☹ tak dufam, že ma nesklame.. daždnik nechcem, lebo sa mi to neoplatí.. ja budem používať športiak cez zimu..🙂. no pohlavie by som vedela aj skorej, ale ten naš drobec sa nie a nie ukazať.. jeden lekar hovoril možno chlapec, druhý, že to je holka..xiix..a mena tiež ešte nie.. nejako sa nevieme dohodnuť.. no je to hruza..xi

ivin
7. jan 2010

ahojte, asi je toto hlavne pre mark33 chcela by som vediet ci sa da kupit sportova cast bexa B3 samostatne, kocik je nadherny 😀 ale ja mam hlboky a na jar budem potrebovat sportovy a tento by mi vyhovoval aj podla toho co tu vsetci pisete 🙂

lizatko1009
7. jan 2010

bibi13, ale kocik je super je lahky a dobre sa nim jazdííí jedna radost aj to je dobre ze peruje. juuuj a nam vysiel sportiak na leto 😉 a kedy uz budes vediet? a aspon mas nejake mena co sa ti pacia?

petraw
7. jan 2010

evitkamalicka ten tvoj kočík AX3 to predné koleso je napevno???

adovic
7. jan 2010

ahojte, prispievam sem prvý krát, už dlhšie čítam vaše komentáre, čakáme teraz druhé baby a zatiaľ som rozhodnutá pre bexa 3 , dávali ste si niektorá aj inú farbu konštrukcie ? Pri autosedačke tá vložka pre novorodenca s tým nemám skúsenosti, to sa dá používať iba v autosedačke? Koľko trvala dodacia doba cca? Ja mám termín 12.2. neviem kedy si ho mám objednať?

petraw
7. jan 2010

adovic dodacia lehota je asi podľa toho či majú kočíky momentálne na sklade ak hej môže to byť pár dní ak nie aj mám pocit do mesiaca tak na tvojom mieste by som určite už objednávala 😉

novorodenecká vložka má využitie len v tej autosedačke, je to taká výplň aby sa tam to drobátko celkom neutopilo a lepšie by ho to tam malo fixovať

neviem o nikom kto by si objednal tú čiernu konštrukciu 🙂

adovic
7. jan 2010

ďakujem petraw, tak to asi pôjdem čo najskôr objednávať, pozerám že to máme skoro rovnaké jedno 3ročné ďalšie vo februári, aj mesto je tu blízko

petraw
7. jan 2010

no veru sme na tom veľmi podobne 😀
ja som inak z Dubnice

lizatko1009
7. jan 2010

adovic a farba vybrata? my mame S05 pozri v albume.

petraw
7. jan 2010

lizatko ten som si aj ja objednala ale B3 😉 , ale pôvodne som mala vybratý ten zelený ale nakoniec sme to s manželom zmenili 🙂

adovic
7. jan 2010

máš už kočík objednaný? ja som bola prvý krát v pôrodnici v Ilave, teraz mám plánovaný cis. rez a už pôjdem radšej do PB, držím palce vo februári 🙂

petraw
7. jan 2010

aj ja som rodila v Ilave a aj teraz budem 😉 som bola spokojná
prečo máš naplánovaný cisársky?

kočík mám už objednaný asi začiatkom bud. týždňa mi príde 🙂 tak sa už teším 😀
aj ja držím palce, a aj viete čo budete mať? ja som strašne túžila od prvého tehu po dievčatku a budem mať dvoch chlapov 😀 😀 😀 ale nevadí hlavne, že sú 😉

adovic
7. jan 2010

tak potom napíš ako si s kočíkom spokojná, ja som mala aj prvý cisárskym po komplikáciach KP ...., a strašne sa mi nepáčil v Ilave prístup na novorodeneckom oddelení - sestričky, teraz som mala aj rizik. tehu. Malé nebolo dobre vidieť čo to bude.

petraw
7. jan 2010

aha tak si si troška vytrpela pri prvom pôrode, čo?
ja som mala pri prvom aj teraz robenú serkláž, tak tiež mám rizikové
aspoň budete mať také prekvapenie 🙂 ten náš sa otrčil u v 16 týždni 😀
aj s prístupom sestier som bola spokojná ale to záleží aj na koho narazíš a tak 😒 no ja som si nesťažovala
ja som za moc dobre nepočula o PB ale to tiež je len názor jednej baby takže tak 🙂

rčite napíšem ako sa mi pozdáva kočík ak už bude doma aj ho pofotím a dám do albumu 😉

lizatko1009
7. jan 2010

petraw my sme chceli S09 taka inteligent farba, ale nebola 😒 a teraz by som ten vymenila za tu novu farbu, videla si?

petraw
7. jan 2010

tá S09 sa páči aj mne ale mužovi akosi nesedela 😒
tá nová tiež neni zlá ale takých už je dosť teda aspoň u nás je veľa kočíkov čierno-bielych
taký ako máme my som tu ešte nevidela 😉

lizatko1009
7. jan 2010

to je cierna s modrymi a striebornymi gulickami ja by som skor povedala ze bude vela S05 aj ten co ich predava tak povedal, ze najviac ide ten a uz som nemohla za S09 cakat, lebo surilo. ja som tiez tu u nas ten nevidela, ale zachvilku to prepukne.

petraw
7. jan 2010

aha tak ja som farboslepá 😀 ale aj tak sa mi S05 páči najviac

evitkamalicka
8. jan 2010

petra je otocne, ale da sa dat aj na pevno

bibi13
8. jan 2010

lizatko, šak práve, že som počula, že je kočík lahký atd.. no samé chvály, preto som to riskla.. 18. 1. idem na poradnu, tak snad tam niečo uvidí a potvrdí bud alebo..🙂.. no a mená by boli, ale stále ich meníme.. teraz je Kristína, Klaudia a Jakub, Leo, Samo.. 🙂 no a vyber si..

lizatko1009
8. jan 2010

petraw a kedy ti uz dojde?

bibi urcite budes spokojna s kocikom, ale aj tie quiny sa mi celkom pacia, klaudia je pekne a jakub a samo ee uz je vela tych samoch 😉

zuzuj
8. jan 2010

ten marko tusim pravidelne zabuda nieco pribalit 😀 tak trosku kritiky ked len same chvali 😀
A stale neviem ako to je baby, plastenka citam ze je v cene a ten slnecnik a sietka proti hmyzu kolko stoja???
A ked to spravne chapem tak ten slnecnik sa neda dat aj na vaničku???, lebo ja som to chcela tak cez leto, ze dam striesku dole a dam slnecnik...aby krpaňa mala nezhorela pod strieškou a vetrala sa.

zuzuj
8. jan 2010

aha a este sa chcem opytat tie co uz mate deticky, mate aj autosedacku od Bexy?? ake mate skusenosti, nelieta tam babatku hlava??, kedze tam nie je ten polkruhovy vankus, co drzi hlavu, ci ako sa tomu nadava 🙂
Mne sa vsetko na tom kociku paci, okrem tej autosedacky...

bibi13
8. jan 2010

zuzuj, mark tuším mark o tom už písal, že to je v pohode.. a niekto tu spomínal, že sa to da dokupiť.. ja to neriešim.. uvidím, ked mi to príde a ked tam dam babatko.. ked sa mi to nebude zdať ok, potom budem riešiť.

lizatko, Samo už niekoľkokrát padol ale stále sa nejako vratil..xixix.. a Jakub sa nam tak nejako zapačil obom.. no uvidíme..xi

lizatko1009
8. jan 2010

zuzuj neviem zatial plastenku som nedostala a sietku proti hmyzu mam s prveho kocika a povedal mi ze dazdnik stoji 14€ tej istej farby ako je kocik a da sa dat iba na sportovu cast myslim, lebo na vanicke som nevidela dierku na dazdnik 😉 a v autosedacke mu nelieta hlava on ju uz drzal, ani ho v autosedacke vozit nebudem mne to nepride moc prakticke na spanie v sede pre babo 😉

lucinka13
8. jan 2010

Dievčatá,
tá nová farba S12 je čierny s modro-striebornými kruhmi? Lebo fotka skresluje. Nevideli ste ho náhodou naživo?
A ten S10 je čierny s bielymi kruhmi?

lizatko1009
8. jan 2010

lucinka jj je z modro striebornymi kruhmi teraz by som brala ten 😉 a S010 je cierny so zlto-bielymi kruhmi aj ten je brutal. to by si musela vidiet latky. baby kolko ste dali za kocik?