Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

katka444
11. jan 2010

lizatko vdaka, a co tie brzdy a aretovanie. je to v pohode po 5 mes.? neopotrebuva sa to?

lizatko1009
11. jan 2010

tak toto ti neviem povedat, lebo kocik mame este len od vianoc 😉

katka444
11. jan 2010

jaj tzk, jaze uz pouzivate od narodenia.

luala
11. jan 2010

bibi ten kocik je peknyyy.. ja som objednala tiez zeleny,ale trojkolu...a neviem, ci to neolutujem..trojkolky sa mi moc nepacili, ale s tymi 2 kolesami mi prisla taka normalnejsia..no ked vidim tu tvoju stvorkolu.. 😒

lizatko1009
11. jan 2010

LUALA a neda sa preojednat? od koho si objednavala? mne to ride tazkopadne mat v predu iba jedno koleso.

luala
11. jan 2010

objednavala som cez e-kociky..mna prehovoril moj chlap,jemu sa viac pacila B3, mne B4...ze bude spratnejsi (do auta) a lahsie ovladatelny - aspon co tu pisali niektore baby (vratane marka), co ju uz maju.. no ved uvidime.. 🙂

adovic
11. jan 2010

ahojte, no super tak už ste dnes podostávali kočíky, chcela som sa spýtať ako ste platili - cez účet alebo pri preberaní, tiež si chcem dnes objednať od marka zeleno čierny B3

petraw
11. jan 2010

adovic ja som platila až kuriérovi a myslím, že aj bibi 😉

adovic
11. jan 2010

ale bolo mi po telefone povedané že doprava zdarma je iba pri platbe cez účet, inak je doprava 10 eur, to je dosť nie?

petraw
11. jan 2010

hej doprava bola 10 eur, ja osobne mám radšej takúto platbu, z rúčky do rúčky 😉

mark33
11. jan 2010

ak by niekto chcel vidiet S9 tak je uz v mojom albume a tiez je tam S12 - s modrymi kruhmi 😉

adovic
11. jan 2010

to si všetci objednávate iba na dobierku?

luala
12. jan 2010

adovic ja som platila vcera prevodom na ich ucet, cize dopravu budem mat zadarmo.. nemam vobec obavy, su seriozni a spolahlivi.. takze teraz uz len cakam kedy mi daju vediet termin dodania 😀

bibi13
12. jan 2010

hej, luala má pravdu, aj ked som ja platila kurierovi.. ja to mám tiež radšej.. už som sa poučila.. takže tak.. luala, aj ta trojkolka bude dobra.. neboj..🙂.. aj ked mne sa viac pači 4-kolka.. a aj tá je dobre ovladatelna..

katka444
12. jan 2010

mark vdaka, ta s9 sa mi fakt paci. tuho tuho rozmyslam. a dala by sa odfotit aj sportova cast 😵? tam je nanoznik tiez taky s tymi kruhmi? a kolko trva dodanie, ak by ste prave nemali tuto farbu u vas a museli ju objednat?

zzuzullka
12. jan 2010

mohli by ste mi niekto prosím povedať aká je výška vaničky? niekde som sa dočítal že by to malo byť okolo cca 20cm, je to dosť?

petraw
12. jan 2010

zzuzullka vynička je dostatočne vysoká, nemusíš mať z ničoho strach cca 23 cm 😉

zuzuj
12. jan 2010

mark: ale to je nejaka haluz aspon podla fotiek co mas na e-kociky, je S9 uplne ina ako mas v albume. Nepomylil si sa nahodou, ty mas v albume S8r ako kukam na tvoju stranku.... 😅
Mne sa S8r nepaci. Ale S9 hej....tak aby sa nestalo ked si objednam S9 a dojde mi ten co mas ty v albume...som z toho teraz jelen...
A teda S9 este su alebo???

mark33
12. jan 2010

zuzuj žiadna haluz ale preklep 😀

S09 je v albume Bexa B4 😉

Ak sa ti páči, smelo objednaj 😉

zuzuj
12. jan 2010

aha tak uz som kukla, ale mal si predtym ten S9 v albume B3..ale uz som pochopila, ze to bola haluz 😀 teda preklep 😀
No ja by som objednala, len este ti muzi vsak to poznas..ten moj sa este nevyjadril...

mark33
12. jan 2010

jasne, ved to musite schvalit obaja 😀

janka0025
12. jan 2010

Zdravím Vás. Aj ja som bola dnes na stránke s kočiarmi a zamilovala som sa do B3 a aj B4. Mne sa moc nepáčili trojky ale ked som vicela tie spojené kolieska...booože...nádhera...tak máme teraz dilemu...Je síce možno ešte skoro, nemám za sebou ani tretí mesiac, ale strašne by som ho už chcela mať doma...Myslíte, že nieje blbé objednávať až tak dopredu?
A ešte by som sa chcela opýtať,kde by boli tie kočíky k nahliadnutiu. Je to vôbec možné...Sú niekde vystavené aj v obchodoch?

bibi13
12. jan 2010

jani, ja by som počkala aspon do tripple testov.. a ked bude všetko v pohode, tak smelo.. 😀

janulka04
12. jan 2010

bibi, alebo mark33: ta plastenka na Bexu, da sa natiahnut aj na vanicku aj na sportiak? 😕
dakujem 😵

janka0025
12. jan 2010

Nemyslela som hned zajtra, ale skor tak do mesiaca...joooj, tak by som už chcela mať už všetko...a hlavne bábo...:D

luala
12. jan 2010

janka to ti verim, ja som to mala podobne, ale najpomalsie idu tie posledne tyzdne!! nie a nie sa dockat!! 😅

bibi13
12. jan 2010

mne to teraz momentálne ubieha rychlo.. ale tie posledné budu pomalé, ako napísala luala.. 😖

janulka, netuším, lebo som to neskušala.. ale čo si pamätám podla obrázku, tak hej..

adovic
12. jan 2010

mark33 a ešte jedna nepríjemná otázka riešila sa už aj nejaká reklamácia na bexa 3, ak by sa niečo také stalo to sa musí kočík poslať ku Vám? už tu bola vyššie napísaná otázka či pláštenka pasuje na vaničku aj šport. časť?

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adovic
12. jan 2010

ďakujem mark za ochotu a trpezlivosť, dnes pôjdem asi objednávať