Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

e_kociky
18. júl 2010

@peha81 pár rozdielov sa tu už písalo, ale asi sa ti nebude chcieť čítať celú tému, takže ti ich napíšem do IP 😉

@vladka84 farba je určite vhodná aj pre dievčatko rovnako aj pre chlapca, je to neutrálna farba, ale na takúto farbu ti budú dosť sadať muchy 😖 síce iba k večeru a tiež pred dažďom, ale upozorňujem,.. mali sme takúto podložku do športového kočíka a sadali na to.. farba je taká skôr kiwi

@mishelik tak toto ešte nikto nespomínal 😨 asi je väčšia váha vzadu keď je v sedačke dieťa.. určite na to treba dávať pozor.

mishelik
18. júl 2010

no ano tym ze tam je dietatko tak je vacsia vaha vzadu ale fakt ma to nenapadlo a tak som sa strasne zlakla mala som drztat tu autosedacku a tak ju odopinat ale ja som odopla najprv jednu stranu a obisla na druhu stranu a ked som vypla aj tu cele sa to prevazi.....tak len nech si nato daju pozor a mohlo by to byt aj v navode ako upozornenie.

vladka84
18. júl 2010

luala dakujem, teraz si to uz viem zivo predstavit 🙂 a sadaju vam na neho muchy ako pise e-kociky? 😒

pandrholka
19. júl 2010

vladka84 my máme taktiež ten zelenkavý kočík a veru muchy naň vôbec tak nesadajú ako píše e-kociky....je pravda,že občas naň muška pristane,ale je to len niekedy...večer naň mušky vôbec nesadajú a keď sa blíži búrka resp. nejaký dážď tak tých mušiek ozaj nie je mnoho...my máme chlapčeka a sme velice moc spokojní s tým,že sme si vybrali túto farbu bo u nás v TN letia hlavne čierne,červené,hnedé a šedé kočíky...takýchto sviežich farieb sa vidí velice málo tak nie sme takí tuctoví 🙂

luala
19. júl 2010

@vladka84 co sa tyka much a inej havede, veru sadaju na kocik a dost, dokonca ked ideme cez park, tak nad nasim kocikom tie musky stale poletuju, ale ked chcem niekde malu odstavit a nechat spat, davam sietku pre istotu.. 🙂

@mishelik mne sa to stalo s vanickou u lekara, ked som ju prvykrat odklikla od podvozku, cela sa mi prevazila dozadu, no nastastie som ju zachytila a odvtedy na to davam pozor.. 😲 tiez som sa zlakla..

fukylove
autor
20. júl 2010

ahojte 🙂 babulky, vy odklikavate nieco z konstrukcie a vobec to nepridrzate???? 😕 ja by som nist na ziadnom kociku neodklikla a nedrzala... bez ohladu na to, ci sa jedna o bexu alebo nejaky iny kocik..

a co sa tyka vahy kociky 🙂 sme na sportiaku a najnovsie som sa ho naucila nosit hore/dole po schodoch 😉 cize sportovy kocik cely v celku + Sebko vo vnutri (mame uz isto nad 8kg) a je to neuveritelne, no zvladam to - dvoje schody dole, dvoje hore....
uvazujem ale ze kupim golfky - take, co by sa dali dat polohovat nohy aj chrbatik - na cestovanie to bude praktickejsie ako s Bexou... najma ked chceme ist vacsia partia a nechceme brat vela aut... lebo je neuveritelne, kolko batoziny "potrebuje" male dietatko 🙂 a k tomu aj ten kocik 🙂

marketa137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lizatko1009
21. júl 2010

@fukylove uz v sportiaku? nezda sa ti skoro davat sediet take male babo? ved vanicka bola pekna, ved je polohovatelna 😕

lizatko1009
21. júl 2010

teraz citam, ze maly ma nad 8kg moj maly ma okolo 9kg, nieje to vela? doki nato nic? neze sa urazis, len zda sa mi to vela na 4 mesacne babo.

babykuky
21. júl 2010

@lizatko1009, náš malý má len 11 týždňov a už 6600 g a je to úplne normálne. Ja meriam 180 cm a mm 190 cm, takže má byť po kom veľký. A dobré na Bexe je, že rozmer vaničky je jeden z najväčších, lebo malý už meria 63,5 cm. No rastieme ako z vody 🙂.

@fukylove ja si tiež pridržiavam každú časť pre istotu.

luala
21. júl 2010

@fukylove tiez uz behame na sportaku a supeeer, rozmyslala som nad golfacmi presne kvoli dovolenke, no zatial som nepozerala, ked najdes nieco vhodne, daj vediet - dakujem 😀
s tym prevazenim vanicky sa mi to stalo uplne prvykrat, ked som u dr odklikla vanicku, zacala sa dozadu naklanat, neviem, nejako ma to nenapadlo, ze sa to moze stat 😕 ale rychlo som ju schmatla a odvtedy davam pozor.. vlastne uz nemusim kedze mame sportak.. 😎

cheerlady
21. júl 2010

este sa prevazuje autosedacka,ked je k nej pripnuta ta konstrukcia,aby sa dala pripnut na podvozok,tak bach aj na to 😉

mam jednu otazku-ako mam dat oprat to vnutro vanicky???neviem to odtial dostat,kedze by sa to dalo len vymontovanim tej "rucky" a ta je tam dost napevno priskrutkovana 😒

lizatko1009
21. júl 2010

@babykuky aha tak to je male obrica, 😀 len aby nebol lenivy.

fukylove
autor
21. júl 2010

@lizatko1009 - sportiak sa predsa da dat skoro uplne od lahu - takze v tom problem nie je... co sa tyka vahy, mame 8400g ale nosime uz oblecenie c. 74 - tj maly je aj dlhy ako tyzden pred vyplatou, aj vazi primerane k tomu... lebo on fakt nosi oblecenie na 6-9mes 😉 ma byt po kom, ja mam 175cm, manzel cca 190 😀 a z oboch stran mame vysoku rodinu 😉

a aj ked je taky velky, je ovela sikovnejsi ako deti v jeho mesiacoch, sme boli na chate pred dvomi tyzdnami a kamaratka ma o 14dni starsieho syna, je sice asi o 1,5kg lahsi, ale lenivec, lenivy 🙂 ten nas by uz chcel vsetko 🙂

sportiak si chvalim, najviac sa mi paci ta "odzipsovacia" cast vzadu pri halvicke, ked je velmi teplo, tak ju mame stale dole, ak by tade svietilo slniecko, prehadzujem len plienocku 🙂 ta je fakt na nezaplatenie 😉

janka46
21. júl 2010

Ahojte, trosku som Vas pocitala, ale...kde by sa dal Bexa "obchytat" a omrknuť ...teda myslím, ci mi neporadite nejaku predajnu, kde ich dostat kupit, alebo ste vsetky kupovali len cez net?!? 😕 😕
Vdaka .

cicimon
21. júl 2010

janka a odkial si?

lizatko1009
21. júl 2010

@fukylove ja iem bexu uz predavat

fukylove
autor
21. júl 2010

@janka46 - spravna otazka od @cicimon - Zilina a okolie chodi kukat a obchytavat ku mne 😉

@lizatko1009 - ides kupovat nieco mensie? ci? my isto este ostaneme pri bexe, asi len na dovolenky kupim nieco ako golfac, trosku viac spratnejsie... 😉

lucia20
21. júl 2010

@mishelik my mame tiez bexu, ale nikdy ma nenapadlo odopnut nejaku cast a nedrzat to pri tom..... myslim, ze to riziko je pri kazdom jednom kociku, ale na to predsa uz musia mysliet rodicia dopredu.

cicus13
22. júl 2010

Použitie vajíčka v praxi......Nikino to zatiaľ skúšal iba vo vajíčku 😀 😀 😀

cicus13
22. júl 2010
jiri.stavaric
22. júl 2010

Jak to máte s korbičkou, sporťákem a autosedačkou jsou na podvozku na volno že se viklají nebo drží pevně? Byl jsem kočárek omrknout v tom obchodě olik.cz v Ostravě a tam se mi teda nelíbilo jak to bylo na podvozku uchyceno, že se to viklalo. Navíc tento obchod byl opravdu o ničem tak jako 90% obchodů s kočárky obsluha co nemá o kočárcích přehled nedokáže odpovědět na dotazy. O předvedení každé maličkosti si člověk musí říct... Nevím teda jestli to viklání bylo špatným smontováním v obchodě nebo to u toho kočárku tak prostě je, ale prodavačka to vyřešit nedokázala, takže je to jejich problém že neprodají.

mishelik
22. júl 2010

@jiri.stavaric pokial je to spravne nakliknute tak bez odistenia sa to neda vykliknut asi to nespravne predviedli.

fukylove
autor
22. júl 2010

@cicus13 - jeeeeeeej, gratulujem k drobcekovi - je nadherny 🙂 a kukam, ze mas kocik asi tej istej farby ako ja 🙂
@jiri.stavaric - ako pise mishelik - asi bola chyba niekde v obchode, lebo mne vsetko - ked je spravne nakliknute drzi na pevno... dokonca som to skusala vzdy tak, ze som akoby chcela kocik za vanicku/sportiak zdvihnut... autosedacku sme mali malo na kociku a aj preto teraz uz pouzivame inu 😉
a inak - personal v obchodoch - ako u nas... a je jedno, ci sa kupuje kocik, veci pre babatko, bicykel... vsade robia ludia, co o tom nemaju ani paru 😠

janka46
22. júl 2010

@cicimon som z okolia HC / alebo Trnava, BA/

janka46
22. júl 2010

@fukylove 😵 😵 aha, takze omrknut v obchode namam sancu?? 😕

pandrholka
22. júl 2010

@janka46...ja som z TN,ale moja babina býva desať km od HC....niekedy budúci týždeň sa tam na pár dní chystáme....takže ak by si mala záujem môžeme sa cez IP dohodnúť na nejakom stretku...no Bexa sa v kamenných obchodoch nepredáva...my sme chceli tiež vidieť naživo tak sme ho boli kuknúť u babykuky,ale rovno sme ho pak aj kúpili bo nebolo nad čím uvažovať.. 🙂

fukylove
autor
22. júl 2010

@janka46 - jani, maju ho k dispozicii iba predajcovia - a ti su asi dvaja, traja na SK... ale zatial sa nam tu oplatilo, ze ked sa da, tak si pomozeme medzi sebou 😀 a tie, co mame kocik doma, tak dame obzriet, pochytat, povozit a pod 😀

cinocka
22. júl 2010

a na kolkatke davate prat kocky?? rozmyslam ze hodim dnes do pracky 😉

fukylove
autor
22. júl 2010

@cinocka - ja som este neprala 😀 a budem asi az ked budeme vanicku potrebovat pri druhom... ved sa ani chuda nestihla zaspinit a zaprasit 😀 nechapem... 😉 a sportiak staci pretriet handrou 😉