Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

mark33
17. feb 2010

Baby ked vam prekaza vaha, v-travel sa da objednat aj vo verzii v-travel alu co je odlahcena hlinikova konstrukcia a podvozok ma rovnaky ako warrior

janulka04
17. feb 2010

mark, je nejaky rozdiel vo vyskach tako warrior a bexa? my sme s mm "mali ludia", preto sa pytam 😕

bibi13
17. feb 2010

ak si už vyberiete akýkoľvek kočík, hlavné je, aby poslužil.. ako dufam posluži nám bexa.. 🙂
mark a chlapi nerozhodní nie su? 😀 😀 😀 😀 😀

alenk
17. feb 2010

jasne ze chlapi su nerozhodni, a velmi, moj mi povie, ze vyber si ty, ty s nim budes najviac chodit a ked mu ukazem co som si vybrala, hned ofrfle stylom, vyzera jak z marsu, drahy, lacny, skareda farba.... rovnako nerozhodny ako ja len sa tvari ze nie 😉
jedine bexu zatial neofrflal 😎

ppppp
17. feb 2010

takze warior važi až 17,5???? ☹ to uz je dost teda..

mici111
17. feb 2010

ahojte, 17,5 kg ten warior? fuuu, tak ten by som urcite nechcela..to je straaasne tazke..
mne pride v piatok bexa 🙂 juchuchuuuuu, tesim sa uz na nu 🙂

bibi13
17. feb 2010

mici ktorá farba?

kladimir
17. feb 2010

caute,
chcem sa spytat ci ma e-kociky v bardejove kamenny obchod......a kde?dakujem

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka04
17. feb 2010

no, tak ta vaha teda, nic moc...akoze my byvame na sice len na druhom, ale denne to tahat hore dole... 😝

janulka04
17. feb 2010

asi sa mi osvedcilo stare zname, ze to co ma napadne ako prve, je to najlepsie 😀

mici111
17. feb 2010

bibi, S05, ta zlta..nazivo som ju nevidela, ale na fotkach vyzera pekne..tak som zvedava..

mark33
17. feb 2010

janalka hej vaha je dost podstatny detail 😀
ale ak niekto byva napr. v dome tak mu to nemusi prekazat. Baby tu riesia stabilitu, ze bexa je nestabilna a pritom v tomto hra rolu aj vaha. Lepsie sedi na zemi kocik tazky ako krava lebo ked s nim pohnes tak je tu vahu citit, ak je bexa odlahcena tak sa s nou aj lahsie hybe a potom môze mat niekto pocit ze je to nestabilna 😀

lizatko1009
17. feb 2010

mici my mame S5.

janulka04
17. feb 2010

no, mark, ja som donedavna toto riesit nemusela, kdze sme byvali v dome, no teraz sme v byte....a vlacit niekolkokrat denne hore dole 17 kil, ako sice dobra posilka, ale neprosim si 😝 😀

ppppp
17. feb 2010

tak my teda tiez ostavame verni BEXE 😉 ta vaha je ozaj dost a teperit to na 3 posch. bez vytahu raz dva by zo mna bola kulturistka 😀
Mark33 este keby si bol taky dobry a poslal mi detailnejsie foto tej S11 😅 🙂 budem velmi vdacna

mark33
17. feb 2010

ppppp napis do IP mail

janulka 17 + vaha dietata 😀 usetris za posilku 😀

janulka04
17. feb 2010

mark, ale mm je ako chrustik...to mu nemozem urobit! on sa vzdy postavi na vahu, ze hura, mam o pol kilo viac a vaha ukazuje 57 kil 😀 😀 😀
takze posilka nehrozi... 😀 😝

mark33
17. feb 2010

janulka 😀 😀 u mňa opačne + 10 naviac 😀

emmka3
17. feb 2010

baby, a vaha je dolezita aj ked byvate vysoko na kopci ako my ... fuuu, teraz mam od sestri "tereak" pozicany, bez maleho 18kg, tak vam poviem zacinam to citit, postavicka ako lusk 😀
a co sa tyka stability B3, nie je to aj tak, ze cim sirsia zakladna, rozumej rozchod zadnych koliesok, tym vacsia stabilita? a preto mi nejde do hlavy nedavna diskusia v porovnavani Dexter X3 a Bexa B3, kedze Bexicka ma rozchod 65cm a Dexter "len" 64cm ... hmm? aspon mne to tak pride a povem vam este jedno, porovnavat kociky prazdne je o nicom, vzdy ich treba zatazit a potm skusat stabilitu a tak 😉

mark33
17. feb 2010

emmka tiez si myslim ze dôlezity je aj rozmer zadnej napravy ale aj vaha tam zohra velku rolu. Fyzika nepusti.
😀 Inac bexa ma zadnu napravu regulovatelnu cize si ju vies rozsirit o dalsich 5cm.

emmka3
17. feb 2010

mark, to akoze 65+5cm? tak to je potom este stabilnejsia, nie?

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmka3
17. feb 2010

to je logicke, dakujem 🙂

min45
17. feb 2010

ahojte baby, dopracoval som sa az k tejto teme. precital som si vase prispevky.
mark33 musim ta opravit, v-travel nema hlinikovu konstrukciu v ziadnom pripade, vsetko su konstrukcie v podstate na rovnaky styl, ci je to bexa alebo v-travel. ta vaha ako si spominal warrior je porovnatelna s tymi dvomi modelmi, VAHOVO TAM NIE JE TAKMER ZIADNY ROZDIEL ale kvalitativne a dizajnovo sa warrior neda porovnat s bexou ani v-travelom. to je ako keby si porovnaval bmw s fabiou. warrior je jeden kvalitny, premakany kocik.
bexu neodporucam, uprednostnite v-travel. trojkolesovy v-travel aj bexa su neskutocne odflaknute konstrukcie, hlavne to zdvojene predne koleso, neskutocne zla manipulacia.

janulka04
17. feb 2010

min, si predajca kocikov? 😕

alenk
17. feb 2010

hm, tiez by ma zaujimalo ze ci to zo skusenosti alebo ako vies.

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka04
17. feb 2010

..."trojkolesovy v-travel aj bexa su neskutocne odflaknute konstrukcie"....
mark, a toto by si ako okomentoval? 😕

mark33
17. feb 2010

no ze min45 je predajcom kocikov tako a v-cross a bexu videl len na obrazku 😀

min videl si uz napr. casualplay? tiez ma zdvojene predne koleso, je to viac stabilne ako trojkolka s jednym kolesom, aj trojkolku treba vediet ovladat, ak je niekto zvyknuty na kociky typu "tank" bez otocnych prednych kolies tak sa mu skutocne moze zdat trojkolesovy kocik tazko ovladatelny. 😀