Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

cicimon
4. jan 2011

@julinka2787 dik, bez odklikavania to ani nebudeme davat... skor mi slo presne o tu placku, v akej polohe sa to da najviac zlozit

adusinka
4. jan 2011

Ahojte babenky, No ja vyberam kocik a tento je zatial moj favorit, ani neviem ci chcem este dalej hladat 🙂 Paci sa mi a ma aj dobre funkcie a za tu cenu mi veru nevadia ani tie male muchy co ste tu opisali. Mna by len zaujimala jedna vec, ze ako vypada zlozeny kocik aj s tou sportovou castou, ak by sa vam to niektorej chcelo odfotit budem velmi vdacna.

julinka2787
4. jan 2011

@adusinka zajtra odfotím a hodím sem jo? dnes už hrkotať s tým nejdem. :D

adusinka
4. jan 2011

@julinka2787 Dakujem, super si zlata 🙂

julinka2787
5. jan 2011

@adusinka tak nech sa páči. je to pre väčšie kufre. ale každý kombík to zvládne určite a možno aj sedany s väčším kufrom. 😉

josie3331
5. jan 2011

a renault scenic? ak teda poznas ake velke auto to cca je...

julinka2787
5. jan 2011

tam by to podľa mňa malo vojsť. ale treba vyskúšať aby si si bola istá. 😉

adusinka
5. jan 2011

@julinka2787 Dakujem, vypada to tak, ze aj donasho kufra by sa to mohlo zmestit, mne ide hlavne o to ze ci by mi to takto zobrali do lietadla, nemate s tym niekto skusenost???

julinka2787
5. jan 2011

@adusinka nemáš začo... no s lietadlom ti neporadím. to netuším. 😒

janulka88
5. jan 2011

ahojte, chcela by som vas poprosit ci by ste mi nevedeli poradit ci mozem niekde kupit ulozny priestor pod kocik bexa3,ten kocik je super, len mi ten ulozny priestor velmi chyba. dakujem

pipka
5. jan 2011

@janulka88 ale ved ten kocik ma kosik pod kocikom, ty ho tam nemas? 😕
a este sa k tomu da aj nazipsovat ta kocikova taska 😉

pipka
5. jan 2011

@josie3331 my mame xsara picasso co je obdoba scenicu a vojde v pohode 😉

denne73
5. jan 2011

@janulka88 ahojki ja ti rozumiem . Aj mne sa zda ten košik pod kočikom moc maličky . No inak veľka spokojnosť .My máme bexu 3

janulka88
5. jan 2011

no ved ja ho tam nemam vobec, nedostala som ,a dnes som v meste videla jednu pani a ona ho tam mala....

mici111
5. jan 2011

@janulka88 no to je divne, ze ho tam nemas..kde si kupovala bexu???
inak mne sa ten kosik uz trha 😠 no comment..

janulka88
5. jan 2011

ja som si ho objednavala cez internetovu stranku SVET KOCIKOV, ale keby sa dalo tak by som si ho dokupila, aspon na nieco lahsie do neho polozit

mici111
5. jan 2011

@janulka88 teraz som pozerala na stranku..kosik by si tam mala mat! zavolaj tam..urcite..asi ti ho zabudli pribalit...nekupuj ho..ja by som tam spravila bordel...

janulka88
5. jan 2011

aj ja som tam teraz pozerala, ale ja som si ho objednavala tek pred tromi mesiacmi.a vtedy tam nebol, tak preto som chcela vediet ci sa to neda dokupit, a da sa to aj nejako odopnut z tej konstrukcie?

mici111
5. jan 2011

@janulka88 hej, da sa odopinat..no to je divne, ze to predavaju bez kosika.. 🙄

pipka
5. jan 2011

@janulka88 ten kosik musi byt sucastou kocika, mala by si to dostat, ak nie, ziadaj zlavu z ceny. ja som tiez kupovala kocik este v juni a mam ho tam 😉
@mici111 inak aj mne sa uz jedna strana odtrhla 😠 ale nastastie sa mi to podarilo cele obsit takym kozenkovym pasom a na to som nasila tu slucku, co sa cvokmi pripina na konstrukciu. 😝 lebo ta slucka je pevnejsia, ale ten lem je nejaky slaby a ten sa para 🙄

pipka
5. jan 2011

mne inak co sa velkosti tyka ten kosik celkom staci, 😉 ale co sa pristupu tyka, by to mohlo byt nizsie...a to mam len vanicku, pri sportaku je to este tazsie 😒

mici111
5. jan 2011

@pipka hej presne..pri vanicke bol pristup do kosika v pohode, ale teraz ked mam sportak, tak je to des..a dobre som nastvana, ze sa to para..musim to kuknut a nejako zasit tiez..chjoooo 😠

babykuky
5. jan 2011

@janulka88 ak ťa presviedčali, že to nie je súčasťou kočíka, tak ťa ťahali za nos. Kočík Bexa sa predáva s nákupným košíkom automaticky ako aj taška na rúčku. Jediné doplnky čo sa dokupujú je slnečník, sieťka a fólia. A nezáleží na období kedy si ho kupovala, pretože s nákupným košíkom sa predávala od začiatku.

adusinka
5. jan 2011

Ahojte, este ma napadlo, nechystaju sa nejake vylepsenia na bexu??? Citala som tu volaco o kozienke na rucku, od kedy to bude???

fukylove
autor
6. jan 2011

@adusinka - asi zavisi od spolocnosti... my sme v novembri leteli do Londyna, Ryanerom... nizkonakladovym letom... ja som brala golfac. no boli tam mamicky, co mali klasicke kociky, 2kombinaciu a mali spodok zvlast a sportovu cast zvlast a potom aj sportove kociky, co boli zlozene ako Bexa... takze jednoznacne odporucam zistit pred odletom... v podmienkach Ryaner mali, ze sportovy kocik/bugina.... a dokonca cestou tam leteli s dvojickami, ktore boli este vo vanickach - mali cca 4 mesiace... a ani s ich kocikom nebol ziadny problem... a to obe cesty bolo lietadlo doslova natrieskane 😉

co sa tyka "kosika" pod kocik... mne sa zacal parat tiez, ale uz davnejsie, no je pravda, ze ja som v nom nosila cele nakupy, hlavne tie tazsie veci... ja som to iba obycajne prisila, akurat bavlnkou na vysivanie, aby to bola pevnejsia nit a odvtedy s tym nemam ziadne starosti... co sa tyka pristupu... ja mam golfac a tam sa do kosika nedostanem inak iba ak Sebik sedi... je to jediny pristup.. a taky isty pristup ma aj kocik, co mame u mojich rodicov a co ma moja sestra... s tym co ma Bexa som max. spokojna...

pipka
6. jan 2011

s tym kosikom to je teda nedoriesene asi u vsetkych sportakov...alebo teda u vacsiny, najma ked je v lahu 😒
ja mam aj golfac PP a tam je to o mak lepsie, lebo sa da do kosika nakladat zboku a je o trosku vacsi ako ma bexa, ale nie ovela 😉

pipussa
6. jan 2011

ahojte
chcem sa opytat, ci sa vam nezda male to madlo na kociku
ja pouzivam sportak a ked nasadim madlo, tak maly sa mi tam dost tlaci...tlaci ho to na nozickach
( teraz nemusim to madlo pouzivat, ale na jar urcite budem... a neviem ci nebude maleho tlacit,)
pouzivate ho niekto ?

pandrholka
7. jan 2011

@pipussa ja madlo používam aj teraz v zime nakoľko drobec nie je pripútaný bo mám ešte starý fusak po mne a vôbec som si nevšimla,že by malý nemal dosť priestoru...asi máš väčšie dieťa ako ja 😀

cicus13
7. jan 2011

Baby nemáte niektorá problémy pri odklikávaní vaničky či čohokoľvek ? Mne sa jedna strana akoby zasekávala.....keď odkliknem jednu ani za ten svet mi nejde druhá 🙄 a keď zmením polohu zaklikne sa aj tá prvá a som tam kde som bola 😠

andrejka77
8. jan 2011

@cicus13 no to sa aj mne presne stávalo ,furt som zo sebou nosila škrabku na zemiaky 😀 😀 a stým hrotom som to ak sa mi tá jedna strana zasekla naspodku ta tyčka od klikla.ak chapeš čo myslím ,teraz už je to v pohode už sa nezasekáva asi to trebalo rozbehat 😉