Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

e_kociky
13. aug 2010

@radka1188 ja dúfam že hore už nepôjde.. v porovnaní s inými kočíkmi tá cena je trochu vysoká 😒

lizatko1009
13. aug 2010

@hhenike ukazoval ti fake...

gabikab
13. aug 2010

Babulky nema niektora z vas Bexu S9 a S12 v albume??? Neviem sa rozhodnut 🙂

romy31
13. aug 2010

@gabikab S9 má myslím ropravocka 🙂

perfe
13. aug 2010

@lizatko1009 @hhenike no fake to nebol lebo fake ma vyssiu vahu a original nizsiu nie opacne🙂 ;)

fukylove
autor
13. aug 2010

@bibi13 - my sme boli v sportiaku uz ked mal maly 3,5mes, lebo bol dlhy ako tyzden pred vyplatou 😀 co je vlastne stale... teraz uz chodime vonku skor v golfaci, je to praktickejsie... ked uz sme ho kupili... a tym, ze sa da dat sportiak bez mala do lahu, tak je to v pohode 🙂 malemu sa v nom pacilo, najradsej si vyklada nohy na madlo 🙂

@hhenike - kocik ma spolu tak ako pises - podvozok cca 8,5 - 9kg + vanicka, resp. sportiak k tomu...

nice202
13. aug 2010

naco by dakto falsoval uz aj tak lacny kocik. nerozumiem tomu. mozete mi to vysvetlit?

beuska1986
13. aug 2010

Ahojte kocky,kamoska zhana Bexu,ale chce ju vidiet nazivo.Viete mi poradit kde si ju moze ist obzriet v Ba?dakujem

maca77
13. aug 2010

@gabikab my máme S12... nemám v albume, tak aspoň tu dávam foto

lenkaras18
13. aug 2010

@bibi13 Bibi to ste bexu kúpili komplet tak ako máš na foto ?ty máš taký vkus tušim jako ja bo tú bexu by som chcela presne v tej farbe🙂)))síce ja mám na kočík ešte čas som na začiatku 13 týždna ale s tej bexi som nadšenáááá

lizatko1009
14. aug 2010

ved to sa uz tu riesilo, ze na blsaku su falosne bexy 😉
@perfe nemusis sa registrovat na novo, pis zo svojho 😅

cicus13
14. aug 2010

Tak u Nás kočíkovanie na 1 zatiaľ veľká spokojnosť 😉 akurát drobcovi sa nepáči keď stojím 😀 😀

perfe
14. aug 2010

@lizatko1009 Preco na novo akeho svojho ? vsak ten nik uz mam vyse roka :D :D :D asi si ma s niekym milis :D :D
Ja som cital ale nic take som tu nenasiel zeby niekto pisal ze su falosne. Ja mam alu-cross kupeny odtial bol som pozriet aj tie ospevovane bexi. a opytat sa co je na tom ze su falosne . predavac mi ukazal aj fakturu priamo od vyrobcu🙂🙂🙂 tak ked toto je falsona tak uz potom neviem :D:D:D

lizatko1009
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perfe
14. aug 2010

@lizatko1009 ta komu sa to cele chce citat :D :D :D 85 stran🙂🙂 aj 10 stacily :-P
Nebavy ma tu vypisovat ale ma zaujalo co si pisala a odkial si na to prisla.
Tak na prechadzke som sa tam zastavil po slnecnik a som sa opytal.
Ta bexa je strasne podobna tomu mojmu. Dokonca aj trojkolku ma tak isto riesenu ako ALu-cross
no konstrukcia sa mi paci na mojom viac🙂🙂

lizatko1009
14. aug 2010

@perfe ale nieje original ta bexa z blsaku

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lizatko1009
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka888
14. aug 2010

@lizatko1009
ja som kupila BEU na blsaku a ma vsetko co ma mat ako na fotkach na nete. aj konstrukciu, aj oznacenie

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lizatko1009
14. aug 2010

@detskekociky o tom kamennom som pocula, ale ze predavaju aj fake, ale ja sa nestaram, ze kto.

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lizatko1009
14. aug 2010

@detskekociky tak to boli asi tie myslene bexy 🙂

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janaspa
15. aug 2010

@e_kociky chem sa opytat na porovnanie kociarov Bexa B4 a Baby smile Neo, resp. Baby smile V-max, hlavne co sa tyka rozmerov vanicky, vahy a tak celkovo. dakujem.

bibi13
15. aug 2010

@lenkaras18 hej hej, komplet sme kupili tak ako je na foto.. je krásna.. 13tt?? no vidíš, kým porodíš môžem ti predať svoju bexičku..🙂. .srandujem.. ale ked malý vyrastie plánujem predať a pre druhého drobca kupim bexu ale v inej farbe..🙂

@fukylove tak dnes ideme na prechádzku v športiaku.. som zvedava.. môj drobec vyzerá v tej vaničke ako obrík... 😀 😀 😀

lucia20
15. aug 2010

baby, nemate nahodou odfotene deticky vo vanicke??? ja tam nema koho picnut... :D z okolia nemame take malinke babatko. chcle by som to vidiet. to len nahodu.

pipka
15. aug 2010

@lucia20 luci no malinke babatko som nezohnala...ale moja raťafajka sa tam natrepe kazdy den a chce tam hajat 😅 😀
podotykam, ze ma dva roky a 96 cm!!! 😅