Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

kiakocikovsvet
27. apr 2013

@terezkalh vyberte vnútro vaničky a tak na jednej aj na druhej strane sú kovové držiaky, tieto musíte dvihnúť a vanička je zložená, prvý krát idú ťažko takže sa trochu potrapíte, až si neporadíte pošlite tel. kontakt a poradíme

jenny316
15. máj 2013

@katuska_za ahoj akurat citam ze pri prvom dietati si mala bexu bx4,ako si s nim bola spokojna?

katuska_za
16. máj 2013

@jenny316 ja som bola maximalne spokojna, je to velmi dobry vyber na tu cenu 🙂 mala vsetko co som od kocika potrebovala, jedine co sa mi nepacilo bola brzda, ktora bola od vyroby blba a nanoznik na sportaku celkom dobre nesedel, ale ten sme ani nepouzivali... inak uplne super kocik, velky a priestranny....

kiakocikovsvet
16. máj 2013

@jenny316 skúste si pozrieť nový model BEXA Fashion

jammiii
17. máj 2013

Ahojte. Chcem sa spytat do akych aut vam vojde kocik bexa?

marikac
17. máj 2013

@jammiii golf, daewoo kalos

jankastubka
17. máj 2013

@kiakocikovsvet tiez som mala problem so zlozenim vanicky, kedze drziaky sa za tu kovovu cast na spodkuvanicky nedali dat, nakoniec sme to vyriesili tak, ze sme vzdy drziak na jednej strane vybrali, tak posunuli za kovovu cast a potom nasadili naspat. Tiez to slo tazko, ale aspon to vobec islo.
Otazne ale je, ci je to urobene spravne, lebo teraz ten kovovy drziak riadne napina tu latku na vanicke, a bojim sa aby sa to pri pouzivani nezacalo trhat.

mirellka
28. máj 2013

ahojte viete mi prosím poradiť ako sa montuje strieška na vajíčko - bexa ...

kaprkapr
12. jún 2013

@kiakocikovsvet dobry den,my mame Bexu B4X a aj my sme mali trosku problem so zlozenim vanicky,lebo tie kovove konstrukcie nesli prestrcit,za tie zarážky,ale nakoniec sa to manželovi podarilo,takže všetko by malo byť v tomto smere ok.mam ale taky mensi problem,ked som tam potom naspat prizipsovala tu vlozku,tak je mensia ako vanicka a matrac sa v nej krčí.ale pokial si dobre pamatam,tak najskor sa ma prizipsovat to vnutro a potom vlozit matrac,len mi to nejako nesedi.dakujem

heni3
8. júl 2013

ahojte,chcem vas poprosit o radu.Neviete mi niekto poradit kde by sa dali v okoli Nitry kupit kociky Bexa B4,alebo Bexa B4x, pretoze by sme ho chceli pred tym ako ho kupime najskor vidiet a v Nitra sme zial nenasli ziadnu predajnu,kde by mali taku znacku kocikov,,zial iba na internete.Dakujem velmi pekne za pomoc

mariova99
12. júl 2013

@heni3 V Nitre som ho nevidela, ale majú ho v Hlohovci v predajni Aladin.

alenk
12. júl 2013

zdravim, chcela by som vychvalit bexu 🙂 pred tyzdnom som vytiahla vanicku (odlozena 2.5roka), celu rozobrala a oprala, no ta je krasna 🙂 ako nova 🙂 no, to len tak, ze ma to potesilo, pekny den

gp2000
14. júl 2013

kto kupi bexu4???vzor s kruhmi,kuk foto v mojom bazariku 😉 🙂 😀

heni3
15. júl 2013

@mariova99 Dakujem

jankastubka
25. júl 2013

Prosim vas ako ste rozoberali striesku vanicky, aby isla oprat ta latka, co je po bokoch.

palesandra
29. júl 2013

Ahojte,aky je rozdiel bexa b4 a b4x ? Su v novsich typoch nejake vychytavky oproti prvym starsimtypom?

mkuki
29. júl 2013

Zdravím vás všechny máme Bexa B3 a jsem maximálně spokojená, korbička prostorná, konstrukce kočárku kovová nikoli hliník... a sporťák prostorný, Nyní je už malá velká a tak budu kočárek prodávat, celou trojkombinaci (korba, sporťák, sedačka s adapterem.)

https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/5f6y/tr...

srsnovana
8. sep 2013

Chcem sa opytat ci mate skusenost s Bexa b4 ci tam neni mala vanicka..Dakujem..

cicimon
8. sep 2013

@srsnovana vanicka je rozhodne jedna z tych vacsich

srsnovana
8. sep 2013

Ano lebo sa mi zda mala tak dakujem...a si snim spokojna ja chcem bexa b4 blue green dufam ked ho objednam budem snim spokojna

stabel84
13. sep 2013

My mame Bexa Fashion. Som s nou maximalne spokojna. Splna vsetko moje poziadavky. Farba vobec nevybledla ani po narocnom slnecnom lete. Vanicka je jedna z tych vacsich, aj ked porovnam ostatne, tak je urcite vacsia. Takze ja Bexu odporucam. Ale urcite zavisi aj od "stastia" na vyrobne vady. Poznam aj ine negativne skusenosti.

kandrea
13. sep 2013

@stabel84 prosím ťa nie je tá vanička veľmi úzka?...myslíš že by bol tento kočiarik vhodný aj na zimu?...naobliekané bábo+fusak...a ako športová časť? je tiež dostatočne veľká a dobre sa s ňou manipuluje? nie je kočiarik ťažký?...ďakujem

cicimon
13. sep 2013

@kandrea moja bola vo vanicke do 9mes, aj s fusakom a uplne v pohode si aj pospala, urcite to nie je uzky kocik

srsnovana
14. sep 2013

Co hovorite na novu bexu roxy 2013???neviem sa rozhodnut medzi bexa b4 a touto novou...

stabel84
14. sep 2013

@kandrea Ahoj. Nie nie je uzka. Urcite ale zavisi aj od velkosti babatka. Je rozdiel, ci je tam 8 kg vo fusaku alebo 5 kg vo fusaku ale na sirku je v pohode. Co sa tyka sportovej casti, ta je fakt velka. Moja ma 6 mesiacov a este ju nemozem dat do sportovej casti, lebo je tam stratena. Ale moja ma 6 kg. Zas ine deticky v jej veku maju aj o 2-3 kg viac. Kociar je jeden z najlahcich, ja mam odlahcenu konstrukciu, vazi aj s vanickou 12, 5 kg +-. V porovnani s inymi to je super.

stabel84
14. sep 2013

@srsnovana mam pocit, ze vo funkcnosti a konstrukcii je to to iste, co Bexa Fashion rozdiel je len vo farbenych kombinaciach, co je novinka. Predtym boli len jednofarebne. Ale mozno je tam aj nejaka ina inovacia.

jennyska
9. okt 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Bexa a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 🙂

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/kocarky-bexa/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 😉 Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂
Janča

slavuska1234
9. okt 2013

bexa je v pohode kocar... priestranny lahky.no do mensich vytahov sa to tazsie dava bo kolieska sa osuchaju troska ale tak mlozno len u nas su take. Ale odporucam tuto znacku. 🙂

lucinkaa26
6. nov 2013

@srsnovana - ja som videla Bexu Fashion 2013 aj 2012 a ešte jeden starší typ, sú tam vychytávku tuším ohľadom farieb a trošíčku váha, ale ináč stále rovnako 🙂 Ja som objednávala akurát v pondelok, už ho mám na predajni, tak sa vytešujem 🙂

jardiniere
28. dec 2013

kúpili sme bexu b4x, sklamaná som z vajíčka, strieška je taká nadoriešená, upevňuje sa len tým, že plast na ktorom je natiahnutá,tak jeho konce sa zasúvajú do dierok (veľmi nešikovne, silovo), strieška sa nedá zložiť a už sa mi podarilo to aj nejako poškodiť pri zasúvaní toho plastu, zrazu sa mi tam objavil polystyrén, nejak mimo som to musela pichať alebo čo.Čiže stále keď tam budem chcieť dať bábo to budem musieť riešiť aby mi strieška nezavadzala ..