Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

babykuky
26. okt 2010

@palesandra ja som s nimi behala aj po lese aj po štrku a absolútne sa s nimi nič nestalo...

e_kociky
26. okt 2010

@cicimon o penovú ručku sa nemusíš nijak výnimočne starať 🙂

@palesandra na všetkých kočíkoch sú plastové disky.. nie sú s nimi žiadne problémy... občas sa pri prílišnom prefúkaní kolies disky rozchádzajú takže treba dávať pozor aby si koleso zbytočne neprefúkala, a tiež keď niekto chodí na slabo dofúkanom kolese tak sa z kolesa zvykne urobiť "osmička"..
Ak sa ale budeš o koleso starať, potom s ním nebudú žiadne problémy..

gabikab
28. okt 2010

Ahojte maminy a buduce maminy 🙂 Mala som vybratu Bexu B3, ale uz som totalne na pochybach, kedze sa mi pozdava aj V-cross od Baby world. Fakt sa neviem rozhodnut ☹ Mate niektora skusenosti aj s V-crossom?
A este ma zaujima, kdesi vo fore som sa docitala ze kolieska na Bexe B3 sa odlisuju od koliesok Bexy B3 2010? Jeto pravda a ak ano, tak v com je rozdiel. Dakujeeem.

denne73
29. okt 2010

Ahojte dievčata. Boli sme rozhodnutý preAtlantic Espiro, ale keďže sa na nom neda na šport.časti prekladať ručka tak sme sa rozhodli pre Bexu. NO nevieme či je lepšia B3 alebo B4. Viete mi niekto poradiť??? ďakovam

babykuky
29. okt 2010

@denne73 je to ťažko povedať. Ja som skúšala oba typy a aj tak som sa rozhodla pre B3. Je to o zvyku.

fukylove
autor
29. okt 2010

@gabikab - ak sa nemylim, tak na novej bexe su "nizkoprofilove" kolieska... uz sa to tu niekde spominalo... ze su to vlastne nafukovacie kolieska ale bez duse... a skor otazka pre predajcov, ci sa da nova bexa aj so starymi klasickymi nafukovacimi kolieskami 😉

@denne73 - na Bexe sa tiez neda preklapat rucka, ale da sa jednoducho "prehodit" sedacka, dokonca ja uz mam aj skusenost niekolkokrat s mojim desatkilovym zivym "zavazim" a aj napriek jeho vahe je to raz - dva... co sa tyka B3 a B4 - ako pise @babykuky - je to o zvyku, mozno vkusu co sa ti paci viac 😉 ja mam B3 a som max spokojna 😉

fukylove
autor
29. okt 2010

@gabikab - este som zabudla - mozno by sa oplatilo pozriet ci tu nie je aj nejaka diskusia o tom druhom kociku a porovnat... osobne - kamaratka ma ten, co pises a mne sa zdal rovnaky ako Bexa, resp. velmi podobny... 😉 akurat som si vsimla, ze vozenim v aute ma vykryvenu striesku na sportaku... 😉

babykuky
29. okt 2010

konštrukcia na bexe je rovnaká ako aj bola len je na výber z dvoch typov koliesok. Musím Vás však vyviesť z omylu nové kolieska sú tak isto s dušou, len sú nízkoprofilové (užšia pneumatika).

mp4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babykuky
29. okt 2010

@mp4 ja mám tiež B3 a vôbec mi nepríde nestabilný, je to naozaj o pocite. Skús si ich vyskúšať a až sama sa rozhodni 🙂

fukylove
autor
30. okt 2010

@babykuky - sa ospravedlnujem, asi som nieco zle pochopila - jedno je iste, su to uzsie kolieska ako tie, co mam ja 😀

@mp4 - ja mam tiez B3 - a ako sama tvrdim, ked sa clovek nauci soferovat, nevidim problem... a veru kocikuju vsetci v rodine a nevedia si vynachvalit... pri schadzani a vychadzani na obrubnik si davam akurat vacsi pozor, ale to som si davala vzdy - aj so 4-kolesovym kocikom mojej sestry ci s tym obyc, co mame u nasich 😉 takze nie, nezda sami nestabilny, kocikuje sa mi s nim super 🙂 a aj ostatnym clenom mojej rodinky 🙂

babykuky
30. okt 2010

@fukylove presne tak ako píšeš...môj názor je ten istý!!!

pandrholka
1. nov 2010

ahojte....prechádzame na šporťák,len máme trošku dilemu ako vyriešiť nánožník, bo keď sa dá celý kočík do polohy ležmo tak ten nánožník na spodu pak odstáva a po bokoch je potom fuga...nie je tu niekto kto to už poriešil?!?!?...ocením každú radu 🙂

krish
3. nov 2010

Ahojte, ja mam tiez otazku, mam BEXU B4 S12 a vsimla som si ze na vanickach mate vsetky taku tu ministiesku proti slniecku alebo ako to nazvat, tam pri tej fuge na prenasanie. preco ju tam ja nemam? ☹ ☹ ☹ ☹

pipka
3. nov 2010

@krish na hlbokej vanicke ju ani ja nemam 😒 len na sportaku 😉 a mam B4 S09

krish
3. nov 2010

@pipka ale preco??? vsetky kociky bexa co pozeram to tam maju 😠 😠 😠 hmmmmm

pipka
3. nov 2010

fakt? 😕 ja som si to nikde nevsimla 😒

pipka
3. nov 2010

normalne som teraz bola kuknut na kocik, ci som si to len nevsimla...ale ja to tam tiez nemam 😕 😕 😕 to tam ma byt? 😕

krish
3. nov 2010

kamarátka má presne tú istu bexu ako ja len ona to tam ma a ja nie. alked si kuknes fotky aj na e-kociky.sk bexy tak to tam je. hmmmmm 😖 😕

krish
3. nov 2010

@pipka pozerala som si teraz fotky v tvojom albume ze ci tam nahodou nemas odfoteny kocik ale ked si kuknes ten co mam v albume tak aj ten to tam ma. ja nie aha - kuk 🙂

pipka
3. nov 2010

no ja to tam tiez nemam...aha 😒

pipka
3. nov 2010

teraz som pozerala, ze na tych fotkach co ma v albume babykuky to je 😖

krish
3. nov 2010

@pipka tak aspon viem ze nie som sama co to tam nema, asi boli vyrobene 2 druhy vaniciek alebo co... ale tak hneva ma to trosku 😖

pipka
3. nov 2010

@krish no keby si to nespomenula, tak ma to ani nenapadne
😅
inak mne to akoze ani nechyba...lebo proti slnku to aj tak nepomoze a my tam mame zavesene hracky, tak by mi to akurat zavadzalo...a proti slnku mam slnecnik 😎

krish
3. nov 2010

@pipka my slnecnik nemame a ked posadim maleho vyššie akoze podvihnem pod nim ten matrac a keby tam ta strieska bola tak by to trosku pomohlo. ale akoze jasne, svet sa nezruti len ma zaujimalo ze preco to tam nemam. som ako male decko 😀 ona to ma aj ja to chcem, najma ked kociky mame rovnake 😉

pipka
3. nov 2010

@krish 😀 😀 😀 ano ano chapem 😀 a keby si to tam mala, tak to zastrcis a nepouzivas 😅 ale hlavne, ze to mame 😀

krish
3. nov 2010

@pipka ale ma to jednu vyhodu, aspon si teda tie kociky nepopletieme ked uz 😀 😀 😀 😀

nika147
3. nov 2010

@gabikab ahoj, ja mám novú bexu b3 2010 s tými novými kolesami, pretože tie staršie sa mi zdajú byť malé a rozdiel je asi taký, že tie na novej bexe 2010 sú 5-lúčové, väčšie, nízkopofilové a tie staršie 3-lúčové,hrubšie...

pipka
3. nov 2010

@krish no vidiiiis, vymysliet si ospravedlnenie je niekedy dolezitejsie ako riesit preco nam nieco chyba 😀 😀 😀 😀

cicus13
3. nov 2010

@pipka
@krish
ani ja to tam nemám 😀 😀 😀