Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

cicimon
6. aug 2010

@janaspa bexa je velky kocik, fusak sa tam podla mna v poho zmesti

fukylove
autor
6. aug 2010

@janaspa - ako sa tu pise, vanicka je jedna z vacsich... ono dost zavisi od babatka... a jeho rozmerov 😉 napr. my mame len 5mes no nosime oblecko 74 a vazime 8,5kg, tj vanicku uz nevyuzivam... ale co som pozerala sportiak, ked sa da nanoznik, tak mam pocit, ze je tam este mensi otvor dovnutra ako vo vanicke 😉 takze ja by som sa nebala, aj keby bolo potrebne vo februari, marci menit vanicku za sportiak 😉

janaspa
6. aug 2010

@cicimon Diky Monci🙂

cicimon
6. aug 2010

@janaspa moja ma 4mes, 5,3kg a 62cm....a stale je v kociku dost miesta, takze keby bolo zimne dieta, myslim ze fusak by sa zmestil....ale ako hovori fukylove, je to individualne podla dietata - ale ak sa nezmesti do bexy, tak do inych uz vobec 🙂)

majinka85
7. aug 2010

Ahojte citam ze sa vam celkom kociar bexa pozdava. JA som sa tiez rozhodla,ze si ho idem kupit.Neviete mi poradit kde sa da kupit,alebo z akej stranky ste ho vy objednavali?Dakujem

cinocka
7. aug 2010

@majinka85 - ahoj, ja konkretne cez e-kociky 😀

majinka85
7. aug 2010

no lebo ja co som pozerala tak cez vasekociky to vyjde lacnejsie tak preto sa pytam

cinocka
7. aug 2010

@majinka85 - tak ked lacnejsie, tak nevahaj 😉 😉

oxana1010
7. aug 2010

@jiri.stavaric dakujem za radu ale súhlasím s tebou ten kočiar je fakt nič moc

oxana1010
7. aug 2010

@danu ja som sa tu prihlásila, aby ste mi pomohli vybrať kočiar v dobrej kvalite a cene, tak až sa spomenie firma kde ho nájdem je to pre mňa veľká pomoc

majinka85
7. aug 2010

@cinocka a si s tym kociarom spokojna???

lenkaras18
7. aug 2010

ahojte baby ,viete mi poradit kde by som kupila kočík bexa b4?ja som z malaciek a čo som našla predajnu je v košiciach.dakujem za obpovede.)))ň

oxana1010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkaras18
7. aug 2010

@oxana1010 dakujem oxanka omrknem to 🙂))

cinocka
7. aug 2010

@majinka85 - ja pouzivam zatial len vanicku a max. spokojnost 😉

svetkocikov
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majinka85
7. aug 2010

@cinocka A kolko si za nu zaplatila???

cinocka
7. aug 2010

@majinka85 - fuha...tusim ze 290 evri za kompletku 🙂 mozem Ti pozriet fakturu, ale az zajtra 🙂

lelagula
8. aug 2010

@e_kociky mozete mi prosim napisat aj IP kde na zapadnom slovensku sa da pozriet kocik Bexa B4?byvam pri Trnave dakujem 😉

babykuky
8. aug 2010

@majinka85 ja skúšam Bexu 3 mesiace a nešetrím s ňou. Mám B3 a behám s ňou kade tade. Aj po hore. Ja môžem len odporúčať.

fukylove
autor
8. aug 2010

@babykuky - suhlasim s babykuky... nasa bexa tiez dostala zabrat poriadne, teraz skor uz golfacujeme... 😉 kedze som leniva a nechce sa mi stale natahovat hore - dole s bexou... ale tiez som prisla na to, ze na Bexu a jej kolesa nemam dopustit... lebo s golfacom sa castokrat chodi priserne, do terenu su isto lepsie velke gumenne kolesa 😉 keby este zacali bexu vyrabat ako golfac 😀 to by bola vec 😀

majinka85
8. aug 2010

dievcata vajicko je autosedacka?Alebo su to dve rozdielne veci.

lucia20
8. aug 2010

@majinka85 ano, to je ta najmensia autosedacka...

majinka85
8. aug 2010

ma niekto skusenost s nakupovanim cez vasekociky.sk???

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
e_kociky
8. aug 2010

@detskekociky je to štandardná cena akú určuje výrobca.. pod túto cenu sa predávať momentálne nesmie 😉

babykuky
8. aug 2010

to je cena bez príslušenstva cena s príslušenstvom je stanovená na 362 € presne

alenk
9. aug 2010

ahojte, viem ze sa to tu riesilo, ale neviem to v rychlosti najst, na kolko maju byt nafukane kolieska bexy?

pipussa
9. aug 2010

aj ja som to zhanala... a je to napisane na kolesach...
tusim 0,6 bar

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz