Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babykuky
26. feb 2010

Mylné informácie z našej strany sa tu nepodávali, na obrázku je farba S4 svetlá ,ale v skutočnosti je tmavá a to je jedno z akého dôvodu. A vo všeobecnosti ,každý monitor alebo fotografia farby skresľuje, preto Vám navrhujem, že najlepšie riešenie ako si to overiť je proste vidieť farbu naživo(je to však každého osobná vec). Murinka sme radi, že patríte do skupiny nadšencov Bexi a veríme že budete spokojná. 🙂 Mark33, prosím Vás prečítajte si stranu 40, pretože ja nikde nepíšem, že farba S4 je skreslená, ja tvrdím ešte raz, že farby vo všeobecnosti sú skreslené a je lepšie ich vidieť naživo.

bibi13
27. feb 2010

dosť hadok..

sonatr
27. feb 2010

konkurencia to je svina 😀

ale babykuky nema taky prehlad ako mark lebo aj ked som s nou ja pisala cez IP tak nevedela aku farbu chcem - chcela som ciernu s modrymi kruhmi a ona si to mylila s S10 😒

babykuky
27. feb 2010

Milá sonatr, samozrejme je to Váš názor. Bohužiaľ, podľa mňa je to trošku inak. Možno ak si prečítate IP medzi nami ešte raz, rozhodnete sa napísať sem skutočnosť.

sonatr
27. feb 2010

no babykuky vy sama ste mi do IP ponukli ze mi dodate bexu a ak vam napisem ze chcem ciernu s modrymi kruhmi a vy mi napisete ze je to S10 tak nie je co pisat alebo citat., taky sok by som zazit nechcela ze si zaplatim za jedno a dostanem druhe... nakoniec som sa rozhodla pre tako warrior a mimisk co to predava aj vie co nuka takze radsej som sa obratila na odbornika 🙂

babykuky
27. feb 2010

milá sonatr, asi ste si IP nečítali poriadne a stále si stojím za svojím predchádzajúcim vyjadrením, dúfam že budete s kočíkom spokojná.

sonatr
27. feb 2010

asi vy necitate co pisete 😠
viac sa k vam nevyjadrujem, nech si spravi kazdy svoj usudok

babykuky
27. feb 2010

čo sa týka značky tako tak lepšie miesto na kúpu ste si nemohli vybrať- s tým plne súhlasím 🙂

sonatr
27. feb 2010

hej, a preco? len aby som ho nekupila u marka 😀 no fakt trapne, 😒
kupujem tam kde mam blizsie

sonita
27. feb 2010

ahojte toto už vážne nie je o kočíkoch ale o sprostostiach ja stojím pri markovi však len vysvetluje aby záujemca vedel o tom

cheerlady
27. feb 2010

juuuuj,ja ze co nove uzitocne si tu precitam,tak ked uz nic,aspon som sa pobavila 😀 😀 😀

babykuky
27. feb 2010

sonita - s vetou "toto uz vazne nie je o kocikoch ale o sprostostiach" plne suhlasim 🙂
cheerlady - ani s týmto sa nedá nesúhlasiť 😀

lizatko1009
27. feb 2010

kurna uz dost, pridem tu a nerozobera sa tu kocik, ale s prepacenim chujoviny.

murinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakub2
27. feb 2010

murinka ked by si ma nechcela ako zakaznika tak ti viem slubit ze k tebe nakupovat nepridem.

A ked lezie na nervy niekto tebe, tak ked si si uz kocik kupila a si s ním aj predajcom maximalne spokojna a nemas tu napisat nieco konstruktivne k teme tak sem nelez ty. A neurazaj druhych.

Tvoj prispevok je uplne z cesty, pretoze ak mi este zrak sluzi tak babykuky tu vystupuje solidne a slusne ku kazdemu ci je odporca alebo zpriazneny. A nenapada, len sa stale brani, a napriek tomu je podla teba muderkyna a bohyna.

murinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babykuky
28. feb 2010

sn

murinka
28. feb 2010

traps! 😝 😔

babykuky
28. feb 2010

tí, ktorí nás poznajú vedia ako to všetko je. 🙂

murinka
28. feb 2010

ved dobre...len som presvedcena o tom ze hadky su tu zbytocne...

janulka04
28. feb 2010

murinka a preco by si ma nechcela za zakaznika? 😕
neviem, ako ta to napadlo, ze vsetko komentujem nejako nevhodne 😲

ale naozaj mate pravdu, ze sa tu riesi nieco ine ako bexa...
a je to na skodu tym, ktori maju o kocik zaujem a hladaju tu o nom informacie

bibi13
28. feb 2010

mohli by ste prosím prestať?! táto téma patrí kočíku BEXA.. ak sa chceta vadit za blbosti, tak si vytvorte svoju temu.. tu sa maju písať len veci ohladom tohto kočíka.

maca77
28. feb 2010

ahojte

náhodou som natrafila na kočiare Bexa, tak som sa potešila, aká je tu dobrá téma .... a zrazu sa tu nezmyselne hádate 😖 ... veď si to vybavte cez IP a nie takto 🙄

aby sme sa vrátili späť k pôvodnej téme, mám jednu otázku ... kto ste videli kočiare naživo, viete mi povedať, či farba S1 a S6 sú rovnaké zelené .... alebo je S1 tmavší oproti S6? ... podľa toho vzorkovníka čo pravdepodobne uvádza výrobca sa mi javí tá S6 (v kombinácii s krúžkami) svetlejšia ... Ďakujem 😉

mark33
28. feb 2010

maca77 je to tá istá látka čiže aj farba. Na fotkách vyzerá svetlejšie, zosvetľuje to pravdepodobne aj to, že S01 je kombinovaná s čiernou a S06 so svetlou farbou na ktorej sú kruhy.

maca77
28. feb 2010

Mark ďakujem 🙂 MM ma síce presviedčal, že sú isto rovnaké, ale som rada, že som si to mohla takto overiť ...

mark33
28. feb 2010

nie je začo 😉

bibi13
28. feb 2010

maca, ta zelena je krásna.. fakt.. pozri do môjho albumu.. tam to asi zase inak vyzera.. 😉

maca77
28. feb 2010

bibi, práve v tvojom albume som videla, tak sa mi zapáčila ... a MM navrhol zas kombináciu zelenej s tými kruhmi ... 🙂

bibi13
28. feb 2010

maca 😀 😀 😀 😀 no tažko si vybrať.. ja som rada, že ho už mám doma a nemusím dalej hladať.. 😅