Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

maca77
28. feb 2010

bibi veru .... normálne som prekvapená, že u tohto kočiara sa nám páči viacero farieb ... to len bude dilema 😀

bibi13
28. feb 2010

tak držím palce, aby ste pre Vas vybrali tej naj..

pipka
28. feb 2010

no ako dobre ze tie zabomysie vojny tu uz skoncili 😝 😀

tiez rozmyslame nad bexou B4, strasne sa nam paci, hoci na kupu mame este kopu casu...ale mam otazku a je mi jedno , kto mi odpovie 😀

zmesti sa mi aj septembrove babo este tak vo februari vo fusaku do vanicky? 😕 to bude mat 5 mes.
bibi, kolko meria manzel? moj je tiez taky dlhan,aby mu ta rucka nebola nizko 😅 ja tiez vyska, malu mame veliku, tak ak aj druhy drobec bude velky, tak aby som zbytocne neriesila maly kocik....aj ked sa mi straaaaasne paci 😉

lizatko1009
28. feb 2010

pipka nasho stale mam vop vanicke a sportak planujem vytiahnut az ked bude teplo a na sebe ma overal aj fusak.

mark33
1. mar 2010

pipka je to dosť individuálne, lebo ak píšeš, že ste dlháni aj mala tak asi môžeš rátať aj s tým, že aj druhé bude väčšie.. ale do 5 mesiaca by to malo byť v pohode, dĺžka vaničky je 78cm a to je dosť... keď lizatko vozi vo vaničke takmer sedemmesačné..

lizatko1009
1. mar 2010

nas exot ma 71cm a zmesti sa tam v pohode a pritom ja mam trapnych 164cm a moj ma 185cm.

bibi13
1. mar 2010

pipka, môj mm ma 186 cm.. inak na tej fotke vyzera ten kočík strašne maličký, ale to ja som čupela.. preto to tak vyzera.. 😅 ..

sonita
1. mar 2010

maca77 máš ešte čas si vyberať neponáhlaj sa,len rada nad zlato.Mi už máme vybratí kočík a ešte raz si ho ideme pozrieť 11,lebo má aj nové kočíky 3kolesové a potom už naozaj ostanem pri tom jednom.tak sa majte

alenk
1. mar 2010

pipka, nieco podobne som teraz cez vikend riesila, stretla som sa so znamymi co maju rocne dievcatko, take mensie (pricom jej tato ma mozno 190 cm) a davaju ju teraz obcas spat na balkon vo vanicke vo fusaku, maju iny kocik ,ale merala som to, kvoli bexe, nech mam predstavu 🙂 takze oni maju 85cm dlhu vanicku, siroku tych 37, bexa je dlha 78 a siroka 37 - tak som usudila ze augustove tam este vo februari narvem.
ked nie, tak vytiahnem sportak a dam ho do lezatej polohy - co by som na mnohych inych nemohla.

pipka
1. mar 2010

no ved..ja mam 180 a mangel 192, a nasa hanula mala uz ako 5 mesacna vyse 70 cm 😅 ale ak lizatko pise, ze ma vo fusaku 71 cm, tak by to malo byt v pohode. Ved ja tam to babo nejako natrepem 😠 😀 😀 obuvakom 😝

alenk, ved presne 😉 aj ja som to pri dcerke riesila tak, ze ked uz bola natlacena, tak bola v sportaku, ona je augustova a do februara bola vo vanicke...sice LTT ale bola a v marci, kedze este bola zima, sme ju mali pod fusakom a nanoznikom v sportaku a uplne nalezato, ale ten sme uz predali, aj hlboky, aj sportak, tak teraz chcem riesit nieco ...vsetko v jednom 😉

zuzuj
1. mar 2010

alenk: 37 cm sirka 😕 😕 😕 to urcite nie tak asi 32 cm ma Bexa, som to merala nazivo. Nejde o rozmer vanicky ako takej ale o rozmery vnutra vanicky...ciže meriaš uložnu plochu...to 37 cm maju možno stare komunisticke... 😉

alenk
1. mar 2010

uf, tak to som si potom asi zle pamatala ☹
no praveze henti znami maju baby point kocik, maju ho rok, a ten mal vnutornu sirku 37

maca77
1. mar 2010

sonita, jasné ja ešte nejdem hneď kupovať 😉 .... ale už niečo obzerám, lebo čo sme mali pri dcérke sme 2mesiace pred otehotnením predali 😅 .... takže robím si len prieskum, už sme mali niečo vybraté a natrafila som na tento a zdá sa mi lepší ...

sonita
1. mar 2010

maca77-jasné rob prieskum aj ja ho ešte robím do 11.marca a potom už nie.tak čaute

emmka3
1. mar 2010

alenka, zuzuj, co som pozerala rozmery na strankach vsetkych predajcov, tak udavaju, ze Bexa ma sirku vanicky 37cm pri dlzke 78 cm 😕

feytah
1. mar 2010

baby je možné že sa na BEXU predávaju iné kostry? ja som bola šoknutá ked mi ponukali BEXU ale kostra nebola podobná tej na fotke nezdalo sa mi to a preto som to ani nekupila.Som z toho sklamaná že chcu takto ludi ............ ja teraz neviem ten kočiar chcem ale takto! 🙄

pipka
1. mar 2010

aj ja som vsade citala, ze vnutorny rozmer vanicky je 78 x 37...tak ako je to? 😕

nech to omeraju, tie , co ho uz maju doma, prosiiiiim 🙂

pipka
1. mar 2010

feytah a kde si to kupovala? 😕

emmka3
1. mar 2010

bibi, lizatko rozbalujte kociky a merajte vanicky, pls 🙂

feytah, a kde si ho bola kupovat? 😕

feytah
1. mar 2010

no kde asi kedže v obchodoch ich nemaju trsla som to na blchač v KE jedna ma chcela ............celkom druha len polovične vrch mala bexa a ten spodok no ja neviem to by ste museli vidiet. no hruza

mark33
1. mar 2010

fextah.. jedna zákaznička nám už spomínala, že na blšáku predávajú niečo čo ponúkajú pod zn. bexa ,. vraj to nemá ani nápis bexa a tiež povedala, že je to taká nepodarená napodobenina

feytah
1. mar 2010

no to sa mi ulavilo bola to fakt hruza ja sa teraz bojim si ten kočiar aj objednat vieš som sklamaná a rozčulená ten vrch to bola verná napodobenina ale ten spodok bol grc dakujem ti velmi pekne aj tak sa teraz asi chystáme do bardejova do vašej predajne máte všetky farby aj ihned k odberu?

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmka3
1. mar 2010

mark, a co s tymi rozmermi vanicky? 32 ci 37? Ci ako?

zuzuj
1. mar 2010

emmka: pytas sa prave predajcu co ma na stranke tych 37.. 😉
to vnutro vanicky Bexy ale aj kazdej inej je do tvaru takeho piskotu, takze v tom najuzsom mieste ( v strede) som ja namerala 32 cize pri hlave/nohach kde je to nepatrne sirsie moze mat aj tych 35.... ale 37 to urcite nie....
Ale zvacsa mas vsetky vanicky v tomto rozpati, teraz vyrabaju tak max do 6 mesiacov aj ked niektore babetka chudsie sa zmestia aj neskor mozno ako pisu baby... ..ja ked som bola obkukavat tak niektore vanicky mali este mensi rozmer ze 28cm a pod. a to aj ospevovany Pegperego...som skoro odpadla...hovorim si ze kupovat drahu kombinaciu a korbičku využijem len na 4 mesiace diky nemusim 😉
Ja som chcela tiez Bexu, ale nakoniec mam iny ten ma naozaj vnutorny rozmer vanicku ,,velky" 35 cm...ale ked meriam vanicku sirku ( nie vnutro ) tak ma 40cm...dobry rozdiel nie?...ale ja mam xxl kocik 🙂
predajci udavaju tie rozmery vselijako..treba si vsimat ci udavaju rozmer vanicky alebo vnutorny rozmer vanicky tie 2-3 cm tam je rozdiel vsade...

zuzuj
1. mar 2010

tu je napr. stranka ked som este ja tu bexu vsade obkukavala s uplne inym rozmerom 😅
http://www.kocarky-sara.cz/kombinovany-kocarek-...

najlepsie ked ides kuknut kociky na vlastne oci kym kupis...a pomeras...

pipka
1. mar 2010

no ja som mala pri malej na balkon taky klasicky stary čičíkací peregáč a ten mal dlzku 90 cm a šírku 40, to bola ina parada 😝 ale na von klasika ta starsia navetta na perego, ale ta sirsia, nie tie najnovsie, tie su o dost mensie 🙄
ale teraz som zalubena do Bexy, tak dufam, ze ma nesklame a kym ju pojdeme kupit, tak ani zavazne chyby nenajdem 😉
vraj aj v Novej Bani je predajna, kde ich maju? Neviete o tom? 😕

mark33
1. mar 2010

pri zadávaní popisu vychádzame vždy z údajov výrobcu, sami si ich nikdy nezväčšujeme 🙂
nie je na to dôvod 🙂 Pravdepodobne sú to rozmery vonkajšie, popravde, zatiaľ sme to nemerali

Emmka zajtra ti to odmerám a dám ti vedieť.

lizatko1009
1. mar 2010

zuzuj ten link co si tu dala, to je bexa? lebo bexa vyzera inac.

maca77
1. mar 2010

http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100832-kom...

aj tu je BEXA B4 a má nejakú inú konštrukciu ako tie, čo som pozerala na sk stránkach 😕