Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

pipka
6. júl 2010

fuky, neboj, urcite dam 🙂 ...ja som tu kedysi aj davala link, ked som ho zhanala...ak to najdem, hodim to sem 😉

pipka
6. júl 2010

http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

fuky, toto je on, ale je taky antracitovy sedy v skutocnosti a pasuje super 😉 da sa upevnit aj na tu tycku, kde je brzda aj na tie bocne tycky 😉 skusala som ho aj na nas golfac a aj tam sedi, tak som spokojna 😉

radka1188
7. júl 2010

Chcela by som sa spitat ci ma niekto novu bexu 2010.

lucia20
7. júl 2010

@radka1188 ja ju mam. kupovali sme v marci.

pipka
7. júl 2010

@radka1188 aj my mame...kupenu v juni 😉

moniqe3
7. júl 2010

myslíte, že v októbri bude Bexa 4 lacnejšia? 😀 ja viem, že cena je aj teraz super, ale mám ešte čas na kúpu ale že či sa cena bude držať do konca roka tak ako je teraz. 😀 😀

moniqe3
7. júl 2010

@pipka a kde presne v BA bývaš? teda ak to nie je tajné..myslím oblasť

pipka
7. júl 2010

@moniqe3 jasne ze nie je, byvame v Dubravke, tak ak sa chces dojst kuk, napis IP 😉

radka1188
8. júl 2010

pipka a lucia20 ste s nou spokojne???

babykuky
8. júl 2010

dievčatá čo poviete na novú kolekciu 2010 🙂? Tie farebné kombinácie sú nádherné 🙂

koxinka
8. júl 2010

Ahojte babule pridavam sa do tejto temy lebo tiez zvazujeme kupu tohto kociarika 😀
Je velmi pekny a farby ma tiez uchvatne ale stale sa rozhodujeme medzi BEXOU a JET PICASSO nahodou nemate niekto nejake skusenosti a s tym druhym kociarikom.
A ci niekto tu BEXU kupoval v okoli Presova kedze odtial pochadzame 😀
dakujem za vase nazory

e_kociky
8. júl 2010

koxinka myslím že je tu aj téma Jet Picasso.. farby majú kočíky skutočne niektoré rovnaké. Napríklad S05 alebo S07 sú aj pri Jet kočíku. Skús pozrieť tu: https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-jet-picasso-mate-ho-niektora/

pipka
8. júl 2010

@radka1188 my velmi, zatial nie je co vytknut..ale pouzivame v zacviku zatial len sportak so starsou dcerou, ale myslim, ze ani co sa tyka vanicky a vajka nebude problem 😉

jagatko
9. júl 2010

Ahojte ja predavam Bexu B3 , farba S09 ak by mal niekto zaujem

cicimon
9. júl 2010

@pipka - a ako ste spokojni so sportakom? uz ste ho skladali do auta?

pipka
9. júl 2010

@cicimon ano uz sme ho vozili v kufri 😉 my mame velke auto s velkym kufrom, tak sme ani nemuseli odklikavat sedacku od konstrukcie, a krasne sa nam tam zmestil, len sme ho proste zlozili, strechu sklopili a krasne na lezato sa nam do kufra zmestil, inak mame Citroen Xsara Picasso 😉

pipka
9. júl 2010

@jagatko a preco tak skoro predavas kocik, sak mala ma len 4 mesiace 😕
...teda ak to nie je tajomstvo 😒

cicimon
9. júl 2010

pipka - mna zaujima, ci sportak zaberie menej miesta ako vanicka

jagatko
10. júl 2010

Predavam ho preto, lebo manzel chcel druhy kocik, a mame malu, uzku chodbu a zabera nam dost miesta, tak sme kupili mensi sportiak

nika80
10. júl 2010

@pipka ahoj, tiež máme Xsaru Picasso a preto by ma zaujímalo, či sa tam dá upevniť autosedačka z kočiara.

e_kociky
10. júl 2010

nika80 jasné, autosedačku použiješ do akéhokoľvek auta, je to klasické vajičko 🙂

pipka
10. júl 2010

@nika80 autosedacku, teda vajicko sme tam zatial neupevnovali, ale na 100% nie je problem, ved to je vajko, co sa upina pasmi a tie su v kazdom aute, takze urcite sa da. My zatial kocik pouzivame len sportak, pre hanku a ta ma uz dva roky...teda bude mat, a vanicku sme skusali len vlozit a vylozit, 😉
@cicimon podla mna je to presne to iste, asi zaberaju priblizne rovnako miesto 😉
akurat ze my ked sme pri hanke vozili kocik, tak vanicku sme mavali na zadnom sedadle a v kufri len konstrukciu...ale to sme mali C3, to je mensie auto, teraz v pohode vlezie do kufra konstrukcia aj s vanickou.
teraz ked mi budu na zadnom sedadle dvaja dubaci, aj tak by som tam uz vanicku nedala... 😉

e_kociky
10. júl 2010

@pipka zostali ste verný citroenu ? 😀

pipka
10. júl 2010

@e_kociky jasne, my uz niekolko rokov...menime stale za vascie... 😀presli sme saxom, C3, C4, teraz picasso a ked nam budu deti pribudat tak asi skoncime s Jumperom 😀 😅

e_kociky
10. júl 2010

@pipka 😀 😀 to budú z vás mať v citroene radosť 😀 😀

nika80
11. júl 2010

@pipka , @e_kociky ďakujem, potešili ste ma, že s tým nebude problém.

lizatko1009
11. júl 2010

neverim ta nova kolekcia 2010 vyzera kvalitnejsia a hlavne to vajicko, ze striesku ma na rucke, aj vyzera ovela lepsie kurna.

lizatko1009
11. júl 2010

sorka asi som videla ax 😀 len nove farby su, taky fialovo ciero biely? a este nejake farby su

e_kociky
12. júl 2010

lizatko nová kolekcia je úplne rovnaká ako stará, nie sú tam žiadne rozdiely len vo farbe.

cicus13
12. júl 2010

tieto nové sú zaujímavé, ale aj tak sa mi staré farby páčia viac a znova by som si vybrala ten čo mám 😀