Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

zuzuj
19. jan 2010

ahoj oficialne sa uvadzaju rozmery 65x94 takze kocik tam vtrepes ale neviem co s tebou..jedine zeby si mala 5cm 🙂 asi budes musiet dieta do ruky a zlozit kocik... 😉

bibi13
19. jan 2010

zuzuj a myslíš, že s iným kočíkom sa tam vtrepete?? 🙂)

inak, odfotila som ten nanožnik, ked je športák vo vodorovnej polohe.. jedna holka ma poprosila, tak ked chcete dajte kuk..

lizatko1009
19. jan 2010

tak baby musite mat taky multifunkcny vytah ako mame my, stlacis a zavries nemusim byt v nom a ide sam 😀

bibi13
19. jan 2010

alebo rodinný dom..🙂) netreba žiadny výtah..xi

zuzuj
19. jan 2010

bibi neviem ci sa ja vtrepem, kedze taky vytah nemam -mam rodinny dom

bibi13
19. jan 2010

zuzuj, ja hovorím o aute..🙂

emmka3
19. jan 2010

petra, akurat som rozmyslala, ci sa B3 vtrepe do vytahu ... dik za odpoved 😉 baby, vtrepete sa tam aj vy, staci prekonat tu cast na zaciatku ako je rucka, a to ked stiahnete brucho a date sa na spicky tak hravo prekonate 😉 Ja tak chodim s nasim kocarom, sice som natisnuta na stene ale da sa 🙂

emmka3
19. jan 2010

bibi, super fotky ... ja myslim, ze to nie je az take strasne .. som si to veru predstavovala horsie 😅 ked si zoberiete, ze nanoznik aj tak vacsinou pouzivate v case fusakov, tak ta fuga je bezpredmetna, aj ked ten spodok by tam tak odstavat nemusel, ale budis ... mozno niektora sikovna mamca vymysli, co s tym 😉

zuzuj
19. jan 2010

emmka pisala lukrezia ze tam nasila gumicku...lebo je to vo vetre cele odletelo....alebo este jedna baba tu spominala taku kapsu...nasijes na to prečuhujuce dole taku latku aby sa to zachytilo dole o konštrukciu...a tym tym by sa malo minimalizovat moznost ofuknutia...
jaj bibi asi este reagujes na to predtym...no ako som pisala ten Dorjan xxl sa nam tam zmestil lebo ma mensi podvozok aj ten Dexter...ale ten Dexter sa mi nepozdaval vobec a nad tym Dorjanom uvazujem...lebo uz sa mi nechce hladat novy kocik a tento som skusala takze mi prisiel aj celkovo velmi fajn, no ale samozrejme na krasu Bexy nema...takze nie som uz taka nadsena ako som sa tesila na Bexu... 😒

lucrezia
19. jan 2010

kočky, reagujem na tie fotky ohladom nánožníka: takto to vyzerá ked je kočík prázdny, ale ked je tam dieta aj s fusakom, tak to je uplne o inom.
tá fuga dole tam nieje, práveže máte problém tým nánožníkom ten fusak prekryť, resp. je to tam dole také napratané, že to ledva prekryjetu spodnú hranu-hádam ste ma pochopili 😅
chyba toho nánožníka je v tom, že je moc plytký, chcelo by to viacej látky aby to tam držalo. ale ako som spomínala, dá sa to vyriešiť bud gumičkou, alebo sa dá zospodu našiť taká kapsa a tak sa to celé navlečie na tie nožičky-niektoré kočiare, napr. CAM to tak majú a je to super.

lizatko1009
19. jan 2010

a co hovorite na kocik JET PICASSO? su tam aj take farby ako bexa.

zzuzullka
19. jan 2010

lizatko, u mňa aj tak jednoznačne vedie bexa, zdá sa mi byť krajšia a spĺňa všetky moje požiadavky 🙂

lizatko1009
19. jan 2010

neviem ja som teraz pozerala a aj ten sa mi pacil a hlavne moja laska S09 tiez je tam taka farba.

emmka3
20. jan 2010

S09 je to iste ako S07, len v ciernom? lebo mne sa paci ta sedmickova hneda 😵
neviem ci sa mi to len zda, ale Bexa mi pride lahsia a menej robusna ako ten Jet a lahky kocik je na nezaplatenie 🙂

bibi13
20. jan 2010

ahojte, no tak ked bude problém, tak našijem gumičku a je to hotovo.. žiadny problém.. alebo nebude fusak.. 😀 😀 😀
inak mne sa pačil aj kočík camarelo Q12..

zzuzullka
20. jan 2010

aj ten camarelo je pekný, je v podstate dosť podobný na bexu, ale nemá v hlbokej korbičke polohovanie chrbta, a bexa to má. a s tým nánožníkom to vidím rovnako ako bibi, keď tam budem voziť dieťa a bude s tým nejaký problém tak to potom budem riešiť 🙂

bibi13
20. jan 2010

no ja som mala bexu, camarelo, tako atd.. ale stále som sa nejakým sposobom dostala zase k bexe.. vylučovacia metoda je svina.. 😀 😀 😀 😀 ked bude sucho, pojdeme ju natrepať do auta..🙂

lizatko1009
20. jan 2010

S07 a S09 je iny ten 7 sa mi nepaci, vadi mi tam ta modra.

zzuzullka
20. jan 2010

teraz ide na STV 1 v Sama doma diskusia o tom ako sa chovať k žene po pôrode a hovorí tam nejaký lekár a práve povedal,že."Každý chlap je svojim spôsobom gynekológ amatér" 😀 😀 😀 😀 😀

zzuzullka
20. jan 2010

patrilo to do inej témy 😅 🙂

la100vicka
20. jan 2010

ahojte, mate niekto odskusany uz spominany kocik Camarello Q 12? Velmi sa mi pozdava a tak by som sa o nom chcela dozvediet viac. Zzuzullka pisala, ze nema vo vanicke polohovanie chrbta, ale ja som v popise na jednej stranke nasla, ze sa da polohovat, tak neviem. Ste tu niekto zo Ziliny? Chcela by som vediet, kde v ZA by som ho mohla vidiet nazivo. Ak by som ho kupovala, asi najskor cez net, ale chcela by som ho predtym obkuknut.

bibi13
20. jan 2010

zuzulka, že by do majoviek2010? 😀

bibi13
20. jan 2010

la100vicka, je tu téma camarelo Q12, myslím, že tam sa dozvieš viac..

zzuzullka
20. jan 2010

bibi, ako si to uhádla? 😀

bibi13
20. jan 2010

zuzulka, 😀 😀 😀 😀 😀 😀
len som si tipla..xi

fukylove
autor
21. jan 2010

ahojte babenky 😉

ked som kedysi zakladala tuto temu, tak to vyzeralo ze o bexu nema nikto zaujem 😉 ste sa teda paradne rozpisali... kym som to tu vsetko preluskala...

bolo by moc fajn, keby sa prestali riesit somariny a natahovacky 😉

lebo to, co jednej na kociku moze vadit, druha to nemusi povazovat za vadu 😉

ja som kedysi uvazovala nad CasualPlay a ked som citala fora - aj tu na MK - tak sa tam tiez stalo, ze babeny viac menej chvalili a potom tam napisali mamicky, ktore ten kocik doslova rozobrali do srobika a na vsetkom nasli chyby... takze je to asi skor subjektivna ako objektivna kritika 😉 a skor to ma pomoct buducim majitelkam, ak si idu pozriet osobne kocik, resp. ked si niekto kociarik ide kupovat, vie na co sa ma pytat...

bolo by fakt fajn, keby sa to tu nevrhlo na vymienanie si nejakych nepeknych prispevkov a urazok 😉 😉 😉

a inak - aj ja patrim k babulam, co budu v lete mat vanicku a na jesen/zima sportiak a myslim, ze to taka katastrofa nebude 🙂

zelam vsetkym krasny den 🙂

bibi13
21. jan 2010

ale ahoj fukylove.. tak ty si sa tu fakt dlho neukazala..🙂

už konečne po mojich nekonečných otázkach mám kočík doma.. ked ces, daj kuk..

a moja reč.. 😀

fukylove
autor
21. jan 2010

bibi - cez sviatky som mala "pocitacovu ocistu" a po sviatkoch, ked som sa rozhodla konecne robit, tak som veru od rana do vecera za PC ale pracovne... aj ked doma 😉

ale ak mi vsetko pojde tak pekne od ruky, tak mam vsetky povinnosti este hadam v priebehu februara za sebou 🙂 🙂 🙂

a kukala som - vsak som Vas musela docitat, co a ako 😉 pjekna farbicka...

bibi13
22. jan 2010

no pracovať doma by som brala aj ja.. ale nejde to, tak tvrdnem v práci.. čo znašam zo dna na den horšie a horšie.. 😒

fukylove
autor
22. jan 2010

bibi, ja pracujem z domu od cca 13tt... mala som nejake problemy a sef mi vysiel v ustrety... 😉
od novembra iba na ciastocny uvazovk... a tak to bude vlastne asi az do porodu 😉