Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

cheerlady
22. júl 2010

@cinocka ja som sa tu pytala ako mam dostat z kocika to vnutro,ale nikto mi neodpovedal 😠 ja mam tie boky take zaspinene,ufulane,neviem sice z coho,ale vyzera to hrozne 😠 ty nevies ako to dam dole?myslim tu bielu cast,co je zvnutra po bokoch vanicky..

bambulka0406
22. júl 2010

@koxinka kde v ziari nad hronom ho ponukaju?

cinocka
22. júl 2010

@fukylove - tak to mas super..ja to mam dost spinave a ani neviem z coho 😒

cinocka
22. júl 2010

@cheerlady - presne aj ja mam tie boky..a bola som pozriet ako sa dava dole to vnutro ale neprisla som veru na nic 😠 😠 to sa musi asi odsrobovat, ci?? no snad nam niekto poradi 😀 dnes som neprala, bo burku sme mali tak som sa bala pustat pracku 😉

mishelik
22. júl 2010

aano iba rozrobovat to musite ja som to uz prala a inak sa to dole dat nedalo.

cheerlady
23. júl 2010

fuuuha,tak rozsrobovat.. 😝

cinocka
23. júl 2010

@mishelik - ej bistu, si ma veru nepotesila 😀 😀

ica9
23. júl 2010

Ja dnes periem 🙂) Bohuzial-musi sa to rozsrubovat na jednej strane a potom musite tu rucku vytiahnut. Len Vas chcem upozornit, ze po vyprani matracu (v rukach na 30°C) sa obliecka trosku zbehla. Dufam, ze ked to obschne, tak sa nam to podari natiahnut-inac budeme musiet dat usit novu ☹

janka46
24. júl 2010

@fukylove vdaka za info 😉 a este jeden dotaz, v Polsku sa tiez neda kupit v predajniach...ideme buduci tryzden na dovolenklu / Tatry/ tak mozno by sme sa vybrali omrknut to tam...len neviem co poradite skusené Bexáčky 😎

cinocka
24. júl 2010

@fukylove - prosim ta, ako si dostala z vajicka tu novorodenecku vlozku..ja uz nadtym maturujem pol hodky a nic...musim to nasilu pretlacit cez ten otvor medzi nozkami?? ci?? 😕 😕

luala
24. júl 2010

@cinocka ak ti mozem napisat moju skusenost... trapila som sa s tym asi 20 minut, potom som chytila nervy a nastrihla to noznickami, pretoze to inak naozaj neslo.. 😒 ked budem bexu predavat, potom to zasijem.

cinocka
24. júl 2010

@luala - no tiez som uz mala sto chuti to nastrihnut..takze inak to ani nejde?? no fajn, tak beriem noznicky a idem nato...dakujem krasne 😉 😉

ica9
24. júl 2010

Nestrihajte!!!! na spodku autosedacky z predu je taky zelezny dzindzik. Ten ked sa pootoci, tak sa prepcha cez tu dierku a tak to vyberiete. Ja som nad tym tiez maturovala-akurat sme sa ponahlali prec. Ale manzel to s prehladom vyriesil 😀

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denne73
24. júl 2010

Ahojte dievčatá chcem sa opýtať na tento kočiarik . Tie kolesá neviem su vhodné aj do zimy?? teda snehu pohnem sa stým kočíkom??

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cinocka
24. júl 2010

@ica9 - hups, neskoro 😅 😀 😀 ale aj tak dakujem za info 😉

alenk
25. júl 2010

ahojte, tak aj my sa uz hlasime so skusenostami 😉 maly sa nam poponahlal, narodil sa v 36tom tyzdni, zapacil sa mu datum 7.7. (akoby planovany 8.8, bol zly 😉 )
vajicko super, lebedil si v nom uz niekolkokrat, okamzite nam v nom zaspinka, takze spokojnost. velmi ocenujem striesku na vajicku, hlavne v tychto upekoch co boli
a uz sme boli aj trikrat na prechadzke, neviem si vynachvalit manevrovatelnost, boli sme na nakup v tescu, som sa otacala medzi regalmi s takou lahkostou, no jednoducho spokojnost 🙂
a pozitivne tiez hodnotim kolesa a perovanie, na tie rozbite chodniky v nasom okoli velmi dobre.

e_kociky
25. júl 2010

@alenk blahoželám 🙂
malý je v tej autosedačke peknučky 😀 drobnučky 😀

fukylove
autor
25. júl 2010

@cinocka - prepac, sme na dovci na Orave a az dnes som si nasla tvoj dopyt, ktory sice zodpovedany bol, ale neskoro... 😉 ale funguje to...

@alenk - gratulujem, drobcek je nadherny 😀 my sme isli vonku v 36+2 😉 ake ste mali miery? lebo drobcek vyzera skutocne drobucko 😉

fukylove
autor
25. júl 2010

a co sa tyka vanicky - tak tam neviem, neskusala som to prat, tak netusim ako to ide dole 😉

fukylove
autor
25. júl 2010

@janka46 - a veru netusim, kde v obchode ho dostat v PL kupit ci omrknut... my sme boli v Novom Targu vcera a veru som ho tam nevidela, boli sme v obchode Baby Boo a kupili sme si tam golfacik 😉
tento tyrkysovy + seda, max. spokojnost... este ze musi vo stvrtok manzelik do ZA, lebo veru neviem ako by sme dali aj Bexu, aj golfac aj vsetko do afta 😀

http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Del...

maca77
25. júl 2010

@alenk aj nám sa zapáčil dátum 7.7. 😉 😅 ... a máme taký istý kočiar ....
... aj u nás zatiaľ spokojnosť a myslím, že sa mnohým páči, lebo keď ideme po meste, tak si ho mnohí obzerajú, hlavne mamičky s bruškami 🙂

cinocka
25. júl 2010

@fukylove - ten golfac je krasny 😉

fukylove
autor
25. júl 2010

juuj, tie Vase drobceky su krasnucke, take prtavucke... sa tesim, ked budeme mat dalsie babo 😉

@cinocka - juj, nazivo este krajsi 😉

alenk
26. júl 2010

dakujem, no miery mal dobre, 3180g a 51cm, takze keby ho donosim, tak vraj urcite bude cez 4 kilecka. a celkom rychlo nam rastie, uz ma 3900g, takze mozno fuky budeme nasledovat Vas priklad 😉

maca, presne, aj za nami sa obzeraju, hlavne ked sa stocim na mieste, vsetci kukaju ze ako to robim 😀

alenk
26. júl 2010

mark, pasuje univerzalny slnecnik na vasej stranke aj na bexu? pripadne da sa doobjednat original bexa slnecnik? za kolko? dik

pipka
26. júl 2010

alenk gratulacia k drobcekovi, nadherny je 😵 a ozaj na ten tt ucty hodne miery a vaha 😎 😎 😎

som zvedava, kolko bude mat nas slonik 😕 😀

e_kociky
26. júl 2010

alenk univerzálny pasuje na všetky typy kočíkov, ale odporúčam radšej originál