Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

zuzkabar1983
17. nov 2009

fukylove,

tie fotky aj to video su super. Velmi to pomohlo si ten kocik ''skor priblizit''

Este som sa chcela spytat, kde si ten kocik kupovala? Ci si ho objednavala cez interet? Lebo neviem ci ho maju v slovenskych obchodoch.

fukylove
autor
18. nov 2009

ahojte babulky, ja som ho kupovala cez net - e-kociky.sk

teraz uz maju aj trojkolku iba s jednym kolieckom vpredu (bexaB3 je dvojkoliesko) a navyse dopravu zadarmo - tak si hovorim, ze ma aj mrzi, ze som nepockala dlhsie 😀 😀 😀 😀 😀 ja som si to davala poslat kurierom - usetrila by som teraz 20 eur 😀 😀 😀 😀

inak - co viem, tak na Sk sa v predajniach este nepredavaju, tie co by isli do Polska, treba hladat v klasickych kamennych obchodoch, na trhu ho nenajdete 😉 😉 😉 😉

fotkami a videjkami som sa pokusala ten kocik priblizit - ja osm ho fakt kupovala naslepo 🙂 najvacsia zabava bolo naucit obsluhovat digitalny fotoaparat moju babicku - ta bola potom hrda ako patkoruna 😉 😉 😉 ale nebyt jej, tak videjka nezvladnem urobit 😉 a potom uz aj fotila - normalne mi ho nechcela vratit - asi sa jej to zapacilo 😀 😀 😀 😀

bibi13
18. nov 2009

fukylove, super.. pomohla si veľmi.. koľko meriaš? ak sa smiem spýtať?
zuzkabar, maju ho v bardejove.. inde som ho nenašla..

fukylove
autor
18. nov 2009

jj - ta weba je Bardejovska 🙂

a ja mam cca 175cm 🙂 cize drobcek vobec nie som 🙂 🙂 🙂 a rucku mam v strednej polohe... este sa da dat vyssie 😉

geodetika
18. nov 2009

Bibi pozri na stránku ppluxbazar je tam bexa. Je to v Nových Zámkoch

bibi13
18. nov 2009

Nové Zámky mám tiež daleko..:(

bibi13
18. nov 2009

ale idem kuk, dakujem za tip 😀

geodetika
18. nov 2009

Nechcem Ti lámať hlavu,ale na tom športovom prevedení u bexi je dosť taká krátka strieška nezdá sa Ti 😒 😒

mark33
18. nov 2009

Tá trojkolesová bexa AX3 sa vyrába v číne, bexa ich odtiaľ dováža a na môj vkus je tam príliš veľa umelej hmoty
Bexu B3 a B4 vyrábajú v poľsku

mark33
18. nov 2009

A ak by ste chceli ísť do poľska, tak sa vám to určite nevyplatí, tam totiž majú určovanú minimálnu cenu výrobcom, čo je 1499,- zlotych s autosedačkou, na euro to vyjde zhruba 350,- eur

fukylove
autor
18. nov 2009

geodetika - neviem - co som videla sportove kociky viacerych kamaratiek - ta strieska je dlha k rucke - tj vobec mi nepride kratka - ani ked som to mala poskladane... ja nepotrebujem mat dieta v sportovom kociku prekryte ako v skafandri 🙂 ved ked mas aj hlboky kociarik - vanicku - tak nemas striesku nad celym kociarikom 🙂

ale proti vkusu ziaden disputat - ci ako sa to hovori - mne to takto vyhovuje 🙂)))

mark - ja som tu AX3 nevidela ani poriadne nestudovala, kedze tento kociariku uz mame doma - kedze si predavajuci - mozno si kukal na tu moju webu - mozno by stalo za uvahu urobit nejake take instruktazne videjka - aby si mamicky tie kociariky vedeli predstavit aj nazivo 🙂

mark - este mam konkretne na teba otazku - nemate k tymto kociarikom aj plastenku do dazda? 🙂 🙂 🙂
a - kedze u seba nemas ziadne info - ty si z Bardejova? 🙂

bibi13
18. nov 2009

geodetika, tiež na to pozeram, že ked bábo leží v tej športovej časti, tak to nemá nad hlavičkou.. 😢 .. čo nie je bohviečo..
ja by som chcela bexa b4 a do polska nechcem ísť aboslutne.. mne sa to neoplatí, kedže som na zapade..

fukylove
autor
18. nov 2009

bibi, geo - este otazocka - pozerate sa na detaily o kociku alebo tie povodne foto? 🙂 lebo v tych detailoch som striesky ani nanozniky nedavala - sa mi s tym nechcelo prplat 🙂 🙂 🙂

tu je to aj so strieskou:

http://picasaweb.google.com/Tazkovci/VybavickaP...

http://picasaweb.google.com/Tazkovci/VybavickaP...

to, co je v tych detailoch je iba konstrukcia - bez striesky 🙂))))

bibi13
18. nov 2009

fukylove, ked daš tu športvu časť do lahu, ta strieška sa dá dať do povodného stavu? resp. tak isto ako pri sede? dufam, že som sa dobre vyjadrila.. na tých foto to nie je až tak zrozumitelné

fukylove
autor
18. nov 2009

bibi - ked das kocik do lahu, tak sa stireska vobec nehyba, hybe sa iba chrbtova cast - to, kde sa babo opiera - to som zabudla odfotit - je tam taka plastova vec, ktora sa iba trosku potiahne hore - velmi lahko a da sa to napolohovat... lebo kamoska ma taky, co musi akymisi bocnymi pasikmi latky upravit cez taku sponu a to sa mi zdalo velmi neprakticke 🙂 tj - strieska sa nehybe 🙂

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fukylove
autor
18. nov 2009

mark - budem rada, ked ma budes doplnat 🙂 lebo fakt je ten, ze kocik kvoli prerabke a kvoli tomu, ze babicka veri na povery nemam doma a kedze sa mi uz brusko zokruhluje 🙂 tak sa mi uz hrosie s tym robi a tak je lepsie - ked ty, ako predavajuci - vies presnejsie vysvetlit.... hlavne sa vyjadrit 🙂

ja to za seba mozem uzavriet tak, ze mne sa ten kociarik paci a zda sa mi uplne super v porovnani s tym, co som mala moznost vidiet u svojich kamaratok - nelutujem kupu 🙂 🙂 🙂 a vopred dakujem za tu plastenku 🙂 🙂

bibi13
18. nov 2009

ty máš tuším bexa b3.. však? ja by som chcela bexa b4.. nie je to jedno kolečko nejako zle doriešené? sa mi zdalo, že to je na jednej tyčke.. takže strieška tam je normálna.. super.. bo na tej foto to zle vyzeralo.. super.. no fukylove a ako to bude s reklamaciou? nad tým si premyšlala?
mark, vnutorná čas vaničky má koľko cm?

fukylove
autor
18. nov 2009

jj, ja mam trojkolku - koliesko riesene klasicky... ako u vsetkych trojkolkach, nevsimla som si nejake velke rozdiely...

co sa tyka reklamacie - povodne sme chceli kupovat kociar v Polsku - tak pre mna je stale Bardejov schodnejsi 😉 najma preto, ze sa bez problemov dohovorime po slovensky... nad reklamaciou ako takou som sa ale nezamyslala - pretoze mam kamaratky, co maju fakt uplne obyc kociky z trhu a reklamaciu neriesili ani po dvoch detoch 😉 okrem toho - preprava kociarika je vlastne zabezpecena vramci jedneho dna - keby sa to posielalo kurierom... a ten jeden den vramci reklamacie, ktora standardne trva 30 dni je nic 😉

inak bibi - normalne ziram, co vsetko dokazete pri kociariku riesit - pred jeho kupou 😀 😀 😀 😀 😀 (nic v zlom 🙂 )... pre mna boli dolezite rozmery, vaha a celkovy vzhlad... a samozrejme nazor mamiciek - ten som si nasla na polskych forach 🙂 ja som sa pre tento kocik rozhodla - no asi v priebehu par dni a aj to len preto, ze tie polske fora sa mi hladali tazsie 😉 pretoze ked som porovnavala parametre s kocikom CP S4, tak to bolo viac menej rovnake 😉
najdolezitejsia ale bola vaha - cakaju ma dvoje schody na vynasanie 🙂 parametre OK, rozmer OK a tak som ho bez vahania kupila 😀 😀 😀 😀

bibi13
18. nov 2009

fukylove, ja riešim preto, lebo som už taka..🙂) mám viac kočíkov, ktoré sa mi páčia a viem, že ked je zlý kočík, dokáže znepríjemniť riadne život.. čo sa týka tej reklamácie, viem, že niektoré predajne ponukaju pri reklamacii nahradny kočik a neviem, či si mám kupiť cez net alebo z predajne, pretože predsa je jednoduchšie ísť do tej predajne, než niečo posielať poštou.. a chcem pre drobca to naj, aj ked nemôžem čakať, že kočík v takej cene bude dokonalý.. 😀 ale chcem sa čo najviac priblížiť k dokonalosti.. preto sa toľko pýtam, ak je to problém, stačí povedať a nebudem sa pýtať.. 🙂

fukylove
autor
18. nov 2009

bibi - to je OK - ja len ze ked citam niekedy tie tvoje otazky - tak si normalne hovorim, ze som asi brutalny upicista... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 este ze som ta nespoznala skor - to keby som takto vyberala kociarik ja, tak si isto nevyberiem ani ked bude mat babo rok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

len sa pytaj - ked budem vediet, odpoviem, ked nie, tak mozno poradi mark 😉 😉 😉

bibi13
18. nov 2009

porovnavam kočíky, ktoré mám vybraté.. no ale teraz ma nič nenapada.. si mi zalepila pusu.. 🙂)..

mark33
18. nov 2009

Tak album je hotový, dúfam, že to niekomu pomôže..
Ak vás ešte napadne niečo čo chcete vidieť, kľudne napíšte. Autosedačku dofotím zajtra 🙂

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka04
18. nov 2009

mark, dlhsie sledujem tuto debatu...a mam par dotazov...
album inac super...co si myslis ty, ako predajca...skor stvorkolku alebo trojkolku?
byvame v Bavorskych Alpach, takze nieco aj do mesta...casto chodievame do Mnichova, ale i do terenu...
taktiez sa mi zda byt "slaba" ta tycka u B3, kde visia tie predne kolieska...neviem, ako to opisat, ale uz som zazila zlomenie hlinika...na dvojickovom kociku a to som nevozila nic krom deti...a male mali 18 mesiacov...snazim sa len vyvarovat opakovaniu chyby...
a tie male otacacie kolieska u B4...to drzi na plaste? vyjadrujem sa ako talian, viem, ale ja som technicky antitalent 😀 ...ja len, ci to zvladne supec snehu...a teda...ktory skor? B3 ci B4? dakujem

geodetika
18. nov 2009

Bibi zajtra sa ozvem,lebo je už neskoro,ale to že sa stále na niečo pýtaš je v pohode.My dve by sme si asi veľmi rozumeli.Lebo ja tiež keď niečo kupujem to musím mať dopodrobna rozobrané 🙂 Tak zatial

mark33
18. nov 2009

Janulka máš pravdu, zlomiť sa dá hocičo, preto treba v snehu a v teréne kolesá aretovať, aj pri troj aj štvorkolkách, koleso ten terén potom ľahšie zdolá. Ťažko radiť či troj čo štvorkolka, my máme skúsenosti s oboma, pri synovy máme už 7 kočík a vôbec si nemyslím, že trojkolka za štvorkolkou nejako zaostáva v stabilite ani v zdolávaní terénu. Kolesá u B4 sú v predu nasunuté tiež na tyči len je na vrchu plast na aretovanie kolies, preto to zpredu vyzerá ako plast, pozri detailne fotky zozadu.

janulka04
18. nov 2009

Dakujem Mark... a ako je to s cistenim dielov, myslim, ktore casti sa daju prat?

emmka3
18. nov 2009

mark, este dofot aj otocenu verziu sportaku babo k mamke, dakujem 🙂

janulka04
18. nov 2009

a este dotaz...kolieska su nafukovacie...ale plastove, vsak?