Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

bibi13
11. mar 2010
cicus13
11. mar 2010
bibi13
12. mar 2010
cicus13
12. mar 2010
lizatko1009
12. mar 2010

co ste tu baby riesili, ze odbocujete od temy? 😀

cicus13
12. mar 2010

lizatko, stretko na pozretie kočíka BEXA 😀 a to asi vadí 😀 😀

cicus13
12. mar 2010

bibi, pisala som Ti cez IP

mark33
12. mar 2010
lizatko1009
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmka3
12. mar 2010

Baby, viete preco vas zmazali ... bo take veci sa riesia cez IP, je to vasa sukromna zalezitost 😉

emmka3
12. mar 2010

fukylove, uz jazdite? ja sa uz neviem dockat na tvoje postrehy na B3 😵

bibi13
12. mar 2010

emmka, nič hrozné sme nepísali.. len že môže dojsť zajtra pozreť na kočík Bexa. neviem komu čo vadilo.. fakt tomu nerozumiem.. kopec ludí tu píše od veci a nikto ich nezmaže.. 😒

emmka3
12. mar 2010

bibi, sak jednym uchom dnu a druhym von, pohoda 😉 ja som len ozrejmila, ze prco asi ... ato tema je dost sledovana, ako tak kukam 😀

pipka
12. mar 2010

tusim toto je oblubena tema pre adminov na upravovanie nasich prispevkov 😠
a pritom sa to vsetko tyka kocikov...svadobne saty tu nikto neriesi 😠 😠 😠 🙄

bibi, ak si pisala aj mne, hod mi to pls do IP, aby nahodou zase nemai dovod mazat 🙄 😝

pipka
12. mar 2010

je to predsa moja vec, ze to pisem verejne, ak to nevadi mne, tak nechapem, preco to vadi cudzim...ja ked chcem, napisem tu aj svoj mobil...a co koho do toho 😠 ved o kocikoch sme sa bavili 😖

bibi13
13. mar 2010

tiež by ma zaujímalo, prečo je tak sledovaná táto tema..

presne, neriešime šaty.. ale môžme, ja mám na prdaj svadboné šaty ak by mal niekto zaujem.. 😀 😀 😀 😀

pipka, dnes príde pozrieť na kočík cicus..🙂)

emmka3
13. mar 2010

bibi 😀 😀 😀

a myslim, ze je preto tak sledovana, lebo tu boli kadejake "konkurencne" boje 🙄, a na taketo veci fakt toto forum nie je 🙄

maca77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
13. mar 2010

macka vidis...to ma nenapadlo...ze by sme tu mali bonzaka 😅 😝

bibi a ty mas aku farbu kocika? keby som ta niekedy z auta videla, ze by som rovno vyskocila 😀 😀 😀

zuzub
13. mar 2010

ahojte,chcem sa spýtať či niekto nemáte farbu bexy S5, prípadne či neviete ako vyzerá v skutočnosti.
mark33 ešte mám na teba otázočku aký je rozdiel medzi BEXOU4 a V-MAXOM, prípadne, ktorý by si viac odporučil.prípadne ak viete aj niekto iný rozdiely budem rada, ked napíšete.Ďakujem.

mark33
13. mar 2010

zuzub S05 ma lizatko
Rozdiel medzi v-maxom a bexou som už pisal, v-max ma polohovanie chrbta v sport.sedacke paskou, bexa ma viacstupnovu regulaciu..
pozri forum, je tam samostatna tema v-max mozno tam natrafis na nejake postrehy od uzivateliek. Nam sa nikto nestazoval, len baby tam spominali, ze zvykne na v-maxe bocit koleso do strany, taha to kocik.

zuzub
13. mar 2010

Ďakujem Mark. a iný rozdiel nie je 😕 a bexa sa náhodou nevyrába v tyrkisovo šedej alebo čiernej?

kaatulkaa
13. mar 2010

Ahojky! Už jsem se připojovala k debatě někdy dávno, ale teď mi to opět nedá. Jako první jsem byla na 100% rozhodnutá pro BEXU B3 ale pak jsem objevila ještě nějaké jiné kočárky. Například COLETTO AUSTIN 3. Je nádherný, ale příjde mi těžké přehazování jednotlivých dílů a každý se nasazuje pomocí jené pojistky. Poslední, který mi padl do oka je nějaký MAXIM. Nemáte o něm nějaké zprávičky? Co se týče konstrukce mi příjde úplně stejný jako Bexa, ale co třeba má proti Bexe je odvětrání na boudičce. Ostatně jakou s tím máte skušenost Vy? NechyběloVám tam to větrání? A další otázka - jestli můžu? Dá se po a proti směru točit u Bexy hluboká korba, sporťák i autosedačka? A je to nasazování na stejném proncipu - tzn. pomocí těch dvou červených čudlíků? Děkuju

bibi13
13. mar 2010

kaatulkaa, aj bexa ma vetranie ale len v športovej časti.. čo sa týka točenia, tak hej.. da sa točiť v smere a v porti smere jazdy.. ale musíš otočiť vaničkou (športakom, autosedačkou) nie tou ručkou.. dufam, že som to napísala zrozumitelne.. 😀 😀 😀 😀 😀 a hej aj to nasadzovanie je pomocou tých červených čudlíku..🙂)))

pipka, hej máme tu bonzaka.. tiež si myslím.. ja mám čierno zeleny, daj kuk do albumu drobec..

emmka3, máš recht..

emmka3
13. mar 2010

katulka, co sa tyka 3kolky, jedna znama ma Coletto Austin a mne pride ten sportak taaak malicky ... a tusim, ze sa polohuje cely, nie osobitne chrbatik a osobitne nozicky ... ale, to su veci, co by vadili mne ... inym sa to moze zdat super 😉 a toho Maxima som uz obzerala aj ja, ale mm ho zatrhol, ze strop je 300 evri, takze toto je nad limit, bo keby sme ho pusunuli, tak uz posuvame a skoncime v uplne inej kategorii kocikov 😀

pipka
13. mar 2010

oki bibi, idem kuk 😉 ten sa aj mne paci, len este rozmyslam nad S9 alebo S10...pockam na 3D a ked budeme vediet co to bude...rozhodovanie sa SNAD urychli 😀 😀 😀

maca77
13. mar 2010

ahojte, tak ešte raz vás pozdravím, keďže mi už príspevok stihli zmazať 😀

mne sa Austin tiež veľmi páčil, už som nad ním rozmýšľala pred 3 rokmi, ale vtedy ma odrádzala vysoká cena, tak som ho veľmi neskúmala ... teraz bol pre mňa na prvom mieste až kým som si nepozisťovala rozmery a hlavne pred týždňom som si ho obzerala aj naživo a bohužiaľ sa mi potvrdilo to, že je dosť malý ... ako vanička, tak aj šporťák ...
... našťastie som po Ďalších vytipovaných kočiaroch natrafila na BEXU a už radšej ani iné nehľadám, lebo by bol problém sa rozhodnúť aký kúpiť ... myslím, že je tu dobrý pomer čo sa týka ceny, tiež rozmerovo, aj dosť farieb na výber ... ešte čakám,že nám tu niekto napíše, kto má s ním skúsenosti v praxi a môžme kupovať 😵

fukylove
autor
13. mar 2010

ahojte babulky 🙂

dnes sme mali kocikovu premieru - boli sme pesi v obchode a kocikoval moj manzelik... 😀 ten je z kocika nadseny ako male dieta 😀 😀 😀 skusali sme aj zaaretovane koliesko, aj bez aretacie... ja som spokojnucka 😉

zatial nemam nejake vyhrady.. uvidime ked zacneme chodit castejsie vonku...

akurat postreh - tam kde su male vytahy + take tie vnutorne vytahove dvere, ktore treba este zavriet, tak sa kocik pravdepodobne do vytahu nezmesti... my na nasom byte vytah pouzivat nebudeme... tu v tom nahradnom by som aj pouzila, lebo ked idem pesi, tak mam 3x schody, s vytahom iba 1x... ale nezmestili sme sa tam na sirku zadnych kolies... prave kvoli tym vnutornym dveram, chybal nam asi centimeter... takze tak naozaj budem chodit na prechadzky asi az o tyzden, to uz budeme na svojom 😉

inak zatial co sa tyka autosedacky a kocika - tak jednotka s hviezdick 😉 ou

emmka3
13. mar 2010

fukylove, dakujeme 🙂 a to mas pravdu s tymi zadnymi kolieskami, ale myslim, ze problem je v tom vytahu, kedze viem, ze aj jedna kocka od nas z januaroviek si kupila Xlandera a kvoli vytahu ho aj hned predavala, takze mi to pride, ze tie co maju taky vytah, musia hladat zadny rozchod koliesok menej ako 65cm ... na Cam som mala presne 65 cm a narvala som ho (ale mame bez vnutornych dveri), teraz mam kocar s rozchodom 60 cm a myslim, ze taky by sa vmestil uz vsade ...

mark33
13. mar 2010

coleto sa polohuje celá sedačka ako píše emmka čiže dieťa spí s nohami hore 😒

Zuzub - bexa sa vyrába aj v kombinácii tyrkysovej a čiernej