Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

mark33
6. jan 2010

Alenk: my mame skusenosti s kocikom zn. Casualplay, co ma tiez zdvojene kolesa, sneh sa nam tam nechytal, teda trocha sa nalepi, ale vobec to nebrzdi kolesa v toceni, ale samozrejme po snehu sme chodili so zaaretovanym kolesom.

Co sa tyka AX3, vyraba sa v cine, ale tam sa vyrba väcsina kocikov, dokonca aj znackovych.. Mne dost pripomina kocik Atlantic, ak mas moznost sa na nho niekde pozriet, len je to trojkolka a atlantic stvorkolka.. Maju rovnaky spôsob osadzovania vanicky na konstrukciu. Nevyhoda oproti B3 je v tom, ze sportova cast sa upina na konstrukciu cvokmi, polohuje sa paskou, nozicky nejdu polohovat vôbec, nejde otacat v protismere jazdy. Vanicka je trocha mensia ako na B3. Jedina vyhoda oproti B3 je v tom, ze ma fusak 😒

Zuzul, mozne je to len tym, ze nemas kocik zatazeny, skus ho zatazit 5-6 kg a skus to tak, tiez je rozdiel chodit s kocikom po rovnej klzkej plavacke a po chodniku.

luala
6. jan 2010

mark: da sa objednat bexaB3 od vas aj na dobierku, prip. kurierom? ak ano, za aku cenu priblizne? do Bardejova to mame totiz dost daleko...vdaka.

zuzul30
6. jan 2010

Mark-možno je to naozaj len tým, aj manžel mi to tvrdí, že sa to musí zaťažit a vyjazdiť 😎 Mark mám ešte jednu otázočku-ked som si objednávala u vás kočík, môžem si doobjednať aj sieťku proti hmyzu? Aj ked v objednávke som ju uviedla, ale asi sa to prehliadlo....Bude stačiť telefonicky, alebo musím cez objednávky? Ď.

Petraw- mam B3 Ja som moc B4 nechcela, lebo v jednej predajni som skušala kočík V max, ktorý ma tiež tieto 4 koliečka a zdalo sa mi to dosť nepraktické-ale to je len moj názor

luala - objednávala som ju cez e-kočíky a som velmi spokojná s ich službami...vopred ma o všetkom informovali a boli velmi zlatí a ochotní...., Kočík som naživo videla až doma a vôbec ma nesklamal-vanička je dost velká a aj špotový kočik je super, lebo som sa bála či nebude maly, ale je dost priestranný aj lahko polohovatelný len tie dva kolečka ma trošičku vyplašili, ale to bude asi naozaj len tým, že kočík nebol zaťažený 😀

luala
6. jan 2010

zuzul diky, ja som tiez zvazovala medzi B3 a B4 a bude to B3 🙂 - aj ked som nebola zastancom trojkoliek, pride mi jednoduchsie ovladatelna , co som citala tuto diskusiu, mamicky ju dost chvalia a ma dobru cenu a paci sa mi.. stranku e-kociky poznam, tam som vlastne na bexu natrafila uplne prvykrat.. a je dobre vediet, ze su spolahlivy a ustretovi..asi to teda objednam cez nich.. este sa chcem opytat, ktoru farbu mas ty? ja som chcela tu tmavosivu - nenapadnu, aby sa dala pekne doladit s farebnou dekou, ale nepresla mi u mojho draheho, takze, asi bude zelena - kiwi... uvidime. 😕

zuzul30
6. jan 2010

Luala-ja mám B3 vo farbe S09 -je to bežova s čiernymi a hnedými kruhmi-mne sa velmi páči, je troška iný ako kočíky v okolí, ale je velmi pekný....

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petraw
6. jan 2010

mark nezabudnite aj mne pribaliť sieťku 😀

zuzuj
6. jan 2010

ahojte baby( zuzul, luala, petraw) potom pliz napiste ako sa Vam jazdi s kocikom vonku aj v snehu pripadne na nejakych nerovnych plochach..vychadzka lesom🙂) Vidim ze babatka dojdu za chvilocku tak drzim palce 😉 nech vsetko dobre prebieha a mate pohodovy porod.
A zuzul nenahodis kocik do albumu, mne sa tiez paci farba S9 ale videla som ho len na obrazku, realistickejsie je to na fotke 🙂
Inak mark ta sietka proti hmyzu kolko stoji?

petraw
6. jan 2010

jasné, že napíšem postrehy ako sa mi kočík pri používaní pozdáva 😉
zuzuj díky za podporu 🙂
ja som si nakoniec objednala ten S5 ale predtým som mala vo výhľade ten zelený ale sme si to nakoniec rozmysleli 😀

zuzuj tá sieťka stojí 5eur ja som si ju tiež objednala ku kočíku 😉

lizatko1009
6. jan 2010

aj my mame bexu B4 S5 je super ale sme chceli S9 skoda ze nebola 😒 a teraz je aj novy ten co bol S10 ale aj s modrymi a striebornymi gulickami teraz by som brala ten, lebo neviem ako sa bude spravat zlta v lete na muchy. 😎

lizatko1009
6. jan 2010

mark22 ja som brala od vas den pred vianocami bexuS5 a nemam k tomu ani sietku ani plat to dostanem, alebo ako? a chcela by som aj ten dazdik 😎

alenk
7. jan 2010

mark, dik za kritiku tej AX3 - je dobre ked niekto takto upozorni na detaily 🙂 aspon viem na co sa sustredit pri vybere, este raz dakujem

bibi13
7. jan 2010

mne príde Bexa B4 od marka pravdepodobne v pondelok.. sa neviem už dočkať..🙂

lizatko1009
7. jan 2010

bibi a aka? aj mi mame B4, B3 sa mi nepaci taky invalidak. 😀

bibi13
7. jan 2010

lizatko 😀 😀 😀
S1 tuším to je.. tá zeleno čierna.. bo ešte stále nevieme čo to bude.. drobec sa nejako nechce ukazať..🙂

bibi13
7. jan 2010

ty máš aký? a už používaš, čo?

lizatko1009
7. jan 2010

bibi ved pockajte a ked budete vediet tak potom si kupte mi mame tu S05 ten zlto cierny, ale chceli sme S09, ale teraz je aj novy co bol cierny so zltymi gulickami a teraz je aj z modro striebornymi gulickami a teraz by som chcela ten, ale som s kocikom spokojna jj uz pouzivame 😀

bibi13
7. jan 2010

S5 nie je žlto hnedý??? no mne už ten kočík príde teraz v pondelok.. ale ja iný nechcem.. mne sa páči ten zeleno čierny..

lizatko1009
7. jan 2010

jj ten uz mame doma cakaj ho dam do fotoalbumu tak mozes kuk 😉

bibi13
7. jan 2010

no kočík vyzera super.. malý ma už koľko? nie je mu tam tesno? či to sa mi len zdá?

lizatko1009
7. jan 2010

nie nieje ten kocik ma polohovatelne dno a mal do sedu preto sa ti zda, maly bude mat zajtra 5 m. prave ze tam dost miesta, ale teraz je zima a este fusak.

bibi13
7. jan 2010

aha taak. no to je už chlapisko...🙂.. je krásny.. dufam, že ti dobre posluži aj športiak.. teda, dufam, že aj mne..xixixi

lizatko1009
7. jan 2010

tak dufam ze aj ja zatial je odlozeny v skrini, 😀 autosedacka je trosku mensia a ked je teraz zima dam mu overal a mam ho problem zapnut. diky ved kazde babatko je krasne a pre rodica najkrajsie na svete 😉 aj tvoje bude uvidis 😉

luala
7. jan 2010

bibi: objednavala si bexu cez e-kociky? aka dlha je dodacia lehota? pripisala si aj poznamku, ze chces aj plastenku prip. moskytieru?? platila si prevodom alebo budes az ked ti kocik dorucia? trosku viac otazok, ale v najblizsich dnoch ju chcem objednat aj ja, tak sa informujem...diky.. 😉

lucinka13
7. jan 2010

ahojte dievčatá,
prosím vás môžete mi povedať aký je rozdiel medzi Bexa B3 a Bexa B4.
Lebo ja tam rozdiely nevidím. Dakujem

luala
7. jan 2010

lucinka bexa B3 je trojkolka a B4 je stvorkolka 🙂

lucinka13
7. jan 2010

Luala dakujem , to som si fakt nevšimla 😵 😵

evitkamalicka
7. jan 2010

mne prave doviezli domov BEXU AX3 a musim povedat, ze je perfektna a aj vanicka je dost velka, zajtra otestujem vonku sportovy so synatorom

evitkamalicka
7. jan 2010

foto v albume

lizatko1009
7. jan 2010

ta bexa AX3 je pekna aj peknu vanicku ma ale to koliesko v predu je hrozne.