Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

bettya
26. jún 2012

@alenk ahoj, mozem sa spytat ako sa ovlada brzda na bexe? a sportiak nie je velky, nemotorny? dakujem

luciska23
27. jún 2012

Ahojte kocky, co by ste mi poradili ktory kocik je lepsi Bexa B3, alebo B4. dakujem krasne

marianka99
6. júl 2012

Baby nemáte niektorá bexu fashion paris vo farbe cherry??? potrebovala by som vediet aká je to presne farba...či je viac do bordova, či do červena.....a ešte chcem vediet, či je vanička dosť velká, budeme v ňom aj v zime, či tam v pohode zmestim malu aj fusak....díky 😉

sisi1986
15. júl 2012

Ahojte baby, tak som tu zase, ja som tiež chcela Bexu Fashion, no nakoniec som sa rozhodla pre úplne iný kočík, ktorý je na Slovensku zriedkavý. Má obrovskú vaničku, takže sa mi tam bábo s fusakom v pohode zmestí aj celú zimu. Môžem ho tam dať aj s overalom, fusakom a bude stále dosť veľká tá vanička. Je to kočík Aneco Venezia, ak by to niekoho zaujímalo. Odporúčam, je to vymakaný kočík. videla som ho naživo.

vvia
20. júl 2012

baby vmesti sa bexa do fordu fiesta?

merilin
25. júl 2012

@trdielko009 ahoj, nasla si prosim ta na bx4 tu blokaciu hojdania? Lebo ja som pozerala a okrem brzdy tam vzdadu nieje nic. Len v predu sa daju zablokovat kolesa aby isli len v jednom smere

trdielko009
25. júl 2012

@merilin Ahoj.Nie,nenasla.Lebo mne poslali inu farbu konstrukcie,ako som chcela a teda sme ju poslali na vymenu a nejako sa jej nevieme uz dlhsie dockat.Takze som nestihla.Ale ked pride urcite to budem hladat a dam ti vediet 🙂

fukylove
autor
29. júl 2012

babulky..... ja som tu v ZA videla uz parkrat Bexu Fashion - ciernu.... srdce mi zapistalo! nemat kocik, tak nevaham... vyzera fantasticky! 🙂 🙂 🙂

trdielko009
8. aug 2012

@merilin Ahoj.Tak konstrukcia je uz doma.Ale na nic som neprisla.Ziadnu packu a ani nic,cim by som mohla co i len pohnut som nenasla :/ Okrem brzdy....Ak by sa tebe podarilo nieco objavit,prosim ta napis mi....A ak aj ja nieco este zistim,dam vediet...

fukylove
autor
13. aug 2012

@merilin, @trdielko009 -- ja uz Bexu doma nemam... ale ak si dobre pamatam, tak pri B3 bola blokacia hojdania pri kolesach vzadu - tie co sa netocia.... ak to tam Vase kociky nemaju, tak neviem viac poradit a skuste kontaktovat predajcu 🙂

samkova
13. aug 2012

baby mne tento tyzden ma dojst kocik bexa fashion cierny,.tak som zvedava aky bude 🙂)

adel22
14. aug 2012

@samkova Tak som zvedavá na dojmy! 🙂

samkova
14. aug 2012

no aj ja 🙂))

engi111
15. aug 2012

ahojte dievcata, ja som bola vcera v kosiciach v babetkove a tam mi predavac povedal ze Bexy idu hore,,tak neviem ci len u nich alebo celkovo... poculi ste nieco o tom ?

cicimon
15. aug 2012

@engi111 no pravda je ze su drahsie ako pred 2,5r

rora
15. aug 2012

prosim vas chcela by som sa spytat ake mate skusenosti so sportovou castou u bexy? ake ma nedostatky? a videla som uz ze sa da kupit aj samostatne len bexa sportak, vyzera podobne, vola sa bexa spacer, s tym nemate skusenost? dakujem

zabka7
15. aug 2012

ahojte... prosím máte niekto skúsenosti so športovým kočíkom Bexa Spacer? Dnes so to videla naživo, mne sa celkom páči ale zatiaľ som nikde nenašla žiadnu recenziu na tento typ kočíka. Ďakujem.

zabka7
17. aug 2012

nemá ešte nikto nový športový kočík Bexa?

rora
17. aug 2012

@zabka7 ja som na nete tiez pozerala na bexa spacer a zatial som si vsimla len jednu velku nevyhodu, ma prislis kratku rukovat, teraz mam taky kocik a dost som onho zo zaciatku zakopavala, teraz som si uz zvykla byt od neho dalej ale ruky mam neprirodzene moc natiahnute, a cele je to trochu nepohodlne 😒

nikuska444
24. aug 2012

Ahojte mamicky,
ja mam velmi zlu skusenost s tymto kocikom.Mam Bexu Bx4,kupovala som ho tesne pred porodom
teraz mi ma dcerka 5mesiackov a uz dvakrat som bola reklamovat vanicku,nakolko
dno vanicky bolo prvykrat prehnute a druhykrat i poprelamovane.Ten posledny krat nam technik
z bexy napisal ze je to nasa chyba,lebo to bolo poskodene mechanicky plus skladovane
vo vlhkom prostredi.Nech sa nehnevaju ale dieta v 5mesiacoch z vahou 6kil to predsa nemoze prehnut.
A dalsia vec je ta,ze nikdy mi kocar nezmokol ani urcite nezvlhol.ja naozaj neviem,alena tych polskych vyrobkoch
naozaj nieco nebude v poriadku.

lentilkapb
25. aug 2012

@sisi1986 Aj mňa priam očaril kočík Aneco Venezia, konkrétne model 1ac - béžový (síce pôvodne sme chceli iný, ale ked sme porovnávali, tak voľba padla na Veneziu). Už sa teším, keď ho budeme mať budúci týždeň doma 🙂 .

sisi1986
28. aug 2012

@lentilkapb Ahoj, to som rada, že sa ešte niekto okrem mňa rozhodol pre kočík Aneco. Ja som tiež veľmi váhala nad touto farbou. Videla si túto farbu naživo? ... lebo ja som videla výstavný kus - béžový - ale iba výstavný model, čo sa bežne nevyrába (asi z látok, čo im vystala), ale bol nádherný - chcela som ho hneď odkúpiť, no bohužiaľ, nedalo sa a nevedeli mi garantovať, že ak si objednám 1ac, mi príde ten, čo som videla naživo alebo ten, čo sa bežne dodáva podľa objednávky (teda ten, čo príde tebe). Bolo by to 50:50, tak ja som sa nakoniec rozhodla pre tmavohnedú kombináciu, lebo ja som vyslovene chcela iba tú farbu, čo som videla naživo a to mi nik nevedel garantovať :(, čo je úplná škoda. Škoda, že som si ho neodfotila. Potom ak by ťa to nezaťažilo a chcelo by sa ti, mohla by si poslať zopár reálnych fotečiek. Iste by som si ich rada pozrela. Môj kočík má prísť až 20. septembra, takže ja si na neho ešte dobrú chvíľu počkám (len aby stihol prísť do pôrodu :D). Ešte by som sa chcela spýtať, ak môžem, koľko ťa stál? ďakujem za odpovede a reakciu

anastacia242
28. aug 2012

@sisi1986 ahoj, mozes mi poslat link na web stranku, kde najdem ten kociar Aneco Venezia?...to je Tako Venezia? lebo iba ten som nasla...vdaka

sisi1986
28. aug 2012

@anastacia242 Ahoj, nie je to TAKO, ale Aneco. Daj si do googlu Aneco Venezia a daj si zobrazovať obrázky. Tam sa ti ukážu fotky kočíka vo všetkých farebných verziách. Sú to väčšinou ruské stránky, tak sa neľakaj. Tento kočík sa moc pre SR trh nedováža a nepredáva. Väčšinou ide najprv na západ (Nemecko, Holandsko), potom do Ruska. Ale jedna babenka tu písala, že si ho odniekadiaľ objednávala - neviem či z netu alebo odkiaľ, prípadne sa môžeš spýtať jej. Ja som novú bexu fashion nevidela naživo, len som o nej čítala a vanička sa mi zdala príliš nízka na zimu pre bábo - a aj podľa toho, čo písali baby. Na dizajn je určite pekný aj naživo, len ktovie, dokedy by slúžil a či by prežil celú zimu :( a či by už v zime netrebalo vytiahnuť šporťák kvôli fusaku a overalom. Baby písali, že táto nová verzia je dosť nízka, tak preto som sa rozhodla pre tento.

kiakocikovsvet
29. aug 2012

@sisi1986 je to určite kočík od firmy TAKO, vyrobený pre ruský a ukrajinský trh u nás sa Venecia predáva na podvozku retro a oni jú predávajú na podvozku Warrior, viac info. na tel. čísle

kiakocikovsvet
29. aug 2012

@anastacia242 ak máte záujem o tento kočík info. na tel. čísle

sisi1986
31. aug 2012

@kiakocikovsvet určite to nie je TAKO, som si 100 % istá. Nie je to kočík pre SR trh ako som písala. Ja ho mám objednaný cez jednu pani priamo u výrobcu v Poľsku, nie cez e-shop. Ani dizajnom sa úplne nepodobá a je ho možné objednať aj s Aneco logom na strieške (ten budem mať aj ja). Ak mi príde, pridám reálne fotky a môžete si ho porovnať s Takom, ale určite to nie je ten kočík, o ktorom vy píšete.

sisi1986
31. aug 2012

@anastacia242 určite to nie je TAKO. Skús sa pozrieť na stránku, ktorú ti pošlem v e-maily. Ak ho tam náhodou nemajú a napíšeš tej pani, určite ti ho zoženie, lebo ja ho mám objednaný cez ňu.

adikad
5. sep 2012

Ahojte, najde sa tu dobra dusa, co mi odfoti na sportovej casti zozadu ako su prichytene popruhy,lebo som to povyvliekala pred pranim a teraz neviem ako to ma ist 😒 Dakujeeem

monculka
11. sep 2012

este ani mesiac nemam kocik tejtoi znacky a uz mi vypadla a stratila sa zaroven sroba z predneho kolesa...