Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

mici111
13. apr 2011

@cicimon ja ho uz nepouzivam..ale minule som ta videla v kauflande v petrzke, spoznala som ta vdaka kociku..neviem, ci som vtedy este nemala aj bexu..ale asi si si ma nepamatala uz z tej "prezentacie" bexy v auparku 😀

@julinka2787 inak kocky, ja som rada, ze ste spokojne, este jedna kamoska ma bexu, aj ona je spokojna..len ja som asi fakt mala smolu alebo som narocna??? neviem..

cicimon
13. apr 2011
cicimon
13. apr 2011

@mici111 hej, spominam si, mala si aj bexu, len vtedy som si tak narychlo nevedela spomenut, komu ta zlta bexa patri 🙂

mici111
13. apr 2011

@cicimon tak to som bola ja 😀 😀 😀 a mala si naponahlo 🙂 Martinka je kraasna 😵 😵 😵 inak aj moja Sari sa vzdy takto drzala tych plastov .. 🙂

cicimon
13. apr 2011

@mici111 diiki🙂 ano, tie "rucky" su tiez super, mala sa ich rada drzi

mici111
13. apr 2011

@marialucia a este ma napadla jedna vec, preco som nebola spokojna so sportakom..ked sa zlozi tak, ze sa sportova cast necha na konstrukcii nakliknuta, tak je to opacha velka a nehrozi aby sa do normalneho kufra zmestila..ja mam sice maly kufor, ale otravovalo ma to stale to odklikavat z konstrukcie a skladat po ciastiach do kufra..takze ked jazdis casto autom, bexa nie je moc dobry kocik..

julinka2787
13. apr 2011

@mici111 neviem mici, podľa mňa si mala smolu. lebo tie vypadávajúce šróbiky a potrhaný košík asi nie je o náročnosti. to by asi nas...lo každú. 😉 a mne sa zložený šporťák zmestí do kufra bez odkliknutia aj do sedanu. 🙂 ale jasné, každý má iný názor a tebe proste bexička nesadla

marialucia
13. apr 2011

Dakujem ste zlate všetky 🙂 Fíha ja si myslím, že tu nieje nikto agresívny a nepostrehla som, že by tu niekoho zvozili pod čiernu zem, ale to som neprečítala všetkych 114 strán, maximalne tak 50 dokopy po večeroch ale všetky strany asi nezvladnem @mici111 😎 Podla mna si neni naročna-každy ma svoj nazor a može byt aj to, že maš smolu...moja kamoška napriklad kupovala drahy kočik, s ktorým su uplne všetci spokojný a ona už ma druhy lebo ona nebola, takže čo žena to iny vkus 🙂 napriklad ja som vobec nechcela a ani len neuvažovala o kočikoch s nafukovacimi kolieskami a teraz by som už ani ine nechcela, takže aj vkus sa časom meni 🙂)) len som ostala v šoku z tej vety že mas bexičky v zahrade a koniec, tak dufam napišu viacerí ak ich nahodou bexa sklamala....ale viac dufam že ovela viac napíše spokojnych uživateliek 🙂

marialucia
13. apr 2011

@cicimon Martinka je nadherna 🙂)))))

pipka
15. apr 2011

no my sme uz od vcera v sportaku a zatial sa tomaskovi velmi paci, problem som zatial neobjavila ziadny zasadny, jedine ze ked mam maleho nalezato a sportak nakliknuty v smere jazdy, tak nemozem mat zapnuty skejtik, lebo ked tam mam aj tasku zavesenu, tak sa mi tam mala na skejtiku uz nezmesti 😅 ale to nie je problem kocika ako takeho, to je problem asi u vsetkych kocikov, co som pozerala, jednoducho ked potrebujem mat malu na skejte, tak musim mat sportak v protismere, cize pozerame na tomaska, a to nam nevadi 😵 ved ked bol vo vanicke, tiez sa na nas pozeral 😀

a tasku nemozem mat prizipsovanu dole pri kosiku, lebo tam mam akurat ten uchyt na skejtik, takze jedine riesenie je ten sportak v protismere a to sa da prezit 😉

denda83
18. apr 2011

@cicimon Ahoj...chcela by som sa spytat....neviem sa rozhodnut ci mam kupit bexuS12 alebo Mutsy Transporter.....kedze ja budem letiet lietadlom.....Chcem sa opytat na vanicku, ona sa ako da zlozit???? niekde som citala ze vlastne na taku placku.....dalej ako je vahovo?nieje moc tazky???

e_kociky
18. apr 2011

@denda83 vanička je skladateľná na placku, sú tam také vyberateľné drôty, ktoré keď zložíš, zloží sa ti aj vanička, pomocou nich sa vlastne vanička rozkladá do takého stavu ako je nakliknutá na kočíku. Váha vaničky je cca 4,5 kg a váha konštrukcie cca 7 kg. Bexa je z tých ľahších kočíkov.

denda83
18. apr 2011

@e_kociky Dakujem velmi pekne😀

cicimon
18. apr 2011

@denda83 presne tak, len ju spucis na placku

denda83
18. apr 2011

@cicimon supeeeer😀 lebo som do toho kocika zamilovana😀

pipka
18. apr 2011

@denda83 da sa rozoberat, ale teda ja som sa riadne zapotila, kym som ju zlozila tu vanicku ako novu 😝 ja si teda neviem predstavit, ze by som ju mala rozkladat a skladat nejako casto 😅
inak ta vanicka nema chybu 😉 ja som neverila vlastnym ociam, ze my sme v nej vydrzali do 7 mesiacov 😕 😵 😵 a to teda nas Tomasko je riadny valibuk 😎

cicimon
18. apr 2011

@denda83 moja bola vo vanicke 9mes a dokonca aj skoro celu zimu, fake velka vanicka

denda83
19. apr 2011

@pipka tak nebudem ju rozoberat kazdy den 😀 ...len do lietadla 🙂 a to nejak zvladnem...... 😵

pipka
19. apr 2011

@denda83 tak pokial nebudes lietat kazdy tyzden tak to zvladnes 😀 to je fakt 😉

maca77
20. apr 2011

ahojte
my sme prešli na šporťák len tento víkend a to máme 9,5 mes. .. aj dlhšie by sme tam vydržali, len MM sa už nevedel dočkať 😀

bibi13
26. apr 2011

@alex9966 ja mám tuto farbu kočíka a podla mna je krásna.. mám aj v albume..

pipka
26. apr 2011

@bibi13 jeej bibi vy budete mat druhe babo? Gratulujeeeeem 🙂 🙂 🙂 ty si si to tusim s tym skejtikom od nas zobrala k srdcu 😀 spraaavne 😀 😀 😵

bibi13
26. apr 2011

@pipka hej, budeme mať druhého vajčaka..:D. no nejaký skejtík budem musieť kupiť.. ale bexičku predavam, tak neviem či je nejaký univerzalny...dakujem za gratulaciu..

pipka
26. apr 2011

@bibi13 nas je univerzalny, tusim bexa svoj ani nema. Ja ho stale este používam, ale je pravda, že ako hanka rastie, tak čím dalej, menej, snad kym porodiš, tak ti ho v pohode budem moct posunut 😉 a pre druhe uz bexu nechcete? idete na lepsie? 😕 😎

bibi13
26. apr 2011

@pipka tak sa ti ozvem pred porodom, alebo ked ho nebudete používať, tak sa mi ozvi..
no s bexou som max. spokojna, ale zeleno čierna sa mi okukalaa chcem vyskušať niečo nové.. ja len dufam, že nebudem lutovať ten predaj..

pipka
26. apr 2011

@bibi13 jasne, dam vediet 😉 drzim palce 😉

bibi13
26. apr 2011

@pipka dakujem.. :D

kika87
27. apr 2011

ahojte babi, chcela som sa spytať, ako ma byť otočene vajíčko v aute??? Pretože kamarátka vraví, že ma byť otočené dozadu a druhá, že dopredu, som z toho mimo...ďakujem

pandrholka
27. apr 2011

@kika87 vajíčko má byť pripútané vzadu za spolujazdcom a malo by byť otočené tak aby malo bábo nožičky nasmerované na opierku chrbta zadného sedadla, čiže je otočené chrbátikom k smeru jazdy 🙂

cicimon
27. apr 2011

@kika87 presne ako hovori @pandrholka cize v protismere jazdy