Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

katka888
9. sep 2010

p.s. pridavam sa, vanicka skvela, sportova cast maximalne nedoriesena. niekedy som rada, ze mala v nej neobsedi a nosim ju v nositku na kratsie vylety.

mici111
9. sep 2010

ahojte, no ako vas citam, tiez ma to prilis nepotesilo..my zacneme pouzivat sportovu cast tak do troch mesiacov a to co tu citam, no nic moc... 😠

maryanna
9. sep 2010

ja sa pridám , ja som s športovou časťou spokojná lebo je to jediný kočík asi na svete kde mi malý poleží pretože keď odkryjem prednú časť tak je tam celáá sieťka a malý leží na bruchu a pozerá po svete...takto chodíme asi 4 mesiace, inak v kočíku nechce vôbec ale vôbec byť.....takže ja som vďačná, je to zvláštny spôsob ľudia sa pristavujú ale inak sa s mojím drobcom nedá.......takže ja som za plusové hodnotenie, aj keď keby chcel byť v kočíku tak kupujem iný športiak🙂:D:D

fukylove
autor
9. sep 2010

pridavam sa k reakciam na sportovu cast + pridavam par fotiek nasho drobca - citala som tu reakcie na popruhy a pod... tak posudte sami... podotykam, ze Sebik ma pol roka 🙂 cize este podrastie, kym bude sam poriadne sediet 🙂

jedine, co je asi fakt problem je vyska pripevnenia nanoznika, ale aj to sa da poriesit.... uz som vymyslela ako - potom pridam fotecky.... ja osobne som s kocikom stale spokojna... a ako pise @maryanna - najviac sa mi paci prave ta "vetracia" sietka 🙂

fotky c. 1 - po sediacky s popruhmi...

fukylove
autor
9. sep 2010

seria fotiek c. 2 - nanoznik.... a planovane riesenie problemu....

maryanna
9. sep 2010

@fukylove hm a to ako si pripevnila ten nanoznik lebo nie je to celkom vidieť....

fukylove
autor
9. sep 2010

seria fotiek c. 3 - s nanoznikom po leziacky.... riesenie "problemu" chcem totiz spravit tak, ze ked mi Sebik zaspi, zapnem mu ho tam, kde su cvoky, lebo tak bude ovela lepsie kryty... 😉
ako riesenie pre vyrobcov by mozno stacilo vymysliet okrem tych hornych cvokov aj nejake zapinanie nizsie 😉

fukylove
autor
9. sep 2010

@maryanna - este zatial nijako - ale uz som to vymyslela, ak sa mi podari, cez vikend to spravim a hodim potom detailne fotecky 😉 ale bude to takto 🙂 slubujem babenky 🙂 lebo uz to mam v hlave, len to musim "dorobit" a na to som akosi dnes nemala cas 🙂

maryanna
9. sep 2010

@fukylove no tak sa nechám inšpirovať a urobím aj ja tak🙂 šikovná si🙂

fukylove
autor
9. sep 2010

@maryanna - ja som to mala vymyslene inak -teda tu realizaciu a dnes som to preberala s maminkou a vnukla mi ovela jednoduchsi navod na riesenie problemu - potom pofotim a poslem aj okec 🙂

cinocka
9. sep 2010

@fukylove - super fotodokumentacia vyrieseneho problemu 😉 budem sa urcite inspirovat...a maly je krasny 😉

maryanna
9. sep 2010

@fukylove okej okej, teším, ja som ešte nánožník nerieišla resp ani som nevedela že je nejaký problém s nánožníkom lebo som ho ešte neskúšala na kočiar keďže netrebalo.....

fukylove
autor
9. sep 2010

@cinocka - dam podrobny "postup" ked to spacham 🙂

@maryanna - ja tiez nie, este sme ho nepotrebovali... len sa ma na to pytala kamoska a teraz som to citala tu... my stale pouzivame iba deku... na nanoznik sa mi zda skoro 😉

tinkaza
9. sep 2010

@fukylove : my ideme Bexu len zajtra objednať, ale trošku ma tu táto diskusia teraz vyľakala, no musím uznať, že po kuknutí Tvojich fotiek si neskutočne vynaliezavá a šikovná maminka, a aj ja si potom veľmi rada pozriem ten "zlepšovák", keď si taká zlatá a necháš nás to odkukať 😀 😀

fukylove
autor
9. sep 2010

@tinkaza - jasne ze sa podelim a budem rada, ak to pomoze aj ostatnym maminkam 🙂 s kocikom som spokojna 🙂 a len kvoli nedoriesenemu nanozniku by som ho veru nemenila... najma ked sa to da poriesit 🙂

tinkaza
9. sep 2010

@fukylove : si zlatá, ďakujem asi v mene aj ostatným maminiek a budem sa tešiť aj na ďalšie foto a info, ako si to vyriešila 😉

majinka85
9. sep 2010

@fukylove Dakujem za fotecky, syncek je prekrasny. Po tychto diskusiach som sa zlakla ci som nekupila hlupost ale po tvojej fotodokumentacii viem ze sa da vsetko vyriesit.ESTE RAZ VDAKA

ica9
9. sep 2010

@fukylove Aj ja som zacala stresovat.. Zatial sme maximalne spokojni a zacala som sa bat co to bude ked pojdeme do sportaka. Ale hned som kludnejsia. Tesim sa na foto-dakujemeeeee 😵

babykuky
9. sep 2010

@fukylove ty si naozaj šikovná 🙂

pipka
9. sep 2010

fuky, no presne tak to mam poriesene aj ja 😵 ja som si tam nasila gumku a suchy zips a popod kocik si to zapinam bez tej manzety 😉
ked nezabudnem, tak pofotim aj ja 😉

pipussa
10. sep 2010

kocky,
prosim nezabudnite pofotit...
aby sme okukali, lebo pri nasich drobcoch nestihame niektore tak kreativne vymyslat zlepsovaky 🙂
a mna caka presedlaniie na sportak, akurat ked zacne zima

fukylove
autor
12. sep 2010

ahojte zienocky 🙂

konecne pridavam slubenu fotodokumentaciu 🙂 aj s navodom na pouzitie 😀 trosku sme mali hekticky vikend a som sa musela "hecnut" - slubila som do konca vikendu dodat svoje riesenie problemu 🙂

cheerlady
12. sep 2010

@fukylove no ty si sikula!!! 😲 😉 prosim ta a tu modru vlozku,co mas v kociku,ta je na co? 😕

katka888
12. sep 2010

@fukylove
dakujem za inspiraciu 🙂

fukylove
autor
12. sep 2010

legenda k fotkam:

fotka c. 1 - potrebne "veci" k uprave vrchu - dva gombiky + dve gumky (gumky som po krajoch obsila, aby sa nestrapkali)
fotka c. 2 a 3 - prisite na nanozniku
fotka c. 4 a 5 - nakoniec som nasila dalsie dva gombiky aj dovnutra, ked nebude potrebne pouzivat tuto regulaciu, tak gumku pripnem vo vnutri a nebude "odstavat" - predpokladam, ze o rok uz bude drobec tak vysoky, ze mu bude jedno, kde bude nanoznik zapnuty...
fotka c. 6 a 7 a 9 (omylom pridana - neotocena, ospravedlnujem sa) - na bok som prisla gombicku a o tu budem gumku pripinat - podla potreby 😉
fotka c. 8 - pohlad zpredu - Sebik uz spinka, tak dnes bez drobca 🙂
fotka c. 10 - 13 - kedze mi ostal este zvysok gumky, tak som ju pouzila aj na prichytenie nanoznika zo spodu kocika - o tomto sa debatilo myslim na zaciatku temy... 😉 system ten isty, gumka + gombik... ked nebude potrebne, tak gumky odlozime...

snad som aspon trosku pomohla 🙂 zelam krasny vecer.

fukylove
autor
12. sep 2010

@cheerlady - to je toto http://www.maderna.sk/katalog/product/7772/

mne sa totiz na kocikoch najma v lete nepacilo, ze su tie sportove casti aj golfky z nesavej, umelej latky... tak som si taku istu kupila ja do bexy aj do golfaca - je seda 🙂 len asi fotka skresluje 🙂
z jednej strany je z takej latky ako "tricko" - letna verzia, z druhej strany fleece - to pouzivame teraz 😉

cheerlady
12. sep 2010

@fukylove no presne take nieco som hladala,lebo sa mi to tiez nepacilo-aj vo vajicku,maly bol z toho hned spoteny b lete,nepomohla ani plienka,co som pod neho dala.diky moc za tip! 😉

fukylove
autor
12. sep 2010

pisem ako pako na niekolkokrat 🙂 ja som totiz pouzivala pod maleho plienku alebo deku a ta sa najma teraz, ked zacal sedkat, stale pod neho suchala.. toto je praktickejsie za par korun 🙂

fukylove
autor
12. sep 2010

@cheerlady - maju to vo viacerych obchodoch, hod do vyhladavaca Emitex MOBY - mozno najdes aj v nejakom kamennom v tvojom okoli 🙂
alebo - rada - ak mas v okoli viacere mamicky - skuste sa spojit... my sme objednavali teraz 4 zo Ziliny, tak sme si pekne podelili aj postovne a bolo to ovela lacnejsie ako keby sme objednavali kazda zvlast 😉

tinkaza
13. sep 2010

@fukylove : si skutočne veľmi šikovná, to riešenie vyzerá byť super praktické, mala si veľmi dobrý nápad a dúfam, že nebude vadiť, ak to niektoré odkukáme 😀
ináč díky aj za tip na tú vložku, presne také niečo som aj ja hľadala, hoci zatiaľ len do hlbokého a príp. do vajíčka, tiež sa mi tie materiály moc nezdajú a to si neviem predstaviť, ako sa tam musí malinké potiť v lete.
Tak ešte raz vďaka. 🙂