Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

fukylove
autor
12. okt 2010

@lenkablaskova - az teraz som si vsimla tvoj sumar o Bexe B3 🙂 klobuk dolu, dobre si to zhrnula... akurat myslim pri vanicke som si vsimla bezpecnostne pasy 🙂 tie nema 🙂

pipka
12. okt 2010

ano ano, my mame skejtik k bexe, ale nie original, lebo original neexistuje ale kupila som taky univerzalny a je ok 😉
nasa hanka sa na nom vozi aj doma 😀

fukylove
autor
13. okt 2010

@pipka - ze ja som ti napisala pipusa - ze prepac 😀 akosi som si nestihla mrknut presne tvoj nick 😀

mna len este zaujimalo, ci existuje aj nejake "sedatko" ku kociku... 🙂

pipka
13. okt 2010

@fukylove v pohode 😉 ja reagujem na pipku, pipi, pipinu a kludne aj pipusu 😀 😀 😀 😀 😀

no my sedatko nemame, len skejtik, ale na tej stranke, kde som ho objednavala, bolo aj take univerzalne sedatko...tak skus kuk 😉

prenasedeti.sk/obchod/cid/8/category/pridavne-sedadlo-stupienok-ku-kociku.xhtml

suzzi_
13. okt 2010

ahojte babenky, mate alebo poznate niekoho kto ma skusenost s Bexa B4 2010? zaujimalo by ma ci nahodou model B3 nie je nahodou lepsi, i ked je starsi. dakujem.

pipka
13. okt 2010

@suzzi_ asi si to zle napisalla,ale aj B3 aj B4 su aj v kolekcii 2009 a aj 2010, rozdiel je len v tom, ze B3 ma tri kolieska a B4 ma 4 kolesa...teda je to trojkolesova a stvorkolesova verzia toho isteho kocika 😉
a tie kolekcie sa lisia akurat vo farbe potahovej latky 😉 mne osobne sa ale ta minulorocna kolekcia pacila viac ako ta tohtorocna 😝 😅
tie nove farby mi pridu nejake divoke 😒

cicus13
14. okt 2010

Ahojte 😉 chcem len vedieť ako dlho ste nechali v škrupinke tú vložku pre novoredenca ? My už máme skoro 6 kíl teraz keď ide zima a je naobliekaný tak je tam dosť naprataný 😝 ale zase mám pocit, že sa mu to tak páči. Tak neviem či dať preč alebo nie 😕 ?

julinka2787
14. okt 2010

@cicus13 ja som dávala vo dva a pol mesiaci preč. lebo sa mi tam už nevopchala a to ešte ani chladno nejak nebolo. ale moja je dlllhááá. 😝 aj pásy som už najvyššie posúvala. 🙂

cicus13
14. okt 2010

@julinka2787 no tak pásy som ešte posúvať nemusela 😉 drobec je taký priemer, tak to skúsim dať von a keď sa mi bude zdať, že v tom lieta 😝 tak mu ju tam šupnem naspať 😀

mici111
14. okt 2010

@julinka2787 to sa daju aj pasy posuvat??? myslis dat na dlhsie alebo sa to da aj nejako inak?? 😅

julinka2787
14. okt 2010

no ja vlastne neviem ako je to na bexovej. ja mám inú, ale princíp by mal byť jednaký. ja mám aj viac otvorov na výšku pásov a aj dĺžka sa mi dá upraviť...

e_kociky
14. okt 2010

@mici111 pásy sa dajú predlžovať podľa toho ako ti to vyhovuje... a keďže sa blíži zima, tak bude treba ich povoliť. Medzi nožičkami na kraji autosedačky je otvor, tam je také tlačidlo - len na to pritlač a potiahni pás ako ti to vyhovuje 😉

babykuky
14. okt 2010

a skúsili ste si vybrať novorodeneckú vložku? náš malý má 7,8 kg a spokojne fungujeme vo vajíčku 🙂

bartonka
17. okt 2010

Ahojte, tiež mám kočík Bexu a zatiaľ som s ňou veľmi spokojná. Mala by som na Vás však jednu otázku a neviem či tu mal niekto podobný problém ako ja....mám 5 mesačného syna, ktorého chcem dať do jej športovej verzie, lebo je už dosť veľký, ale zdá sa mi, že keď ho dám do úplného ľahu (lebo ešte nesedí) a dám mu tam nejakú deku alebo ho trošku viac naobliekam (predsa už aj zima ide) a má tam to madlo, tak sa tam ledva vojde a nohy má takmer o madlo opreté...neviem či som to dosť výstižne opísala, ale snáď hej....stretol sa s tým niekto, alebo ako to riešite? Dakujem moc za rady 😉

pipka
17. okt 2010

@bartonka a neskusala si to madlo odopnut? podla mna staci, ked ho tam namontujes az ked ti maly bude sam sediet, na leto, aby sa toho mohol drzat 😉
alebo staci, ked odopnes to, co ma medzi nozkami 😉 tu latku myslim 😉

bartonka
17. okt 2010

@pipka dakujem za odpoveď jasné že som skúšala to madlo dať dole, vtedy je to v pohode, ale keď to skúsim dať aj do polohy sedu, tak to medzi tým madlom a sedadlom je stále rovnaká vzdialenosť.... a je tam stále nejako málo miesta potom...tak teraz už fakt neviem, či môžem mať len ja nejaký čudný kus, alebo veľké dieťa 😀 Nemáte znáhodou niekto odfotený kočík športový aj s dieťaťom ako v ňom sedí? díky moc

pipussa
17. okt 2010

kocky
budem mi pasovat tento fusak do bexi B4 ?
do sportoveho ???
prosiiiiiiiiiiiiim, rychlo radte, lebo mi ho niekto uchmatne 🙂

pipussa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pipka
17. okt 2010

@pipussa podla toho aky je dlhy. Ale podla mna tam moze ist akykolvek fusak, takze v pohode 😉

pipussa
17. okt 2010

@pipka
pipka ty mas bexu b4 ??
ja mam moju sportovu cast ulozenu v sklade u muza a teraz vobec netusim ako vyzera ... vlastne sme kocik kupili az ked som bola v porodnici, takze som to ani nevidela 🙂

pipka
17. okt 2010

@pipussa ano ano mame B4, my tam mame emitex ten s odzipsovatelnym spodkom a dala som tam aj kaiser fusak, oba maju 105 cm a v pohode sa tam vojdu 😉

gabikab
18. okt 2010

Ahojte maminy.
Mam v plane kupit si Bexu B3, ale cim sa mi to blizi, stale zvazujem vsetko mozne pre a proti. Vedel by mi niekto poradit, v com su vyhody, nevyhody kocikov Bexa B3, Bexa AX3 a Baby worldV-Cross. Teda ktory si nakoniec vybrat....
Dakujem mooooc. Velmi mi pomozete.

babykuky
18. okt 2010

@gabikab Bexa AX3 je čínsky výrobok, ktorý nie je certifikovaný. Nad tým by som veľmi neuvažovala.

gabikab
18. okt 2010

Dakujem. Tak este ostava porovnanie Baby world V-cross a Bexa B3 🙂 Nejaky podstatny rozdiel, ktory by ma ubezpecil vo vybere...

jarus8
18. okt 2010

Ahojte, mám Bexa B3, chcem sa opýtať či sa dá z vajíčka vybrať tá vrchná vložka, lebo sa mi nezdá, že sa tam zmestí 9 kg dieťa. syn má 4 mesiace a už sa tam vtrepe LTT. Pokúšala som sa ju odobrať, ale neprišla som na to, ako ju pretiahnuť cez západku, ktorá drží popruhy dole medzi nožičkami.

bebaa
18. okt 2010

ahojte, my mame tiez bexu 4, fotky mam v albume...

riska
18. okt 2010

@jarus8, treba dať preč tú kovovú sponu, za ktorou sa nachádza umelohmotná časť podobného tvaru, ktorú ked vysunieš, tak vieš vytiahnuť tú časť medzi nožičkami.......rozumieš? 🙂

pipka
18. okt 2010

@bartonka som nasla nejake fotky v sportaku 😉

fukylove
autor
18. okt 2010

@jarus8 ako pise
@riska - zo spodu je kovova spona, ktora sa da prepchat az hore a cely ten "pas", co je medzi nozkami sa da vybrat, potom vyberies aj tu vlozku a das naspat 😉

bartonka
19. okt 2010

@pipka
dakujeeeeeeeeeem