Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

kaprkapr
2. feb 2013

z Prievidze

palesandra
8. feb 2013

@kaprkapr ahoj, vanicka ma dlzku tusim 78cm, a sirka je rovnaka a dostatocne velka oproti sucasnym kocikom. moj maly do nej vosiel este aj vyse rocny 🙂

kaprkapr
9. feb 2013

@palesandra a inak si spokojná s kocikom?ja už som tak na 95% rozhodnutá pre bexa b4x fashion vľavo,tak dúfam že sa nesklamem,lebo pred týždňom som vracala jeden,práve kvôli malej a v strede.zúženej vanicke

palesandra
9. feb 2013

bola som spokojna, len fakt mi vadilo ze sa prevazovala, ale 4kolesova taky problem nebude mat.... este teraz ked si spomeniem ako maly spal vonku a jeho pradedo daval nanho pozor, a ked sa zobudil, tak isiel kocik tahat spat k domu a ked som videla ako kocik leti do strany a on pozera rovno, tak som mala riadny sok.. teraz uz mam dalsie dva kociky, golfky, a tak ti poviem, kym neodskusas kocik normalne v terene, s dietatom dovtedy nevies. mozes citat neviem ake super alebo negativne komentare, ale vlastna skusenost je uz ina ;)
ja som kupovala dalsi kvoli cestovaniu, ze bol viac spratny.
svagrina chvalila bexu ze je super odpruzena, lepsie ako jej bumbleride. to naklikavanie bolo tiez dobre, co mi este vadilo, ze stale som chcela zakliknut autosedacku niekde v obchode, tak stale som zabudla na ten adapter, cize ho trebalo nosit stale so sebou..to bolo fakt hrozne neprakticke, stale som sa na to stazovala...a tiez ta vaha ked som ju sama davala do auta...ale neviem porovnat s inymi kocikmi... inak vanicka super, fakt.. a sportova cast je dost velka, ja som ju ani neuzivala, lebo uz sme mali golfky, ale teraz co mam golfky by som povedala ze asi sportovy sa lahsie tlaci , lebo drobec je uz vacsi a golfky su praktickejsie ale tazsie sa tlacia,
asi tak..ak mas nejake ine otazky, napis ;)

verronicka
9. feb 2013

@kaprkapr my mame BEXA B3 maly ma 10mes. a v pohode je tam vo fusaku,neni uzka 🙂

kaprkapr
10. feb 2013

@palesandra Dakujem za odpoved 🙂 asi pojdem do tej b4x.pozdava sa mi a hlavne som nechcela nejaky drahy hlboky kocik,lebo ako sportak planujeme kupovat drahsi Charriot,to su take tie,co sa daju dat aj za bicykel a da sa s nimi chodit korculovat a behat a podobne.okrem toho je super do terenu,ktoreho mame okolo vela 🙂 mam s nim osobnu skusenost a nemozem si vynachvalit.Takze ako hlboky a prilezitostny sportak tu bexu.vajicko k nej nebudeme brat,uz sme kupili maxi cosi,lebo nepotrebujeme,aby sa dalo naklikavat na konstrukciu kocika,lebo to nebudeme vyuzivat.este sa mi celkom pozdaval passo,ale je tazsi ako bexa a ma skaredsiu sportovu verziu.

josie3331
10. feb 2013

asi za mesiac budem predavat fialovu BX4...nema niekto zaujem?

simi81
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kaprkapr
21. feb 2013

ahojte dievcata,prosim vas neviete mi poradit,v akom obchode na Slovensku (najlepsie BA) by som mohla nazivo vidiet bexu B4X?dakujem za radu

georgia333
22. feb 2013

@kaprkapr Bratislava Mgr.Silvia Kovarová 903 211 301
                          Pekná Cesta 3
                          831 54 Bratislava

momamo
23. feb 2013

Ahojte mate niektora zaujem o trojkombinaciu Bexu B4, kupovanu minuly rok v july, takze este v zaruke ...Vanicka pouzivana 4 mesiace a 2 pouzivana sportova cast. Farba S1, kocik je bez poskodeni ako novy🙂
Vajicko+vanicka+sportova cast+ taska+sietka+plastenka
Cena ked som ho ja kupovala bola 27€ predam za 190€ 😉

magre
26. feb 2013

Dobry den, neviete mi niekto prosim poradit, aky typ skejtika sa hodi na kociar Bexa ???

fukylove
autor
7. mar 2013

@magre nie som si uplne ista, ale mam pocit, ze @pipka mala nejaky skejtik k Bexe.... 😉

pipka
7. mar 2013

@magre ano ja som mala skejtik ,ale nebol original, bo myslim, ze bexa ani original nema. My sme mali Litaf a pasoval v pohode 😉

http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

pipka
7. mar 2013

@fukylove Evi že ale aku ty mas dobru pamat 😎 😀 😀

magre
7. mar 2013

@fukylove
@pipka Dakujem, presne ten sme objednali, uz je doma a pasuje 😉

fukylove
autor
7. mar 2013

@pipka noooo - iba na "hovadiny" sa mi zda 😀 ale zhorsuje sa to, cim dlhsie som doma 😀 😀 😀

@magre 🙂 tak som rada, ze ste poriesili... ja uz sem moc nechodim, lebo Bexu uz nemam... ale sem - tam nakuknem 🙂

dudi30
9. mar 2013

zdravím 🙂 chcem sa spýtat prali ste už vnútro kočíka ? (nemyslím to na čom sa leží, ale čo je vo vnútri dookola kočíka) je tam gumička a bohužial už neviem ako sa k tomu dopracovat aby som to dala dole :(

lucky14
9. mar 2013

@dudi30 ahoj. Zhod striesku a potom Ti to pojde vyvliect. 🙂

gp2000
6. apr 2013

baby,ktore mate bexu....potrebujem poradiť.....čitam tu všetky stranky,ked je nafukanie kolesa,alebo defekt,ale ani tak nie som mudrejšia ☹ .... tie menšie kolesa mam strašne mäkká,že sa mi až tažko tlači,no za sväteho neviem prist nato ako ich nafukať.....žiadna pumpa mi nepasuje,ani od bicykla ani na auto,tak ja už važne neviem.....oco mi hovori,že mam defekt,ale nechce sa mi veriť,že na obidvoch naraz....prosim poradte,čim fukate vy?alebo ako vyšrubovat tie menšie kolesa vzadu,aby som ich zobrala do nejakej predajne s byciklami,či by sa mi nato nepozreli.OBROVSKA vďaka za odpovede 😉

janullienkafr
10. apr 2013

Ahojte baby, pocujte neviete kde v Prešove alebo v Trenčine sa da vidiet Bexa Bx4???

silvia3535
13. apr 2013

Dievčatá, ktoré máte model Bexa Fashion White 2012, chcela by som sa Vás opýtať, či ste s ním spokojné. Hlavne by ma zaujímalo skladanie a váha kočíka. Vďaka.

kiakocikovsvet
13. apr 2013

@janullienkafr v Bardejove jú máme na predajni, viac info. na tel. čísle

janullienkafr
13. apr 2013

@kiakocikovsvet Dakujeme, ak pojdeme okolo tak sa istotne zastavime 🙂

kiakocikovsvet
13. apr 2013

@janullienkafr otvaracie hodiny 7,30 hod 16,00 hod, mimo otváracich hodín po telefonickej dohode

anica1307
14. apr 2013

Ahojte, chcem sa spýtať, či neviete rozpatie zadných kolies pri bexe b3.vďaka

mimushiatko
19. apr 2013

@kiakocikovsvet da sa ist niekde v MT-ZA pozret na kočík bexa ??

georgia333
19. apr 2013

napíšte tel. kontakt a poradíme

ajkag
19. apr 2013

@mimushiatko
ahoj, v žiline na solinkach je predajňa, volá sa kindercentrum a tam môžeš vidieť bexu, dnes som tam bola 🙂

terezkalh
27. apr 2013

Ahojte, chcela by som sa opytat ci mate skusenosti so skladanim vanicky na Bexa fashion Paris? Prisla nam uz domov ale z vanicky je "placka" a nevieme ju poskladat. Vopred dakujem za rady!