Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

kaatulkaa
13. mar 2010

emmka3: Já asi myslela jiný kočárek. když zadáš do vyhledavače kočárek Maxim, tak se Ti zobrazí kočárek hooooodně podobný Bexe a cenově jsem ho našla za 6500 i se sedačkou, ale co se týče nějakých referencí, tak nikde nic 😒

Mark33:To je právě u austina podle mě problém - to polohování a další věc je ta, že jsem malá a extra sílu nemám a mám pocit, že sundat a nandat u něj sedačku je strašně těžké. Příjde mi ale mnohem kvalitnější materiál.

A jaké barvičky tady celkově vedou? Já bych brala zelenkavou a manža je jednoznačně pro černou se žlutými kruhy 😎

cicus13
13. mar 2010

Ahojte,, Bibi ešte raz Ďakujem za prezentáciu kočíka Bexa si zlatá, už nemusím nič riešit.. 😀 😀 😀 čiže mi ostáva si ho len objednať... 😝

bibi13
13. mar 2010

cicus, aj nabuduce..🙂)))

maca77
13. mar 2010

kaatulkaa, aj u nás vo výbere farieb vedie zelená a tá čierna s kruhmi-buď žltými alebo modrými 😀

marketa137
13. mar 2010

ahoj, jak přiděláváte tašku na kočárek, nebo si kupujete jinou? zvažuju jestli nejít do jiné 😒

pipussa
13. mar 2010

kocky, markm
bexa 4 ma aky rozchod zadnych kolies ? ( kvoli vytahu)

fukylove
autor
13. mar 2010

marketa - ja som si tasku dala uplne na krato a presne sa na tu rucku zmesti - tak akurat, ze mi ju ani nikto nemoze "ukradnut" lebo je tam na fest.... takto mi to vyhovuje... inu zatial neuvazujem - do tejto sa mi dari dat vsetko, co potrebujem - aspon zatial... 😉

mark33
13. mar 2010

pipussa rovnaky ako B3 - 65 cm

marketa137
13. mar 2010

Fukylove tak to zkusim 😉 , uvažovala jsem o tašce z Dm, vypadá celkem prostorně 🙂

pipka
13. mar 2010

a k bexe nie je original taska? 😕 je , nie... 😅

marketa137
13. mar 2010

pipka je ale vadí ěm že se nedá připevnit na kočár 😒 . tak zkusim to tam dát nějak na těsno nebo si koupim tu z DM 😉

emmka3
14. mar 2010

marketka alebo si kup cvoky a naraz si ich na popruh, vyde to lacnejsie a drzi jak slak 😉

mark33
14. mar 2010

emmka predbehla si ma 😀
daj si tam jednoducho nabiť cvok vyjde ťa to na pár korun 🙂
Popruh na taške je výškovo nastaviteľny takže si sama prispôsobiš požadovanu dlžku. prípadne môžeš tašku pripnuť zipsom na nákupny košík

emmka3
14. mar 2010

mark, citam ti myslienky 😀 ale nie, mm mi tak urobil tasku z maleho ruksacika na buginu, a aj kosik na kocari tak upravil a drzi ja das, tak viem, ze to funguje a je to fakt jednoduche a lacne riesenie 🙂

pipka
14. mar 2010

presne to som mala na mysli aj ja...naraz si tam cvoky, alebo naši suchy zips a mas to, a pritom taska bude 100% ladit s kocikom 😎

pipka
14. mar 2010

ja som inak aj teraz na PP nikdy nemala tasku zapnutu na kociku 😅 lebo som ju prehadzovala z jedneho na druhy stale a som leniva to tam pokazde pripinat 😝
mam ju aj miesto kabelky...sak to asi vacsina mam sa na MD vzda imidžovych kabeliek 😅 😀 ... a nosim ju cez plece aj tam, kde idem s malou a neberiem kocik 😉 napr. k lekarke a tak.

kaatulkaa
14. mar 2010

maca77: Tak to jsme na tom úúúúúplně stejně 😀 Já bych volila spíš zelenou a mm zase černou s kruhama. Tak nevím. Ze zelené mám strach kvůli špíně a z řerné přes léto z vyblednutí.

mark33
14. mar 2010

kaatulkaa vyblednutia bať nemusíš, skôr by som sa obával mušiek, my sme mali v podobnej farbe podložku do kočíka a keď bolo pod mrakom, tak na to sadali mušky 😒
ale iba keď bolo pred dažďom

fukylove
autor
15. mar 2010

pipka - presne ako pises - pre mna sa imidzovou kabelkou odkedy sa maly narodil stala ta taska z kocika - osobne som s nou spokojna... 😉 zmesti sa mi tam aj vsetko moje aj drobcekove... vlastne - moje som obmedzila na penazenku, kluce, mobil a papierove vreckovky...

najviac ocenujem asi zadne vrecko na zips... 😉

pipka
15. mar 2010

fukylove preeesne 😀 dovtedy plna kabela...a teraz mi zrazu stacia kluce, penazenka a mobil 😅
ale super je ze hankine veci sa tam pomestia vsetky, aj ked ju davam k babke na cely den, zbalim do nej aj jedlo, pyzamko, papucky...proste kocikova taska je super vec 😎

sa uz teraz tesim na kocikovanie s novym kocikom a jak do tej tasky budem rvat veci pre dve deti 😝 😀 😀 😀

blani81
15. mar 2010

Ahojky, chtěla jsem radu. Právě před chvilkou jsem oběvila tento kočárek a moc se nám líbí!Hlavně to, že je výběr v hodně barvách a vzorech! Můžu se zeptat, jaké máte s tímto kočárkem osobní zkušenosti?
Jsem už dost navená z výběru kočárku a když jsem si už jistá, tak mi jej někdo rozmluví.

mark33
15. mar 2010

blani81 skús počítať trocha dozadu, je tam pár ohlasov od uživateliek 😉

blani81
15. mar 2010

mark33- nevíš kde by jsem si ten kočárek mohla osahat a vyskoušet na vlastní kůži? Jsem z okresu Hodonín a tady jsem to nikde neviděla. Nebo mám blízko Skalicu a Holíč.
Díky za odpověd

emmka3
15. mar 2010

blani, a ty myslis skovensku Bexu alebo cesku, bo tam je rozdiel v konstrukcii ... no a tebe na blizku ziadna predajna nie je, vsetko len vychod, stred a juh SR .. iba ak by si sa dohodla s bibi, ona je mamicka z BA a uz ho ma doma, ak by bola ochotna ti ho poukazovat, bo niektore uz u nej boli na obhliadke ...

mark33
15. mar 2010

blani81 skús pogooglovať, veď v Čr je kopec predajni kde sa bexa predáva 🙂

bibi13
15. mar 2010

emmka3.. tak zo šiat nič nebude, už som ich predala.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no ja som z Plaveckého Stvrtka, ono to je bližšie než ba.. a ja nemám problém.. 😀 😀 😀

blani81
16. mar 2010

Na některých stránkách jsem viděla že jsou 2 konstrukce, ale která česká a která jse slovenská, to nemám ponětí. Mě se líbí tato
http://www.chytramama.com/zbozi/3587/Trojkombin...
Já bych chtěla S5 a manžel S6

emmka3
16. mar 2010

blani, tak to je ta "slovenska", resp. na Slovensku tu druhu konstrukciu nedostat, dostat len tu, co si dala link 😉

emmka3
16. mar 2010

blani, tak to by si si sadla s mm 😀 on tiez chce S5, ziadna ina neprichadza do uvahy (no este cervena s ciernou, ale to uz zas nechcem ja, bo teraz sme taky mali a uz ho ma kazdy) 😅 ja by som sa dala nahovorit aj na S7, S9 a aj S12 😉

moncha
16. mar 2010

Ahojte, tak ja som tu nová, ale díky tejto diskusi som sa tiež rozhodla pre Bexu 3. Len mám veľké dilema, čo sa týka farby. Má niekto z vás S01 zelený? Chcela by som vedieť, či to nie je moc svetlé a nebude sa to rýchlo špiniť. Díky 🙂