Kočíky BEXA. Máte odskúšanú túto značku?

fukylove
27. aug 2009

Babenky, nie je tu nejaka mamicka, co ma odskusany kociarik BEXA B3? Lebo sa mi velmi paci, no nemozem nikde najst mamickovske referencie....

janka46
22. okt 2011

Ahojte, tiež idem porosiť o radu ohladom nánožníka, kedže sa už ochladilo...odtrhol sa mi jeden cvok...myslím, že tu niektorá šikuľka vylepšovala to zapínanie nejak na gumičku, či sa mi to pletie....poradíte mi....vďaka 😉 😕

micikatka
25. okt 2011

ahojte mala by som otazku, ste spokojne s kocikmi znacky bexa? lebo mne ho odporucili v jednom obchode, ze nan niesu skoro ziadne reklamacie, v porovani s inymi. tak by som potrebovala vas nazor a pripadne nespokojnosti s bexou, dakujem velmi pekne

mici111
25. okt 2011

@micikatka ja osobne by som do polskeho kocika uz nikdy nesla..

nice202
25. okt 2011
micikatka
25. okt 2011

@mici111
@nice202 a preco?

mici111
25. okt 2011

@micikatka podla mojho nazoru nie su kvalitne..a stav sa, ze ked uz nebudes pouzivat hlboku vanicku, tak budes celu trojkombinaciu hned predavat..ja som tiez uz skusenejsia, tiez som spravila tu chybu ked som vobec nevedela aky kocik kupit..na tvojom mieste by som kupila zvlast hlboky kocik a potom poriadny sportovy pripadne golfac podla toho ake budes mat poziadavky..potom uz budes vediet, co budes potrebovat..

micikatka
25. okt 2011

@mici111 a ktoru znacku mi odporučas teda z vlastnej skusenosti?

mici111
25. okt 2011

@micikatka daj aspon nejake poziadavky co mas..skusim ti poradit..ale to uz nie je do tejto temy 😉

micikatka
25. okt 2011

@mici111 poslala som ti IP

pandrholka
25. okt 2011

@micikatka ahoj, tak ja osobne som s bexou maximálne spokojná...používame ju už rok a pol a okrem toho, že sme pred cca rokom mali dvakrát defekt (ale tak to nie je chybou kočíka) nenastal žiaden problém. Asi nie som jedna z tých náročných mamičiek, ale proste z mojej strany je úplna spokojnosť. Je pravda, že som niekedy v apríli kúpili aj golfáčik, ale to len preto, že keď som chcela len tak na rýchlo zbehnúť ku nám do obchodu tak som nemusela ísť s bexou, bo tu v našom obchode majú príliš blízko k sebe pokladne tak s bexou to bolo natestno. Konštrukcia je stabilná, nevŕzga, proste ako hovorím, je to všetko o.k. V športiaku je malý krytý, nie je tam len tak vystrčený ako v prípade mnohých drahých kočíkov. Toť asi fsjo z mojej strany. Verím, že si pre vášho drobca vyberieš čo najlepšie 🙂

micikatka
25. okt 2011

@pandrholka super dakujem za cenne rady a tvoje skusenosti, a ktoru farbu mate? a kde ste kupovali? v obchode ci cez net?

zzuzullka
25. okt 2011

ahojte, ja mám tiež bexu, používam ju rok a pol a som s týmto kočíkom maximálne spokojná...hlboká vanička je dosť veľká, športiak je takisto priestranný, všetky časti majú nánožník-vajíčko, vanička aj športiak- čo je teda pre mňa veľké plus, a ako píše @pandrholka tak konštrukcia je fakt stabilná, vôbec nevŕzga, ľahko sa skladá, kočík je ľahký, veľmi dobre sa ovláda, má super tie veľké kolesá, a mi sme teda zatiaľ ani defekt nemali...takže ja môžem len fakt doporučiť tento kočík...a čo je tiež podstatné, tá cena je úplne super na to, čo všetko ten kočík obsahuje🙂

micikatka
25. okt 2011

@zzuzullka super dakujem :o) a ktoru farbu mate?

zzuzullka
25. okt 2011

ja som objednávala z tejto stránky: http://www.e-kociky.sk/?466,bexa-b4 farbu mám S10, a musím povedať že aj s predajcom som bola maximálne spokojná🙂

zzuzullka
25. okt 2011

@micikatka, moje požiadavky na kočík boli tieto:
-prestranná hlboká vanička, polohovateľná, s nánožníkom
-priestranná športová časť, polohovateľná, s nánožníkom
-vajíčko so strieškou a nánožníkom, s vložkou pre novorodenca
-ľahko skladateľný, stabilný, otočné kolesá s možnosťou aretácie
-možnosť otočenia všetkých 3 častí kočíku v smere aj do proti smeru jazdy
-veľké nafukovacie kolesá
-veľký košík pod kočíkom
a musím povedať že bexa toto všetko spĺňa

micikatka
25. okt 2011

@zzuzullka jeeej tento sa aj mne paci, len ja nechcem mat ziadnu ciernu na kociku :o((((( preto čakam na novu kolekciu, elbo som zatial videla kremovu, ale čakam ci nevyrobia novu farbu

zzuzullka
25. okt 2011

@micikatka, tak možno dajú nejaké nové farby, tým že je na tomto kočíku toľko farebných kruhov tak tá čierna mi tu vôbec nevadí, lebo tiež sa mi nepáčia čierne kočíky

micikatka
25. okt 2011

@zzuzullka aha lebo mne vyhodilo fialovy kocik, ten link co si dala :O(((

zzuzullka
25. okt 2011

@micikatka no tam je akože zobrazený fialový, ale tak nižšie sú potom zobrazené všetky farby a tam sa pozri na farbu S10🙂

micikatka
25. okt 2011

@zzuzullka aha dakujem :o))))

julinka2787
25. okt 2011

@micikatka veľmi spokojná. vozíme sa už 16 mesiacov a nemám čo vytknúť. na pár nedomyslených detailov, ale nič s čím by sa nedalo poradiť. 😉

lizatko1009
26. okt 2011

@mici111 napodobne a presne si to aj napisala, vymenila som vanicku a sportovu cast, hned som predavala, myslela som ze sportovu verziu pokusem aka bola a mas pravdu nedaju sa porovnat polske kociky s inymi aj ked na oko su krasne, uz by som do toho nesla, tak som predala bexu za 200€ aj ked mozno lacno, ale chcela som sa jej zbavit cim skor a kupila sportiak v cene celej bexy a neda sa to porovnat.

nice202
26. okt 2011

ja som tiez hned predala, ked som presla na sportovu cast bexy. veru, uz by som kupila najprv vanickovy kocik a potom, ked pojde dieta do sportoveho, tak sportovy.

micikatka
26. okt 2011

@julinka2787 a ake su to tie nedomyslene detaily?

julinka2787
26. okt 2011

@micikatka no nánožník na športovej časti je dosť vysoko, takže, kým je bábo malé, nevidí moc von, kým to neupravíš trochu. spodok nánožníka odstáva, ale našila som klobúkovú gumičku a je to super. a trochu zlý prístup do košíka, ak máš šporťák naležato, alebo už sklopenú opierku na nožičky... ale nič také kvôli čomu by som ho už nechcela. mne sa páči a plne mi vyhovuje. 😉

katka888
26. okt 2011

bexa je skvely kocik na vanicku, ale so sportovou castou sme sa neskamaratili

katarina_br
26. okt 2011

My máme tiež kočík Bexa B3. Bola som s nim veľmi spokojná. Jednoducho sa ovláda, je ľahučký, raz-dva ho poskladáme do auta...Super je, že sa všetky tri časti dajú otočiť v smere aj proti smeru jazdy. Bohužiaľ musíme kočík predať, lebo náš pampúšik sa už nezmestí do šporťáka ( 6,5 mesiaca - 10kg). Vlastne zatiaľ sa zmestí, ale neviem si ju tam predstaviť vo fusaku a v kombinéze...Keby nešla zima a nemuseli by sme sa babušiť do fusakov o predaji ani neuvažujem ☹

lizatko1009
26. okt 2011

@katarina_br nehnevaj sa za otazku, ale to ako fakt tolko vazi??? 🤐

cicimon
26. okt 2011

@katarina_br a do ineho kocika sa zmesti? ved 6,5mes deti by este nemali byt v sportaku

katarina_br
26. okt 2011

@lizatko1009 Na našej osobnej váhe mi ukazuje takmer 10 kg. Malá je od narodenia plne kojená, teraz sme začali s príkrmami. O týždeň ideme do poradne, tak budem vedieť presne koľko má.